Dodaj do ulubionych

Do prawdziwych kobiet, co czuje mężczyzna.

01.12.20, 08:54
Majac 42 lata, ostatnie dwa tygodnie walczyłem o swój związek, widząc od miesięcy jak ktoś kogo się kocha, flirtuje z innym. Wszystko zaczyna się niewinnie, ale zawsze kończy tragicznie. Gdzie więc są te prawdziwe kobiety? Miłe, czułe, kochające...świat tak wam zawrócił w głowie, że liczy się tylko zabawa?
Dla tych które może istnieją, poniżej to co czuje mężczyzna widzący swój koniec, ale zawsze kochajacy.
Jestem jak skazaniec idacy na śmierć, prowadza mnie na miejsce egzekucji. Zimny wiatr przenika mnie do szpiku kości. Zatrzymujemy się, przywiazują mi rece na plecach do pala, krępują mocno, zatykają usta. Widze pluton żolnierzy w zimowych plaszczach, chuchaja w dlonie, rozgrzewajac je. Zaczynają ładować broń, przykładaja do policzkow. Lufy celują w moje serce. Stoje pokornie, w ciszy, z milością w sercu, ze łzami płynacymi jak górskie stumienie, kochając tak mocno, że przyjmę wszystko nawet śmierć. Wiem że pewnie nikt nie krzyknie... STÓJCIE!!
Zamykam oczy. Widzę Ciebie uśmiechnieta, radosną, wesołą, z iskierkami w oczach. Taka jaką Cię pamiętam i nosiłem w sercu. Usmiechasz się do mnie....każde bicie mojego serca słyszę jak dzwon i wydaje się, że sekunda trwa wieczność...a ja w ostatnim oddechu życia widzę tylko Ciebie... Dowódca podnosi rękę....krzyczy komendę....pada salwa!! Huk!!!! Mój bezgłośny krzyk! Osuwam się.....upadam....w ciemność.....serce staje i zamiera rozerwane w strzepy kulami, a moje łzy spywaja już po zimnym policzku...CIEMNOŚĆ....
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka