Dodaj do ulubionych

Warszawa, koleżankę

31.10.20, 20:39
Szukam koleżanki, mam 39 lat.

Spotkania na mieście, zero inwestycji kasy z obu stron, zero seksu, tylko rozmowa, emocje i wymiana doświadczeń.

Jak jesteś zainteresowana to pisz na maila gazetowego.

Spotkanie raz na tydzień max 2h.
Obserwuj wątek
              • rir Re: Warszawa, koleżankę 01.11.20, 18:58
                Moja obecność tu nie przekłada się w żaden sposób na ocenę ..instynktów tu piszących. Latałem balonem ale nie zostałem awiatorem . Byłem w kopalni i złota tam nie było. Zakładanie ,że wszyscy i dookoła uprawiają ..podstępne praktyki jest błędne i najbardziej szkodzi tak myślącemu .
                • amunicyjny1 Re: Warszawa, koleżankę 01.11.20, 19:25
                  rir napisał:

> Moja obecność tu nie przekłada się w żaden sposób na ocenę ..instynktów tu pisz
                  > ących. Latałem balonem ale nie zostałem awiatorem . Byłem w kopalni i złota tam
                  > nie było. Zakładanie ,że wszyscy i dookoła uprawiają ..podstępne praktyki jest
                  > błędne i najbardziej szkodzi tak myślącemu .

To nie przemyślenia,, to ponad 40 lat kopów w dupę od ludzi którym ufałem
                  Z czasem człowiek traci wiarę w bliźniego
                  Dowodem są czyny,nie słowa
                  • rir Re: Warszawa, koleżankę 01.11.20, 19:59
                    Głowa do góry , nie zrażaj się otrzymaniem .. tu cytuje " ponad 40 lat kopów w dupę " Miejsce to prawdopodobnie może wytrzymać dużo więcej : ) Nie można generalizować i uogólniać . Jest wielu ludzi a którzy nie kręcą. Są różne tzw. prawdy ale na końcu dochodzi się do tej jednej i wspólnej .Ma to duży związek z tzw . wiara w bliźnich
                    • amunicyjny1 Re: Warszawa, koleżankę 01.11.20, 20:20
                      rir napisał:

> Głowa do góry , nie zrażaj się otrzymaniem .. tu cytuje " ponad 40 lat kopów w
                      > dupę " Miejsce to prawdopodobnie może wytrzymać dużo więcej : )

Abyś wiedział. Ale już niejednemu udowodniono, że ta cześć ciała ma bezpośrednie połączenie z głową.Już w panie przedszkolu potrafiły to wykazać...

Nie można
                      > generalizować i uogólniać

Nie można

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka