Dodaj do ulubionych

Poznam dominującą Hotkę do st zw Warszawa

16.04.21, 12:03
Na wstępie dodam, że ogłoszenie jest prawdziwe. I ważne dopóki widoczne. Charakter matrymonialny. Nie towarzyski.

Jestem wysokim, myślę że przystojnym facetem 30 lat. Bez nałogów. Odpowiedzialnym, pragmatycznym. Grzecznym i uległym w stosunku do kobiet.
Szukam dziewczyny, która będzie moim skrajnym przeciwieństwem pod pewnymi względami. W szczególności seksualnymi. Nie chcę niczego, udawać. Nie chcę w przyszłości kogoś zawieść czy sprawić przykrość.

Dlatego szukam dominującej Hotki. Kobiety mocno rozwiązłej. Która nie boi się korzystać z życia. Takiej, która prócz męża pragnie mieć zaplecze kochanków. Szukam kogoś doświadczonego, koneserki tematu. Kobiety która pragnie być porządnie zerżnięta. Która wobec kochanków może być uległa. Zaś w domu chce mieć grzecznego, kochanego miśka.

A ja ? a ja widzę się w roli ulegającego męża. Nie będę oszukiwał. Sam nie mam imponujących rozmiarów. I najchętniej bym usługiwał ustami i językiem. Dosiadanie mnie, bardzo chętnie na mojej buzi. Mogę nosić pas cnoty. Mogę być twoim masażystą. Będę Ci podawał Twoje ulubione piwo a sam chętnie będę spijał piss

Będę facetem który po powrocie Twoim od kochanka, przytuli Cię, pocałuje, wyliże. Twoja rozwiązłość będzie moim szczęściem i spełnieniem.
Poza tym. Jestem normalny. Jeśli potrafisz oddzielić pewne kwestie; w sobotę wieczór bawić się ostro z kochankami a w niedzielę być dobrą synową i jechać ze mną na obiad do rodziców, to jesteś osobą której szukam.

Jak każdy człowiek, facet. Mam potrzebę bliskości. Trzymania za rękę, calowania, przytulania.

W seksie jednak i pożyciu małżeńskim chciałbym być sobą i nic nie udawać. Ja nigdy się nie zmienię. Dlatego szukam osoby, która też już dawno odnalazła i zdefiniowała swoją seksualność.
Zależy mi by kiedyś sformalizować związek. Dodatkowo, zgadzam się by na piśmie zadeklarować pewne kwestie byś się nie obawiała, że po latach się zmienię i zarzucę złe prowadzenie.

Musisz być z okolic Warszawy. Panna lub rozwódka.

poziomkowy.on@vp.pl gg 69863480
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka