Dodaj do ulubionych

Szukam zespołu/dj'a na wesele 9 czerwca 2012!!!

03.06.11, 13:53
Witam,

Jak w temacie szukam zespołu lub dj'a w terminie 9 czerwca 2012.
Bardzo proszę zainteresowanych o informacje z kontaktem.

Pozdrawiam,
Monika
Obserwuj wątek
    • djadus Re: Szukam zespołu/dj'a na wesele 9 czerwca 2012! 03.06.11, 14:41
      2012 - 9 czerwca -WOLNE. Poniżej namiary oraz www z klipem demo. Więcej odpisze na maila. Mam wolne terminy w zasadzie tylko od 2012 (pojedyncze 2011). Z pewnością znajdziecie coś o mnie na forum a w chwili wolnej poproszę o nowe opinie :-).

--
      Pozdrawiam
      Dj Adus
      www.djadus.pl
      djadus@gazeta.pl
      • deejaypc DJ PC na wesele 9 czerwca 2012r. w Bielsko-Biała. 30.07.11, 18:06
        Witam!

Przesyłam zapytanie ofertowe na prowadzenie, nagłośnienie, oświetlenie u Państwa wesela.

Cena promocyjna z dojazdem na wesele 1 zawodowy DJ 2000 zł, 2 zawodowych DJ 3000 zł.

Dostępne oświetlenie:
        American DJ Revo 4
        www.youtube.com/watch?v=Skp7pu__RrY
        American DJ Revo 3
        www.youtube.com/watch?v=SpiXbv3yobw

Color Burst 8DMX
        www.youtube.com/watch?v=4pfrcwDMygU

Art Laser 104
        www.youtube.com/watch?v=e5mHEd7Pf88
        Flash FLZ 900 DMX
        www.youtube.com/watch?v=WrhC_jmrO5A
        Informacja tel. 600 346 855.
        Rezerwacja terminów przez e-mail.

Bogate doświadczenie, ponad 20 lat pracy jako DJ, wodzirej.

Pozdrawiam

Piotr Chmielewski
        Żeromskiego 4/43
        15-349 Białystok
    • picassomgi Re: Szukam zespołu/dj'a na wesele 9 czerwca 2012! 04.06.11, 08:54
      PICASSO MGI

SZEŚCIOOSOBOWY ZESPÓŁ
      grający w 100 % live, w którego składzie występują aż trzy piękne i utalentowane dziewczyny !
      SHOW I ZABAWA NA SCENIE
      bez pulpitów na nuty, z energią i żywiołowością, która udzieli się wszystkim Państwa gościom.
      PROWADZENIE CAŁOŚCI
      imprezy to dla nas standard! Obsługa konferansjerska wszystkich ważnych momentów, prowadzenie animacji, stały kontakt z gośćmi ...
      ZRÓŻNICOWANY PROGRAM
      podzielony na tematyczne bloki czerpiące z podobnych muzycznych klimatów pozwala nam nie nudzić.
      ANIMACJE INTEGRUJĄCE
      bawiących się gości to również nasza domena. Przy tym nigdy nie przekraczamy granic dobrego smaku.
      DOSKONAŁY SPRZĘT
      oświetleniowy sprawi, że otrzymacie Państwo prawdziwy "light-show" a nasz występ będzie barwnym i efektownym widowiskiem !

www.youtube.com/user/picassomgi
      www.picasso.com.pl
      667 432 553
    • klrt Re: Szukam zespołu/dj'a na wesele 9 czerwca 2012! 04.06.11, 12:15
      Witam, termin jest wolny, prowadzę usługi jako zespół i jako dj grający na akordeonie, w razie zainteresowania proszę o kontakt prześlę szczegółową ofertę
      zapraszam na stronę naszego zespołu , gdzie znajdą Państwo również szczegóły oprawy muzycznej jako dj
      www.defactoband.cba.pl
      konrad.mniow@wp.pl
      tel 784035169
    • remix-1 Re: Szukam zespołu/dj'a na wesele 9 czerwca 2012! 05.06.11, 09:05
      REMIX zespół na zabawy i wesela

Zespół posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu
      imprez okolicznościowych typu zabawy i wesela.

Występujemy w składzie czteroosobowym: dwa wokale męskie
      i jeden damski plus profesjonalny wodzirej.
      Bawimy gości rytmiczną muzyką w stylu pop,dance , rock , disco polo oraz muzyka zagraniczna .
      Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem oraz transportem.
      W trakcie imprez bawimy gości różnego rodzaju śmiesznymi
      zabawami i konkursami.

Dojeżdżamy na każdą imprezę !!!
      Jako DJ prowadzimy imprezy w składzie dwuosobowym : DJ + wodzirej.
      W cenie usługi zawarty jest koszt dojazdu do 100km.!!! Całkowity koszt wynajęcia zespołu jest ustalany indywidualnie z klientem Kontakt z zespołem: Tel. 698 706 211 ludmnczarnecki@gmail.com Dobra zabawa jest gwarantowana
      Zapraszam do skorzystania z naszej oferty.
    • zespoltango Re: Szukam zespołu/dj'a na wesele 9 czerwca 2012! 05.06.11, 21:54
      Witam.

Sprawdziłem i termin na dzisiaj mamy wolny. Z wypowiedzi wynika jednak, że albo nie jest Pani pewna czy wybrać Dj-a czy zespół, lub interpretując głębiej woli Pani zespół, jednak nie bardzo chce Pani przeznaczyć kwotę większą jak na Dj.
      Może pomogę w taki sposób:
      logiczny zespół od 4000 jak chce Pani do 2000 to dużo lepszy będzie Dj, jednak na pewno nie za 600 zł, bo znowu będzie masakra.
      Nie ma dobrych i tanich.... coś jak ptasie mleczko z Tesco i z Milki.

Pozdrawiam
      Grzegorz Laszczak
      • monia8510 Re: Szukam zespołu/dj'a na wesele 9 czerwca 2012! 06.06.11, 08:52
        Witam,

Nie chodzi mi o cenę. Problem z wyborem polega na tym, że nie chcę zespołu, który będzie mi grał same weselne piosenki typu: Brathanki, Golec oraz inne takie polskie kawałki :) Dlatego też myślę o DJ'u, który zagra nam wszystko. Problem tylko w tym, że raczej nie rozrusza tak gości jak zespół. Więc zapewniam, że wcale nie myślałam, o kosztach, a już tym bardziej nie przeznaczyłam na to 600 PLN jak Pan wyżej to ujął! W tej kwocie to chyba nawet Dj'a się nie znajdzie! Poza tym, jeśli znajdzie się zespół którego repertuar nie ogranicza się do 100 polskich starych hitów będę wdzięczna za informację :)
        • zespoltango Re: Szukam zespołu/dj'a na wesele 9 czerwca 2012! 06.06.11, 21:37

Żaden zespół naprawdę grający nie jest w stanie zagrać wszystkiego. Nawet zespół Pana Sztaby przygotowuje repertuar do poszczególnych programów. Tylko czy jest to potrzebne żeby zespół grał wszystko. Jeśli Pani ma takie życzenie to widocznie tak jest, natomiast Mc D.... nie robi ostrych skrzydełek z KFC.
          Proponuję zatem jakiś zespół i Dj-a.
          W ramach ciekawostki dodam, że są jeszcze zespoły dobrze postrzegane odtwarzające muzykę o czym nieświadomi ludzie nie wiedzą i może taki???

Pozdrowienia
          Grzegorz
          • monia8510 Re: Szukam zespołu/dj'a na wesele 9 czerwca 2012! 07.06.11, 07:12
            Witam Panie Grzegorzu,

Nikt nie mówił o graniu wszystkiego, ale jeśli zespół ogranicza się do jednego repertuaru w sumie też najłatwiejszego, to ja dziękuję bardzo za taki zespół, bo lepiej mi ludzie z ulicy zagrają! Nie jestem wymagająca, ale zespoły robią teraz z siebie światowe gwiazdy, więc jeśli za coś płacę niemałą kwotę wymagam, aby sprawili że wszyscy goście będą się dobrze bawić, a nie zagrają 3 piosenki po czym pójdą się bawić oni i tak dalej! Mam nadzieję, że jasno się teraz wyraziłam. Bardzo dziękuję za wszystkie propozycje i z każdym praktycznie się kontaktuję :) Pozdrawiam
        • www.konkret-music.pl Oferta zespołu KONKRET 02.07.11, 00:28
          Witam serdecznie,

z uwagi na to iż podany przez Panią termin mamy jeszcze wolny, zapraszam na naszą stronę:

www.konkret-music.pl

gdzie znajdzie Pani podstawowe informacje o naszej grupie. Jeżeli nasza oferta zainteresuje również Państwa a także w razie jakichkolwiek pytań czy też wątpliwości proszę o kontakt.

Pozdrawiam
          Rafał Porzycki
          694-941-572
          konkret-music.pl
    • secretband Re: Szukam zespołu/dj'a na wesele 9 czerwca 2012! 06.06.11, 10:15
      oferta 1 dzień ok 2.500
      Secret Band :to zespół /orkiestra 4- osobowa / z solistką/- z 20 letnim doświadczeniem scenicznym
      nagrana i wydana plyta2009 ,, Muzyko Hej'' /wydawnictwo -Tercet Kraków / obsługującym :
      WESELA ,FESTYNY,ZABAWY,JUBILEUSZE ,PIKNIKI, studniówki ,BALE ,E wenty ,oraz inne imprezy w Krakowie i okolicy małopolski
      Ponadto:: gramy prymicje dla księży /wyprowadzenia ,orszaki,pieśni i piosenki religijne/
      Gramy i śpiewamy na żywo polskie i zagraniczne przeboje od 60 lat do obecnych szlagierów /piosenki dla starszych dla młodzieży i dla dzieci/ gramy około dwa tysiące piosenek
      Gramy ogrywki w domach,mieszkaniach ,przy kościołach,przed salami,za stołami i oczywiście na scenie.śpiewamy na trzy wokale -wszechstronność grania na różnych instrumentach w zależności od piosenek i potrzeb w danej chwili repertuar dobieramy na bieżąco /spełniamy życzenia gości/
      Doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam na dobór repertuaru do wymagań i życzeń gości co przekłada się na miłą atmosferę i udaną imprezę
      Gramy długie bloki muzyczne ,krótkie przerwy /również jak braknie prądu/-w przerwach muzyka z CD
      Gramy mi inni. na dwa saksofony posiadane instrumenty akordeon,2 keybordy,2 gitary,2 saksofony , 2 trąbki,harmonijka ustna zestaw in strum. perkusyjnych,syntezator,oświetlenie ,efekty posiadamy najlepszy sprzęt nagłośnieniowy zestawy trójdrożne /czytelny wokal i doskonałe brzmienie instrumentów
      bez sprzężeń i pisków/nagłośnienie na każdą salę i plener / oświetlenie ledowe/-NAJNOWSZE
      Własny transport ,wystawiamy rachunki,posiadamy profesjonalne nagłośnienie - /w plenerze 5 KW./
      nagłaśniamy IMPREZY /dla Gmin ,GOK,itp./
      www.secretband.republika.pl
      secretband@poczta.onet.pl
      tel 0 694 447 007 /12/388 56 56
    • prusio86 Re: Szukam zespołu/dj'a na wesele 9 czerwca 2012! 06.06.11, 23:46
      Witam pięknie, pomagamy w organizacji wesel,
      tworzymy grupę znajomych którzy zajmują się profesjonalnie ale nie zawodowo w organizowaniu wesel. Doradzamy w kupnie alkoholu na każdą kieszeń i gust, mamy Dj, kamerzystę, fotografa, Mercedesa beczkę dla pary młodej, samochody do rozwożenia gości, ręczne zaproszenia, pokazy barmańskie, jesteśmy z Bielska Białej zapraszam 506998122 Wojciech
    • dawid1989ek Re: Szukam zespołu/dj'a na wesele 9 czerwca 2012! 14.06.11, 17:26
      Zespol Muzyczny Chilli band lub -- Dj-- !!!!!!!!!
      Witam jestem z zawodu muzykiem szkole muzycznej. Obslugaa
      wesel,studniowek,bankietow,imprez firmowych oraz wszelkich innych imprez
      okolicznosciowych zajmuje sie o 7 lat. Gram z zespolem 2osobowym 3 osobowym i 4
      osobowym oraz sam jako --** DJ**-- (rowniez polecam na kazda okazje )
      a tak ze mam do zaoferowania rowniez Trebacza Skrzypka lub Wokal oraz inne
      Instrumenty w kosciele i przy blogoslawienstwie domowym. Oczywiscie to jest
      gratis. Posiadam atrakcyja ofertne a przedewszystkim tania. Pragne dodac iz
      wspolpracuje z najwyzszej wagi zawodowymi muzykami bedacy w stanie spelnic
      wszystkie panstwa oczekiwania na kazda okazje.Wspolpracuje rowniez z KAMERZYSTA
      i FOTOGRAFEM ktorzy rowniez posiadaja atrakcyjna oferte. Dodam iz funkcjonujemy
      na terenie Ślaska,Dolnoślaska Malopolski, oraz na zyczenie klijenta Cala POLSKA.
      Pytania prosze kieowac pod nr tel 508501542 LUB dawid.slaga@wp.pl nie odpisuje
      na forum pozdrawiam;)
    • agabzyk1 Re: Szukam zespołu/dj'a na wesele 9 czerwca 2012! 15.06.11, 15:43
      Zajmujemy się oprawą muzyczną WESEL.
      Staramy się, by każda impreza z naszym udziałem została jak najlepiej zapamiętana i wspominana. Wszystko jest przez nas prowadzone, więc nie ma takiej potrzeby, by został zatrudniany dodatkowo wodzirej. Cała impreza od samego początku do ostatniego klienta jest przygotowana pod względem muzycznym, oświetleniowym(laser czerwono-zielony, efekty świetlne LED, gobo) dodatkowymi sprzętami, które urozmaicą przyjęcie (wytwornice dymu), a także wodzirejskim (pełna konferansjerka).
      Pełny skład. Zapraszamy na stronę www.divertimento.com.pl lub 792-433-669
    • dawid1989ek Re: Szukam zespołu/dj'a na wesele 9 czerwca 2012! 17.06.11, 00:37
      na terenie Ślaska,Dolnoślaska Malopolski, oraz na zyczenie klijenta Cala POLSKA.
      na forum pozdrawiam;)
    • darmet11 Re: Szukam zespołu/dj'a na wesele 9 czerwca 2012! 17.06.11, 12:11
      Śpiewający DJ-Wodzirej gitarzysta na Twoją imprezę

Wita Państwa Mr.Gandalf- dee jay, prezenter, wodzirej, muzyk.
      Oferuję Państwu oprawę muzyczną Waszej imprezy, profesjonalnie i tanio.
      Prezentuję muzykę mechaniczną oraz wykonywaną na żywo, co jest rzadkością i dodaje kolorytu imprezie oraz stanowi pewną niespodziankę dla Państwa gości.
      Po więcej informacji zapraszam na moją stronę internetową. Tam też kilka coverów w moim wykonaniu.

www.mrgandalf.yoyo.pl

tel. 511 820 300
      e-mail: darmuz.gandalf@gmail.com

Pozdrawiam

Mr.Gandalf

Darek Podbielski
    • www.konkret-music.pl Oferta zespołu KONKRET 02.07.11, 00:29
      Witam serdecznie,

z uwagi na to iż podany przez Panią termin mamy jeszcze wolny, zapraszam na naszą stronę:

www.konkret-music.pl

gdzie znajdzie Pani podstawowe informacje o naszej grupie. Jeżeli nasza oferta zainteresuje również Państwa a także w razie jakichkolwiek pytań czy też wątpliwości proszę o kontakt.

Pozdrawiam
      Rafał Porzycki
      694-941-572
      konkret-music.pl
    • dawid1989ek Re: Szukam zespołu/dj'a na wesele 9 czerwca 2012! 07.07.11, 11:33
      na forum pozdrawiam;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka