Dodaj do ulubionych

Sex z 46 latką.

18.04.20, 23:10
Witam.
Mam taki problem a raczej mamy razem z moją partnerką. Od jakiegoś czas jestem w związku z 46 letnią kobietą. Zaczęliśmy uprawiać sex. Problem polega na tym, że partnerka odczuwa ból podczas stosunku. Jakby to był jej pierwszy raz. Na początku była bardzo ciasna, ale myślę że było to spowodowane tym , że nie miała długo partnera. Jest bardzo doświadczona w tych sprawach, urodziła 2 dzieci. Później było troche lepiej.
Ja mam 39 lat, jestem wysportowany, mam również dużego penisa. Partnerka jest drobną i szczupłą kobietą. Proszę o radę

Obserwuj wątek
    • penelopa9 Re: Sex z 46 latką. 19.04.20, 15:56
      Myślę że u partnerki zaczyna się menopauza a to objawia się między innymi suchością pochwy, stąd zapewne ten ból, musi zacząć używać żelu nawilżającego dopochwowego i pewnie wszystko będzie ok.
    • l.george.l Re: Sex z 46 latką. 22.04.20, 20:42
      Forum internetowe to nie najlepsze miejsce na poszukiwanie porad w tego typu sprawie. Zdopinguj partnerkę, by koniecznie poszła do ginekologa. Tak jak napisała już Penelopa, mogą to być początki menopauzy i byłby to jeszcze najmniejszy problem. Choć w takim przypadku też różnie bywa. Niektórym kobietom odchodzi wtedy zupełnie ochota na seks. Nie bez powodu faceci wtedy wiążą się z młodszymi. Ty poszedłeś w drugą stronę. Może Ci się poszczęści. Bywa, że 50-letnie kobiety, które łagodnie przechodzą menopauzę, stają się demonami seksu.
      • szars Re: Sex z 46 latką. 06.08.20, 00:39
        Ja uważam odwrotnie, że właśnie fora internetowe są dobrym do tego miejscem, bo można zapytać o wiele rzeczy bez jakiejkolwiek krępacji. Jeśli chodzi o suchość pochwy, to moim zdaniem lepszym rozwiązaniem od żeli na bazie wody, które działają chwilowo, będzie taki produkt jak Vagisan, który ma składniki natłuszczające i pielęgnujące. Z tego co wiem jest w dwóch formach, ja stosuję globulki, ale jest też krem z aplikatorem.
    • 0litta Re: Sex z 46 latką. 11.08.20, 19:55
      Musi ją zbadać lekarz. Urodziła dwoje dzieci, narządy mogą być obniżone, co często się zdarza i właśnie może być powodem bólu, bardzo nieprzyjemnego. Ćwiczenia kegla i umiarkowanie intensywny seks dobrze zrobi. Z suchością to raczej doświadczona osoba wie jak poradzić. Ale wizyta jest konieczna, ból jest znakiem, że coś jest nie tak w środku. Lepiej raz zbadać niż później żałować. Powodzenia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka