Dodaj do ulubionych

Poznam dominującą i wartościową dziewczynę

19.04.20, 18:48
Nie wiem czy miłość w czasie zarazy ma prawo zaistnieć. Jednakże jako, że nie jest to typowe ogłoszenie zaryzykuję. Jeśli nie znasz znaczenia słowa femdom to nie czytaj dalej bo poczujesz się zdegustowana i być może stracisz wiarę w ludzi.

Ponoć każdy człowiek ma swoją jasną i ciemną stronę. Zacznę od tej jasnej. Jestem wysokim brunetem 29l . Bez nałogów. Myślę że przystojny. Choć mając w zamyśle relację na całe życie ważniejszy zdaje się być charakter. Jaki jestem ? raczej wrażliwą i odpowiedzialna osobą. Pragmatyczną. Z poczuciem humoru. Raczej pogodną i otwartą. I tyle wystarczy na te chwilę.

Teraz czas na ciemniejsza stronę mego oblicza. Wobec kobiet jestem zdecydowanie uległy. Fetyszysta. Raczej należę do tej grupy mężczyzn, która za naturalny i pożądany stan uważa ten , w którym dziewczyna trzyma faceta pod obcasem na krótkiej smyczy. Mam taką naturę.

Nie preferuje robić z dziewczyną NIGDY nic co uwłaczało by jej godności ( żadnego traktowania jak suki, żadnych lodów ) Sam dla odmiany chciałbym usługiwać wg jej życzeń. Powiem wprost , szukam kogoś kto lubi się także poznęcać, porozkazywać facetowi. Dziewczyny która lubi widzieć faceta na kolanach. Masującego jej stopy, robiącego minete czy liżącego jej pupę. Chętnie trzymanego na smyczy. Nie mam potrzeby oglądać się za innymi kobietami, wolę w tym czasie czyścić buciki czy ssać majtki swojej dziewczyny. Nie mam też potrzeby spotykać się z kolegami na piwo. Wolałbym podawać piwo swojej Pani a sam z chęcią spije piss… By była jasność – interesują mnie klimaty femdom, femdom flr – nie bdsm . Więc bez jakiś skrajnych praktyk i akcesoriów rodem z SM .

Druga rzecz to cuckold. Każdy ma prawo do szczęścia i bycia spełnionym. Mi spełnienie daje to o czym pisałem. Mam świadomość, że czasem kobieta potrzebuje być ( przepraszam za wulgarność ) – solidnie zerżnięta. Więc jeśli by tego pragnęła, lubiła lody – akceptuje także cuckold. Odpowiada mi rola uległego kochanego miśka w pasie cnoty. Który po powrocie żony od kochanka weźmie ją przytuli, pocałuje czy wyliże.

Nie szukam jednak osoby ogarniętej jedynie obsesją tego co powyżej. Szukam osoby dojrzałej emocjonalnie. Która wie, że pragnie takiego typu pożycia z facetem. No i takiego faceta. Potrzebuję do pary osoby świadomej swoich potrzeb, stanowczej. Ale i otwartej na drugiego człowieka. Wrażliwej, pogodnej, sympatycznej. Sfera intymna zostaje między nami. Wzmacnia relacje. Na zewnątrz zależy mi jednak także na dobrych kontaktach z rodziną. W obie strony. Tak więc szukam kogoś kto potrafi się zachować stosownie do czasu i miejsca…

Nie szukam przygód. A miłości uwieńczonej z czasem formalnym związkiem. Ja wiem , że nigdy się nie zmienię. Dlatego proszę o kontakt jedynie kobiety które „ urodziły się” z taką a nie inną osobowością. Nie da się udawać. Panny bądź rozwódki. Bezdzietne. Jeśli Twoje potrzeby pokrywają się z moimi. Zapraszam do kontaktu.
Warszawa i okolice.

poziomkowy.on@vp.pl
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka