Dodaj do ulubionych

przyjaźń miłość

18.01.21, 20:54
Witam Zakochałem sie w mojej najlepszej przyjaciółce.Znamy sie wiele lat i wiemy o sobie wszystko rozmawiamy o wszystkim. Nie moge przestac o niej myślec. Problem w tym ze ona kocha innego i z nim jest. Choc on ją co chwila krzywdzi to ona zawsze mu wybacza i zapomina. Czy jest jakas rada ?
Obserwuj wątek
    • rir Re: przyjaźń miłość 18.01.21, 23:04
      Wszystko trwa do czasu. Przyjdzie moment w którym ta kobieta przestanie chcieć być ofiarą i zostawi tyrana. Wtedy ty a jako najlepszy jej przyjaciel zajmniesz jego miejsce a nad wami śmigac będą radosne aniołki miłości
        • marco_5 Re: przyjaźń miłość 19.01.21, 11:46
          czym ja krzywdzi, byc moze to Twoj punkt widzenia...???
          widocznie jest na swoj sposob zadowolona ...ten koles potrafi jej zaimponowac ! i basta..
          skombinuj se inna :) moze bedziesz bardziej szczesliwszy ? kto wie...
          • marco_5 Re: przyjaźń miłość 19.01.21, 11:53
            jak mialem gdzies 18 lat to mnie jedna puscila ( za moja glupote) ! tydzien nie moglem nic jesc ....
            pare dni pozniej poznalem na Dyskotece inna ...o 3 lata starsza :) z nia to byla dopiero jazda...
            wyluzuj...i bierz wszystko jak leci ! inaczej zapierdolisz sobie psychike i kobiety beda robily z Toba co chcialy...
            a one to potrafa, wiedza gdzie mamy czule punkty...
          • 6r6 Re: przyjaźń miłość 19.01.21, 16:35
            Kłopoty ze wzrokiem marco ? O tym taj123 pisze wyraźnie przeciez. Nie wiadomo nic też o rzekomym " zadowoleniu" a które tu podajesz.szacun dla osoby o której pisze taj123, że pomimo nie łatwej relacji umie kochac
            • marco_5 Re: przyjaźń miłość 19.01.21, 19:52
              nie sadze, ze mialbym problemy ze wzrowiem ...wiadomo, ze taj123 nie pisze o zadowoleni swojej przyjaciolki !
              skoro kobieta w ktorej sie kocha jest z innym, to mozna sie domyslic ze jest zadowolona z tej sytuacji...
              w przeciwnym razie bylyby z tajem123....
              pozatym taj123 pyta na forum czy jest jakas rada ? wiec, odpowiadam jakie sa nieraz rady na milosc bez wzajemnosci.....inaczej, taj musi uwazac, bo ten koles poprosi go aby poszedl na spacer z ich pieskiem...
                • 6r6 Re: przyjaźń miłość 19.01.21, 20:43
                  nie neguje tego marco iż mizogin a jakim się objawiasz widzi to inaczej i jednocześnie zaprzecza próbojac wykręcić kota ogonem. Jak czuje się kobieta uwięziona uczuciami pomiędzy mezczyznami dwoma to nie wypowiadaj się bo wiesz o tym dokladnie....nic. Kilka zdań wcześniej wmawia les tej pani rodzaj....samozadowolenia z tkwienia w niszczącym zwiazku. Za niedługo przeczy sz temu.. , że wcale tak nie myslisz. Czy i o psie który na spacerze zadusi taja też nic nie wspomniałeś ?
                  • marco_5 Re: przyjaźń miłość 19.01.21, 22:30
                    piszesz.."Jak czuje się kobieta uwięziona uczuciami pomiędzy mezczyznami dwoma"..? od kiedy dwoma ..?
                    ona nie jest uwieziona pomiedzy dwoma ..:) taj123 pisze ..Problem w tym ze ona kocha innego i z nim jest.

czytaj ze zrozumieniem...i nie wypisuj bredni, ze mam problemy z kobietami, jesli mnie nie znasz !
                    to jak .? kto tutaj klopoty ma ...i z czym ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka