11.10.20, 22:40
Szukam kogoś na dobre i na złe...
Obserwuj wątek
    • amunicyjny1 Re: szukam 12.10.20, 23:08
      zmzm11 napisała:

> Szukam kogoś na dobre i na złe...

Hym,spore wymagania,w naszych gównianych czasach. A imię jakie?Bo ''napisała'' to wieloznaczne.Choć nie u mnie w Podlaskim'
      Ale by wyzbyć się niepewności,to mi na chrzcie Bogdan dali,a waćpannie?

• marco_5 Re: szukam 19.10.20, 11:25
            czy te mocium panny sa wiecej warte od tych z wygorowanymi wymaganiami ? wszystko wychodzi w praniu..
            w razie potrzeby kazda potrafi facetowi wypruc flaki :) ...a jesli jakis bidny na to zasluzyl ? to w ogole....

• marco_5 Re: szukam 19.10.20, 11:30
              chcialbym poznac prawdziwe wersje kazdej historii, tylko kto mi da ta gwarancje ze to prawda ?

np. kto zna rzeczywiscie prawde o pandemi ?
              oslabienie gospodarki swiatowej, czyjej ?....globalne oczyszczenie....jest tyle teori ze hej...
              mozna by zglupiec od myslenia, dociekania...
                  • amunicyjny1 Re: szukam 19.10.20, 20:34
                    marco_5 napisał:

> a moze ?...na kartoflach albo sianie bylo fajne testowanie, zdecydowanie bardzi
                    > ej zyciowo
                    >
                    Nie do końca o to mi chodziło,ale miejsce przyjemne,przynajmniej te na sianie.Do tego brak pytań o skarpety pod łóżkiem. Same plusy
                    • marco_5 Re: szukam 20.10.20, 00:44
                      szkoda, ze zadna kobieta nie chce sie wypowiedziec...czy lubiala na sianie :)) jako nastoloatka...
                      zaloze sie, ze nie jedna chcialaby ...jeszcze raz to przezyc ! wiadomo, cnote mozna tylko raz stracic ..:))))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka