Dodaj do ulubionych

Nieporadna Teściowa żąda posłuszeństwa

28.06.21, 10:55
Rodzina mojego narzeczonego jest ze sobą bardzo żyta, moj narzeczony mieszkal do 32 roku zycia z nimi, nigdy nie wyjechal na studia, tesciowa - to moja zmora.
Jej ulubionym tematem jest działka Rodo, cale zycie od 30 lat siedzą tam z mezem i to ich jedyne zajecie, dodam ze wszyscy dokoła cos zrobili z działką, a oni jak kupili 30 lat temu tak rudera stoi, ani woda nie podlaczona, ani nic, totalnie zero ulepszen, w zwiazku z tym nie jest to jakies super miejsce na ktorym sie dobrze przebywa, w kazdym razie najgorsze w tym wszytkim jest to, ze cale zycie wszystko na tej dzialce robil maz , niestety jest po ciezkiej chorobie wiec ona oczekuje ze teraz synowie beda te dzialke utrzymywac. Problem polega na tym ze nie chodzi tu o zwykle pomaganie raz kiedys skoszenie trawy, ona oczekuje ze trawka bedzie koszona co 2 tydzien bo za długa , do tego wymysla rozne dziwne prace , jakby conajmniej konkurs dzialek sie odbywal, kiedy sie nie widzimy jest temat dzialki co doprowadza mnie do szału.Kazda rozmowa sprowadza się do niej, wiem wszystko o problemach działki.
Drugim problemem jest to ze tesciowa zyje zyciem dzieci, ciagle sluchamy co u kogo, ona tez chce wszystko wiedziec, najchetniej rozmawiac co 3 dni , tak samo nas obarcza historiami o chorobach jak to starzy ludzie, musimy sluchac o ich problemach ( tesciowa wybitnie nie zaradna, nic bez chlopa nie zrobi), od zepsutego gniazdka po fakt, ze poduszki na działce jej się zepsuły, angażuje całą rodzine we wszystko i sama by chciala wszystko o wszystkich wiedzieć, jej sie wydaje ze tworzymy jedno wielkie gniazdo, nie wspomne o tym ze potrafi skomentowac kto ile dal do koperty np. na chrzciny i z kazdym potem na boku obmwiać sytuację.

Jestem nią zmeczoną , czuję jej oddech na plecach a syn tez mało asertywny, nie do końca potrafi sie postawic, a jak jej probuje cos tlumaczyc to ona go szantażuje tekstami o tym ze tyle mu ofiarowala, opiekowala sie jak byl maly i teraz nalezy jej sie pomoc.

Dla mnie sytuacja jest toksyczna
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka