Dodaj do ulubionych

Hej Królewno, może szukasz posłusznego księcia ?

13.11.18, 23:15
No dziewczyny , dosyć tego dobrego. Czas przejść do konkretów. Jak wiadomo powszechnie, grzeczne dziewczynki idą do nieba po śmierci , niegrzeczne mają niebo za życia ( z paroma wyjątkami ale nie o tym ) , Tyle z Was , ekscytuje się tymi wszystkimi filmami typu 50 pyszczków Greya itp. Jednakże gdy przychodzi co do czego, to same cnotliwe Zuzanny się trafiają . No ręce opadają. O innym rzeczach nie wspomnę. Czy naprawdę nie ma kobiet , które są w stanie pogodzić bycie żoną , matką , synową, etc i mieć bogate życie intymne ? Tak, bo szukam dziewczyny do związku opartego na miłości, zaufaniu , wspólnych planach na przyszłość. Jednakże nie będę udawał, że oczekuję posłusznej damy która na zawołanie klęka bądź nogi rozkłada. Wręcz przeciwnie. Poszukuję dziewczyny, która w kwestii pożycia intymnego lubi się znęcać nad facetem. Wszelkie praktyki z tym związane. Oczywiście w granicach jakiś takich. Bo nie jestem jakiś zwolennikiem ostrego bdsm ale Femdom. Tak, niektórzy faceci lubią być deptani, policzkowani, wolą robić długie minety niż być samemu obsługiwanymi przez kobietę. Uprzedzając pytania. W kwestii poza pożyciem intymnym preferuje równość w związku a nawet klasyczną rolę mężczyzny będącego głową rodziny…
Błagam , nie pytajcie czemu, dlaczego. Tyle upodobań, ile ludzi. Preferuje osoby niepalące. Bezdzietne. Ale pragnące kiedyś dzieci. Które mają w sobie tyle samo szaleństwa co pokory. Kontaktowe, rezolutne z poczuciem humoru. Boże broń nie weganki, wegetarianki. Ja 28l . Wysoki brunet z Warszawy.
Aha to, że mam takie a nie inne spojrzenie na związek z kobieta, nie znaczy że jestem wyzwolonym hedonistą bez hamulców, który nie przepuści żadnej okazji. Wręcz przeciwnie. Myślę głową. Nie czymś innym. I dlatego preferuje również osoby, które również potrafiły się kontrolować, przekładając jakość nad ilość ( słowem byś nie spała z połową dzielnicy ), bo tak głupio trochę by było.
No i chyba tyle .
CV ze zdjęciem proszę wysyłać na mail.
Komisja złożona z jury w składzie nieokreślonym odpowie wybranym kandydatkom.


loginzajety@vp.pl
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka