Dodaj do ulubionych

skutki anala??

24.08.04, 01:47
Obserwuj wątek
    • devilsine Re: skutki anala?? 24.08.04, 01:52
      Chcę wiedzieć czy ktoś zaobserwował lub wie o nieprzyjemnych wzglednie
      problemowych, wstydliwych skutkach uprawiania sexu analnego.

"Mam serce ale chowam je na lepszą okazje.
      Kto zbyt chojnie szafuje tym bogactwem, tyle go roztrwoni wówczas, gdy trzeba
      było oszczędzać, że mu go braknie w porze gdy trzeba być rozrzutnym..."
      • kate_82 Re: skutki anala?? 24.08.04, 01:57
        devilsine napisała:

> Chcę wiedzieć czy ktoś zaobserwował lub wie o nieprzyjemnych wzglednie
        > problemowych, wstydliwych skutkach uprawiania sexu analnego.
        >
        >
        > "Mam serce ale chowam je na lepszą okazje.
        > Kto zbyt chojnie szafuje tym bogactwem, tyle go roztrwoni wówczas, gdy trzeba
        > było oszczędzać, że mu go braknie w porze gdy trzeba być rozrzutnym..."

Zaraz wyskoczą tutaj forumowe mądre głowy czerpiące swą wiedzę z brukowych czasopisemek i tego cudownego forum, straszące nie trzymaniem stolca, uszkodzeniem zwieracza odbytu, hemoroidami i tysiącem innych powikłań. Nie słuchaj ich. Poszukaj w necie fachowych publikacji, a dowiesz się że... raczej żadnymi konsekwencjami to niegrozi o ile nie jest to czynione gwałtownie. Miesień zwieracza odbytu jest bardzo elastyczny i można przez niego przepchnąć o wiele więcej niż tylko penisa, oczywiście przy odpowiednim wyćwiczeniu go. Atonia mięśnia zwieracza przy zwykłych stosunkach analnych z pewnością ci nie grozi.

kate
        • devilsine Re: skutki anala?? 24.08.04, 02:05
          Dzięki. Ale muszę spytać czy wiesz to z własnego doświadczenia. Potrzebuje żeby
          ktoś kto od powiedzmy 2 lat uprawia sex analny napisał mi czy nie ma jakiś
          problemów, bo mam lekkiego cykora ;>

"Mam serce ale chowam je na lepszą okazje.
          Kto zbyt chojnie szafuje tym bogactwem, tyle go roztrwoni wówczas, gdy trzeba
          było oszczędzać, że mu go braknie w porze gdy trzeba być rozrzutnym..."
          • devinjammer Re: skutki anala?? 24.08.04, 02:13
            Ja od jakiegoś czasu stosuję tę zabawę z moją dziewczyną, i moge Ci powiedzieć-
            byle w granicach rozsądku. Jeśli nie będziesz tego traktować jako podstawowej
            formy seksu powinno być nieźle. Drugą ważną rzeczą jest higiena- dobrze jest
            jeśli możecie się oboje w miarę szybko umyć. Nie należy też z anusika
            przeskakiwać do pochwy- transfer bakterii gwarantowany po paru próbach. Z tego
            samego powodu (i jeszcze elementu smakowego- fuj! :D ) nie polecałbym płynnego
            przejścia od anala do orala. No i na koniec- nigdy z obcymi!!! HIV przenosi sie
            kilkakrotnie łatwiej właśnie przez anala, ze względu na łatwiejsze mikrourazy
            śluzówki odbytu oraz skóry prącia, a jak wiadomo najlepiej przechodzi przez
            krew.
            Pozdrawiam i miłej analnej zabawy DJ
          • kate_82 Re: skutki anala?? 24.08.04, 02:48
            devilsine napisała:

> Dzięki. Ale muszę spytać czy wiesz to z własnego doświadczenia. Potrzebuje żeby
            >
            > ktoś kto od powiedzmy 2 lat uprawia sex analny napisał mi czy nie ma jakiś
            > problemów, bo mam lekkiego cykora ;>
            >
            >
            > "Mam serce ale chowam je na lepszą okazje.
            > Kto zbyt chojnie szafuje tym bogactwem, tyle go roztrwoni wówczas, gdy trzeba
            > było oszczędzać, że mu go braknie w porze gdy trzeba być rozrzutnym..."

Uprawiam seks analny od 5 lat i to niejednokrotnie w sposób przypominający gwałt analny niż normalny stosunek, mam też koleżanki, które uprawiają seks analny dużo dłużej ode mnie i żadna z nas nie ma problemów, najmniejszych nawet. Powiedziałabym nawet, że teraz mój zwieracz jest nawet silniejszy )))
            Są oczywiście przeciwskazania do uprawiania seksu analnego, a głównym z nich są stany zapalne okrężnicy oraz hemoroidy. Jeśli Twoja "pupa" jest zdrowa, to wypada tylko pożyczyć ci miłej zabawy i niezapomnianych doznań)))

kate
            • Gość: abby Re: skutki anala?? IP: *.elartnet.pl / *.elart.com.pl 24.08.04, 21:12
              moj pierwszy analny raz byl malo przyjemny. facet zabral sie zbyt ochoczo do
              rzeczy i chyba przez miesiac mialam klopoty. a potem ktos inny wszedl wolno,
              ostroznie, prawie niezauwazalne bawiac sie rownoczesnie moja lechtaczka. I
              smialo moge powiedziec ze to byl najlepszy seks w moim zyciu. ale ... po jakis
              2 godzinach mialam sraczke ze ho-ho!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka