Dodaj do ulubionych

Czy tu można odblokować hamul i ustawić zbieżność?

02.12.18, 13:25
Mam nadzieję że w dobre miejsce trafiłem, po znacznym przebiegu bez należytego serwisu. No cóż, gdyby moje ciało było autem, zamieniłbym go na nowszy model. Mam miescowe odpryski, obicia, wgniecenia, zadrapania, utraty połysku i moje reflektory świecą trochę nieostro. Kierownica mi nieraz drga, moja skrzynia biegów się zacina i osiągnięcie maksymalnej prędkości zajmuje mi wiele minut. Przegrzewam się też bez powodu i za każdym razem kicham i kaszlę, oraz zdarzają mi się wycieki z chłodnicy i nieszczelność odpływu spalin! Mówiąc krótko, w najnowszych wyścigach czynnie nie uczestniczę. Poza tym jestem chyba normalny (jeszcze, a może już)...

Przyznaję też bez bicia że szukam tu normalnej kobiety, wolnej, lojalnej, bezproblemowej, bezinteresownej, do realnego, stałego związku.
Tak, tak, wiem, mówią mi, że powinienem się zgłosić na badania głowy. Ale co tam, przecież bezinteresowność jest piękną ludzką cechą, która nas wszystkich łączy. Nie poprzez uścisk dłoni jest nas 9 miliardów na tym świecie. Proszę tylko bez dowcipów, bo mam zajady. Acha, zanim zapomnę... jeśli nie umiesz smiać się z siebie, to daj mi znać i chętnie zrobię to za ciebie (bezpłatnie).
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka