Dodaj do ulubionych

TORT WESELNY - Która cukiernia ?????

13.01.11, 00:06
Marze o bajecznym torcie weselnym, u kumpeli widziałam piękny tort na stojaku ale ona miała ślub w krośnie. Którą cukiernie w bielsku możecie polecić?????
Obserwuj wątek
        • kinia.1986 Re: TORT WESELNY - Która cukiernia ????? 04.02.11, 06:43
          Ja również zastanawiałam się nad wyborem cukierni na moje wesele i chyba zdecyduje się na Jedyną. Mają bardzo dobre opinie na forach poza tym kilku znajomych, słyszało że są dobrzy Sprawdziłam ceny i są przystępne. A jeżeli chodzi o wybór ciast i tortów to trzeba przyznać, że naprawdę jest w czym wybierać. Dodatkowym plusem jest duża liczba sklepów firmowych w bielsku co pozwala popróbować ich różnych wyrobów. W przyszłym tygodniu jestem umówiona z ich konsultantką zobaczymy co z tego wyniknie.
          • agrest84 Re: TORT WESELNY - Która cukiernia ????? 09.02.11, 19:24
            ja miałam tort, ciasta i ciasteczka z cukierni Anielskiej z B-B. bardzo serdecznie ich polecam. wypieki były wspaniałe, tort prześliczny. ceny mają bardzo przystępne i nie trzeba się martwić dostarczeniem wszystkiego. dowóz jest w cenie, a po weselu sami odbierają sobie patery.
          • kinia.1986 Re: TORT WESELNY - Która cukiernia ????? 23.02.11, 22:19
            Byłam na spotkaniu w Jedynej i muszę przyznać że podejście do klienta mają na prawdę świetne. Szefowa wyliczyła nam ile ciasta będziemy potrzebowali i pomogła wybrać te które najbardziej nadają się na wesele. Wybraliśmy z narzeczonym tort i zarezerwowaliśmy sobie stojak. Oprócz tego zamówiliśmy jeszcze paczki. Jeżeli chodzi o cenę to jestem bardzo zadowolona szczególnie że dowóz jest gratis a dlatego, że zamówiliśmy cały komplet to otrzymaliśmy jeszcze dodatkowy rabat. Szefowa dała nam jeszcze paczkę ciasta do degustacji. Co prawda znamy wyroby tej cukierni ale uważam, że to miłe.
    • dreamdaystudio Re: TORT WESELNY - Która cukiernia ????? 11.03.11, 14:12
      Witam,
      mam cukiernię, która zrobi dla Ciebie tort o jakim tylko zamarzysz. Wystarczy, że znajdziesz sobie zdjęcie takiegi tortu na stronie internetowej( polecam te zagraniczne). Ceny mają przystępne ( można jeszcze załatwić rabat). Dowóz jest gratis. I można liczyć na pogotowie cukiernicze, czyli jakby czegoś brakło lub tort by się Wam zniszczył. Przyja a, poprawią, naprawią, dowiozą.
      Na spotkaniu możliwość degustacji wybranych ciast weselnych.
      Podaj kwotę jaką max chcesz wydać i liczbę gości i dni weselnych, a my dopasujemy się do ciebie i stworzymy doskonałą ofertę.
      Zapraszam
      508-350-474
    • werraskora Re: TORT WESELNY - Która cukiernia ????? 24.08.11, 14:24
      Cześć Mona,

Rzeczywiście wybór tortu to poważna sprawa. W sumie wszyscy goście go zobaczą i do tego spróbują. Myślę, że znajdziesz coś najlepszego dla Was!
      Jeśli będziesz chciała się zainspirować ciekawymi zdjęciami tortów weselnych to zapraszam Cię na stronę: www.slub24.com.pl/tort-ciasta-weselne/galeria-najpiekniejszych-tortow-ameryki-wg-redakcji-brides/ gdzie widocznych jest sporo najpiękniejszych torów prosto Z USA.

Również cały nasz dział poświęcony jest dla tortów: www.slub24.com.pl/category/tort-ciasta-weselne/
    • alexa-75 Re: TORT WESELNY - Która cukiernia ????? 12.10.11, 20:47
      Myślę, że już po sprawie, ale ja polecam cukiernię OLANDA ze Strumienia. Cukiernia z tradycją, pyszne ciasta, ciekawe dekoracje tortów. Galerię tortów można zobaczyć na ich stronie. Dowożą torty gratis na miejsce, nawet do Bielska Białej. Ja zamawiałam tort, drobne ciasteczka, ciasta i paczki dla gości. Wszystko było przepyszne!!! Można jeszcze u nich zamówić kołacze weselne, ale ja się już na to nie decydowałam, bo w rodzinie męża nie ma takiej tradycji.
    • carollina0 Re: TORT WESELNY - Która cukiernia ????? 16.11.11, 21:25
      A ja nie polecam Anielskiej cukierni.Tort rzeczywiście smaczny ale złożyłam zamówienie na konkretny kształt z internetu.Obiecali ze będzie dokładnie taki sam i klapa.Zupełnie inny.Napisałam opinie na ich stronie i jej nie zamieścili.Ciekawe czy te pozytywne opinie napisali sobie sami.W dodatku liczą sobie transport 1 zł za km poza Bielsko w 1 stronę.Czyli 10km to dodatkowe 20 zł to i tak drogiego tortu.Nie polecam!
    • 1anneczka28 Re: TORT WESELNY - Która cukiernia ????? 07.02.12, 16:26
      Szczerze wszystkim odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pani "manager" nie do konca daje radę z powierzonymi jej zadaniami,ale do rzeczy:
      1) Po weselu ww. osoba zmieniła ustalenia odnośnie ceny i kwoty do zapłaty, co przy braku podpisanej konkretnej umowy uniemożliwiło nam dochodzenie swoich roszczeń,
      2) Nie widzieliśmy swojego zamówienia przed samym weselem, gdyż zostało ono przywiezione bezpośrednio na salę, i wydaje się iż wszystkiego było mniej niż w zamówieniu. Jednego z zamówionych ciast w ogóle nie było. Ale nie odbieraliśmy sami i trudno nam to udowodniić.

Generalnie po udanym weselu i równie udanej współpracy z innymi firmami (dekorator, kwiaciarnia, zespół, dom weselny) pozostał niesmak jedynie do ww. firmy. A chyba nie o to chodzi w tak ważnym dniu!
      • carollina0 Re: TORT WESELNY - Która cukiernia ????? 22.03.12, 16:27
        Koleżanka zamowila dla coreczki na urodziny dwa torty
        Jeden do przedszkola: taki z płatkiem ze zdjeciem.Chyba się skończył tusz w drukarce bo zdjęcie było w paski i nadrukowane od połowy.Koszmar
        A drugi do domu.Z marcepanowymi motylkami ktore trzeba bylo w domu samemu zamontowac na drutach na torcie.Motylki byly rozmoczone i przypiete (Uwaga)! zszywaczami do kartonu.
        Gratuluje Cukierni.Przeciez juz nikt u Was nic nie zamowi po raz drugi.O to chodzi?Dziwny sposób na biznes
        Liczycie na to ze klient i tak odbierze bo zawsze jest odbior w dniu imprezy i nie ma czasu na szukanie innej cukierni.Ale juz wiecej nikt do WAs nie wróci!!!!
        • kimek44 TORT WESELNY - cukiernia czernichów 22.04.13, 13:54
          Witam :)

Zamawialiśmy tort na wesele w cukierni przy 11 listopada w Bielu-Białej. Wydawało się że wszystko będzie ok ale nie było.. Jedna wielka Porażka. Tort zupełnie inny niż zamówiliśmy (biszkopt inny niż miał być, a zamiast musu w środku zwykła masa) A jak by było tego mało to podczas transportu tortu do cukierni spadła cała dekoracja i tort był cały w piasku i kurzu !!! Jak się spytałem dlaczego tak to wygląda to Pani z obsługi mi powiedziała że to normalne... Żadnych zabezpieczeń tortu na transport. Drogo i zero profesjonalizmu Duża firma i całkowicie nie wie co ma robić. 800 zł za tort który był do niczego nie podobny..

Przykro mi było bardzo że w tak ważnym dla nas dniu tak to wyglądało..
          Wydawało nam się że taka duża cukiernia będzie bardziej profesjonalna

Pozdrawiam i miłego dnia życzę
          • kimek44 TORT WESELNY - cukiernia czernichów 16.09.13, 08:39
            PRZEPRASZAM Cukiernię Czernichów. Pomyliłem ją z inną cukiernią, gdyż na ul. 11-go Listopada w Bielsku-Białej jest ich wiele. Żona zamawiała tort z teściową - myślałem, że to u nich. Stąd moje ww. wpisy nie dotyczą tortu weselnego z Cukierni Czernichów.
        • kimek44 Re: TORT WESELNY - Która cukiernia ????? 22.04.13, 13:54
          Witam :)

Zamawialiśmy tort na wesele w cukierni przy 11 listopada w Bielu-Białej. Wydawało się że wszystko będzie ok ale nie było.. Jedna wielka Porażka. Tort zupełnie inny niż zamówiliśmy (biszkopt inny niż miał być, a zamiast musu w środku zwykła masa) A jak by było tego mało to podczas transportu tortu do cukierni spadła cała dekoracja i tort był cały w piasku i kurzu !!! Jak się spytałem dlaczego tak to wygląda to Pani z obsługi mi powiedziała że to normalne... Żadnych zabezpieczeń tortu na transport. Drogo i zero profesjonalizmu Duża firma i całkowicie nie wie co ma robić. 800 zł za tort który był do niczego nie podobny..

Przykro mi było bardzo że w tak ważnym dla nas dniu tak to wyglądało..
          Wydawało nam się że taka duża cukiernia będzie bardziej profesjonalna

• kimek44 TORT WESELNY - Która cukiernia ????? 16.09.13, 08:41
            PRZEPRASZAM Cukiernię Czernichów. Pomyliłem ją z inną cukiernią, gdyż na ul. 11-go Listopada w Bielsku-Białej jest ich wiele. Żona zamawiała tort z teściową - myślałem, że to u nich. Stąd moje ww. wpisy nie dotyczą tortu weselnego z Cukierni Czernichów.
    • rakia Camargo czy jakoś tak... 02.03.15, 20:46
      My kupiliśmy w takiej małej cukierni na Wyzwolenia, Camargo bodajże... Bardzo rozsądne ceny. Mają dużo klasycznych wzorów, ale jak chcesz coś nowoczesnego ze zdjęcia to też Ci zrobią... Są bardzo staranni.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka