Dodaj do ulubionych

Z jakim entuzjazmem świat przyjął

04.05.11, 11:49
wykonanie kary śmierci na Bin Ladenie, że aż mnie to zadziwia? Radość, gratulacje płynące zewsząd, w tym również od największych przeciwników kary śmierci, czyli Unii Europejskiej i rządów krajów członkowskich. Czy ktoś zakwestionuje powyższe stwierdzenie, że było to wykonanie kary śmierci? Dla mnie jest jasne, podobno nawet ten przestępca nie był uzbrojony?
No i co teraz z tą doktryną, że nie można stosować kary śmierci? Przecież ci obłudni politycy nie tylko to zaaprobowali ale wręcz pochwalali!?
Inna sprawa, ta "twierdza" była jakoś niefachowo zabezpieczona? Nie rozumiem na przykład, dlaczego Bin Laden w momencie ataku nie ewakuował się do schronu pod budynkiem, którego betonowe ściany mają podobno grubość trzech metrów? Nie rozumiem koncepcji takiej kryjówki, z której nie ma wyjść ewakuacyjnych? Toż to pułapka! Nie rozumiem powodów, dla których nie zaminowano dojść, przejść i poszczególnych pomieszczeń? Kto się tym zajmował? Terroryści czy "przysłowiowy Jaś z Nowego Światu"? Toż u nas w Magdalence dwóch pospolitych bandziorów potrafiło zaminować willę, że dwóch antyterrorystów zginęło a wodza światowego terroryzmu pozostawiono bez tych zabezpieczeń? No nieeeee... cienko to wszystko wygląda.... cieniutko
Obserwuj wątek
        • tadeusz_ski.51 Re: Nie ewakuował sie 04.05.11, 19:58
          Terroryści nie udają, że są przeciwnikami kary śmierci, mają taka karę w repertuarze postępowania nie tylko przeciw "psom niewiernym". Rzecz w tym, że gdy ktoś niezłomnie głosi zasadę wyeliminowania kary śmierci z kodeksów karnych, to powinien być konsekwentny w każdym przypadku i nie robić "wyjątkowego wyjątku", bo wystawia sobie świadectwo obłudnika!
        • darima_ka Re: Nie ewakuował sie 04.05.11, 20:34
          Czyli oko za oko ząb za ząb ?
          Do czego to prowadzi?
          A przecież dekalog nakazuje "nie zabijaj"
          W USA kara śmierci jest wykonywana , ale Europa
          jest przeciwna karze śmierci ,wiec skad taka radość ?
          • tadeusz_ski.51 Brawo Darima 05.05.11, 08:52
            słusznie mówisz. Prawie wszyscy europejscy politycy są przeciwnikami kary śmierci a mimo tego gratulowali prezydentowi Obamie, że siły specjalne USA na jego rozkaz wykonały wyrok na Osamie? Czyli, na Bin Ladenie można było wykonać karę śmierci a na degeneratach, sadystycznych mordercach, których ręce splamione są krwią wielu ofiar nie można?
            A może ktoś mi powie, czym się różni zbrodniarz który z premedytacją, zimną krwią zaplanował i wykonał morderstwo na jednej, pięciu, stu, czy ośmiu tysiącach ludzi od Bin Ladena?
            Czy tu gra rolę ilość zamordowanych, narodowość ofiar czy jeszcze coś innego? Niech mi ktoś wyjaśni, bo ja nie rozumiem tego?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka