Dodaj do ulubionych

Hotel Krolewski (Janow Lubelski)

28.12.09, 14:07
Witam, poszukuje informacji na temat Hotelu Krolewskiego w Janowie Lubelskim.
Prosze o opinie na temat obslugi, potraw oraz imprez tam organizowanych.

Z gory dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam,
Obserwuj wątek
    • reddziubas Re: Hotel Krolewski (Janow Lubelski) 12.12.11, 15:24
      Hej

widze ze post jest troche stary ale może ktoś bedzie to widział i sie zainteresuje.
      Hotel jest bardzo ładny bogato wykończony i elegancki. Ja byłam tam na weselu kuzynki w tym roku. Wesele bylo na tej mniejszej czerwonej sali z wyjsciem na taras dzieki czemu wieczoram moglismy sobie wyjsc na fajeczke nie opuszczajac niczego co sie dzieje na sali. wiec wybór sali był dobry.Jedzenia sporo i jest dobre i smaczne na stołach niczego nie brakowało. a wogole stół wiejski robil głowny punkt zaczepienia wszystkich fanów domowych wyrobów bo były zajj... i oczywiscie nalewczek mojej cioci:) Obsługa fajna mlode i sympatyczne dziewczyny. wesele bardzo fajne i miejsce dobre na taki imprezy.

• mir89 Re: Hotel Krolewski (Janow Lubelski) 15.11.12, 11:10
      Ja byłam tam pół roku i powiem wam że nie miałam żadnych zatrzeżeń będąc tam. Wszystko było ok, obsługa świetna i kuchnia pyszna.
      • danusia118 Re: Hotel Krolewski (Janow Lubelski) 19.11.12, 09:04
        Nawet nie można mieć żadnych zastrzeżeń, kiedyś znajomy mnie tam zabrał to bylam bardzo pozytywnie zaskoczona, bardzo mi sie podobało to miejsce. Miło spędziliśmy czas i dobrze zjedliśmy.
      • malgorzatka855 Re: Hotel Krolewski (Janow Lubelski) 14.01.13, 12:47
        Piękne miejsce, wyborne jedzenie. Miałam przyjemność być tam na szkoleniu pracowniczym i wspominamy bardzo miło to miejsce. Piękna okolica, warto odwiedzić to miejsce. Z drugiej strony pełne zadowolenie ze strony pracowników, gdyż warunki rewelacyjne.
      • jula-133 Re: Hotel Krolewski (Janow Lubelski) 18.01.13, 10:25
        Piękny holel, gastronomia na medal, w restauracji idealna obsluga. Nie dziwię się, że mają tylu klientów. Ja polecam hotel na przyjecia i normalny wypad na obiad.
      • robcio5678 Re: Hotel Krolewski (Janow Lubelski) 14.03.13, 10:11
        Pobyt w tym hotelu wspominam bardzo miło, fachowa obsługa i wyśmienita kuchnia, gorąco polecam.
      • tymuszko Re: Hotel Krolewski (Janow Lubelski) 21.03.13, 14:10
        Mógłby ktoś podać adres stronki do tego hotelu, lub jakieś dane kontaktowe. Szukamy pięknego miejsca do wyprawienia wesela.
        • roteiroo Re: Hotel Krolewski (Janow Lubelski) 02.04.13, 10:52
          Proszę bardzo www.hotelkrolewski.com.pl :)
          • karcia0311 Re: Hotel Krolewski (Janow Lubelski) 05.04.13, 11:37
            Bardzo dobry wybór. Restauracja wręcz idealnie się nadaje na uroczystość weselną. Do tego na miejscu noclegi dla gości. Piękne położenie nad wodą, do tego ta architektura, budynki wzdłuż wybudowane lata temu.
    • wioleta007 Re: Hotel Krolewski (Janow Lubelski) 16.10.13, 09:04
      Temat stary ale udzielę się.
      Bardzo polecam hotel królewski. Sama 3 lata temu szukałam miejsca idealnego na moje wesele w Kraśniku i okolicach ale nic ciekawego na 200 osób nie znalazłam. Niedawno byłam tu na weselu u znajomych, piękne miejsce! Cena w porównaniu z tym co proponują jest bardzo niska. Obsługa super, miła, pracownicy ciągle czuwają nad wszystkim przez całą noc.
      Jedzenie pyszne i DUŻO :)
      POLECAM!
    • misiuniek6 Re: Hotel Krolewski (Janow Lubelski) 31.10.13, 15:40
      Jak najbardziej polecam!!!! Organizowałam tu swoje wesele i moja koleżanka i teraz kolejna przyjaciółka bo każdy kto tu przyjdzie na wesele to potem nie bedzie chciał innego lokalu na swoje wesele bo ciężko jest innym dorównać.
      Ja byłam w Duo też ale tam jest straszna ciasnota.
    • jolkajolka14 Re: Hotel Krolewski (Janow Lubelski) 03.01.14, 12:37
      Byłam w ostatni wtorek na Sylwestrze w Hotelu. Parę rzeczy można było delikatnie zmienić ale ogólnie było super. Wyniosłam z Hotelu pozytywną energię i na pewno wybiorę się tam na bal karnawałowy w marcu. Wszyscy dają tam z siebie 150% aby każdy bawił się dobrze.
      Jedzenie ładnie podane i smaczne. Ilość dla wielu nie do przejedzenia, ostatni posiłek nie byłam w stanie wcisnąć w siebie :)

Dziękuje!
      • krzysiek339 Re: Hotel Krolewski (Janow Lubelski) 25.11.14, 11:28
        Polecam hotel bawiłem się tam na weselu brata ciotecznego. Miejsce idealne na wesela. Klimat niepowtarzalny. Jedzenie pyszne no i tak jak piszecie w ilościach , których nie da się zjeść.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka