Dodaj do ulubionych

TAWERNA BAŁKAŃSKA SZCZYRK - pytania!! ;)

26.02.08, 19:48
Drogie dziewczynki mające ślub w Tawernie mam do Was takie pytanko! Czy rezerwując termin i wpłacając zaliczkę otrzymałyście jakąś umowę?? Bo my otrzymaliśmy tylko potwierdzenie wplaty na ktorym pisze ze zarezerwowany zostal nasz termin, pytalam 3 razy czy to na pewno wystarczy, ale pani utrzymywała, że tak. Teraz jednak trochę się stresuje, bo mamy się tam zjawić dopiero w poniedzialek przed weselem, nio ale mysle ze pani nas nie wykiwa i nie okaze sie ze nasz termin zostal zarezerwowany komuś innemu?? A wy macie jakieś umowy czy tylko takie potwierdzenie jak ja?

i jeszcze drugie pytanko. Dokupujecie jeszcze jakies inne potrawy np tego prosiaka czy wiejski stół?
Bo podstawowe menu zawiera tylko:
-zupe + drugie danie
- gulasz, klopsy lub flaczki (1 do wyboru)
- barszcz z krokietem
- zimna płyta

Takze wydaje mi się, że przydałby się jeszcze jeden cieply posiłek, ale niekoniecznie jestem przekonana do tego prosiaka (fajny show ale mi to nie smakuje). A wy jak myślicie??

A co z napojami? Dokupujecie jakies? bo z tego co pisze w menu sa tylko 3 szt 0,33 l na osobę. Wydaje mi się, że troche malo...
Obserwuj wątek
    • margaretka_24 Re: TAWERNA BAŁKAŃSKA SZCZYRK - pytania!! ;) 28.02.08, 18:38
      Witam,
      nie wiem czy się decydujemy na Tawernę Bałkańską (ze względu na ilość miejsc),
      ale też się tam dowiadywaliśmy. Pani wydaje się bardzo miłą i odpowiedzialną
      osobą, więc nie sądzę żeby chciała kogokolwiek wykiwać. A poza tym działa na
      rynku ok. 7 lat wiec to też o czymś świadczy :) co do manu to my się na pewno
      zdecydujemy na dodatkowy posiłek, ale przecież może to być coś całkiem spoza
      listy (tak mówiła - np. kebab, albo coś co sami wymyślicie). A napoi faktycznie
      jest troche mało, a to jest podstawa, jeszcze jak macie wesele w lecie to na pewno.
      • magfab4 Re: TAWERNA BAŁKAŃSKA SZCZYRK - pytania!! ;) 29.02.08, 08:17
        i my wybralismy Tawernę na 24 maja :-)
        przyznam miałam te obawy,ale jest to sprawdzona osoba i nie sądze
        żeby chciała kogoś wykiwać. tylko, że my dostaliśmy tylko kwitek bo
        Pani Lucyna nie miała czasu szukac umowy.
        ale moj narzeczony był tam wczoraj zobaczec,bo
        przejezdzal,posprawdzala w kalendarzu i aktualne :-)
        sale troszke odmalowli, odnowili parkiet.
        napoji napewno trzeba dokupic, tj. podstawowa oferta. jeśli chodzi o
        jedzenie, nie wiem...ale goscie na weselu aż tak dużo nie jedza.
        pozatym wszytsko mozna dogadac.
        jak ogladałam rozne sale to nie spotkałam tak kompetentnej i
        sympatycznej organizatorki, jestem pewna ze wszytsko sie uda, i mam
        nadzieje ze sie nie rozczaruje.
    • kleo24bb Re: TAWERNA BAŁKAŃSKA SZCZYRK - pytania!! ;) 29.02.08, 09:49
      dziękuje Wam dziewczyny za odpowiedz ;) tez uważam, że pani jest bardzo miła i kompetentna i wszystko bedzie w porzadku ;) termin rezerwowaliśmy już dość dawno i jakoś zupelnie o tym zapomnialam, ale ostatnio znajomi, ktorzy tez szukaja sali, dopytywali się co mam napisane na umowie ;) a tu dupa bo ja mam tylko dowod wplaty zaliczki ;) także chciałam się upewnić, czy inne osoby tez tak mają :)
      Co do tego posiłku to my raczej jakiś dokupimy, z tymze ja bym wolala coś bardziej tradycyjnego niż kebab, ale to się jeszcze omówi przed samym weselem :)
      Co do napoi to pamiętam, że pani mówiła, że są te 3 szt na osobę, a poza tym jest jakaś woda z cytryną w dzbankach i że to jest cały czas, ale raczej też dokupimy jeszcze jakieś soki czy coś ;)
      Dzieki jeszcze raz i pozdrawiam :*
        • kleo24bb Re: TAWERNA BAŁKAŃSKA SZCZYRK - pytania!! ;) 02.03.08, 10:23
          Tak tak :) wiem o gołąbkach :) Cieszę się, że będą ;) Podobno można też zrobić jakiś pokaz zdjęć z dzieciństwa i jak już jesteśmy razem ;) Może się skusimy ;)
          A mogłabyś mi jeszcze napisać skoro piszesz, że Twoi znajomi mieli tam wesela czy ilość potraw jest wystarczająca, jeśli wziąć pod uwagę tylko to menu podstawowe?? bo ta Pani powiedziala mi, że jeśli ślub będzie kolo 15, 16 to ta ilość jest wystarczająca, a jeśli wcześniej to proponuje dokupić tą świnkę czy coś tam innego, my wstępnie planujemy ślub na 15, ale zastanawiam się nad dokupieniem jakiejś potrawy. Wiem, że ta Pani ma na pewno większe doświadczenie w organizacji wesel niż ja ;) ale jakoś wydaje mi się, że sam obiad + 2 cieple posiłki to może być za mało, a co Ty myślisz na ten temat?
          • ania2347 Re: TAWERNA BAŁKAŃSKA SZCZYRK - pytania!! ;) 02.03.08, 11:50
            W większości menu załątwiała moja teściowa i z tego co mi wiadomo to w menu
            podstawowoym za 110 zł jest obiad i trzy ciepłe posiłki. Według mnie to jest
            dość, ale teściowa chce jeszcze jedno danie i tak wyjdzie menu za 130 zeta. a
            nie wiem po co bo koleżanka która tam miała wesele we wrześniu twierdzi, że za
            to ostatnie danie nikt nawet za bardzo się nie brał... niektórzy podziubali i
            poszło do wyrzucenia.
            A na ile osób planujesz wesele i kiedy dokładnie?
            • sagittarius_84 Re: TAWERNA BAŁKAŃSKA SZCZYRK - pytania!! ;) 25.04.08, 09:08
              Ja też mam w Tawernie wesele i moim zdaniem to co jest w menu
              podstawowym w zupełnosci wystarczy. Nie bedziemy nic dokłądać, bo to
              strata pieniędzy, a goście i tak tego nie zjedza, podziubią i
              wszytsko pójdzie do wyrzucenia. Moim zdaniem nie ma co szaleć. Obiad
              + 2 ciepłe posiłki + zimna płyta cały czas to stole to jest max. co
              ludzie mogą wchłonąć!!!
    • madziorok5 Re: TAWERNA BAŁKAŃSKA SZCZYRK - pytania!! ;) 08.05.08, 13:24
      hej, hej
      Miałam w tym roku wesele w Tawernie i jesteśmy z mężem
      b.zadowoleni:) Umowy tez nie mieliśmy tylko pokwitowanie zaliczki na
      termin. Mieliśmy dokupione jedzenie z dopłatą tzw. "danie szefa"
      oraz dodatkowo deskę serów. Wszystkim bardzo smakowało, choć
      jedzenia zostało b. dużo.
      A i jeszcze jedno mieliśmy flaczki i bogracz pół na pół a zamiast
      krokietów do barszczyku były takie pyszne paluszki...pycha.
      Dokupowaliśmy jeszcze soki (na miejscu) ale i tak z napoi najlepsza
      była woda z cytryną:)
      Zespół był rodzinny i zabawa była super aż do białego rana!
      Pozdrawiam i życzę udanego wesela
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka