Dodaj do ulubionych

tylko tak UE jest potrzebna PISowi- mąż Szydło

19.10.21, 14:23
Milionowe dotacje z UE dla męża Beaty Szydło ... -
www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/edward-szydlo-maz-beaty-szydlo-84-mln-zl-od-unii-europejskiej/4q7vb6t
Obserwuj wątek
    • hillkenerice187 Re: tylko tak UE jest potrzebna PISowi- mąż S 15.03.22, 16:06
      h_i_l_l_k_e_n_e_r_i_c_e_1_8_7_at_g_m_a_i_l_dot_c_0_m

Moja droga, Pozdrowienia z hillkenerice, jak się masz? Proszę o kontakt na mój e-mail ( hillkenerice187@gmail.com) Chętnie Cię poznam, Poza tym mam coś bardzo ważnego do ujawnienia, to jest wróżenie dla mnie, ale znalazłem Trudno się tutaj wyrazić, więc proszę o kontakt na mój e-mail, abym mógł wysłać Ci moje zdjęcia i opowiedzieć więcej o sobie. Dziękuję mój identyfikator e-mail ( hillkenerice187@gmail.com )
    • birn Re: tylko tak UE jest potrzebna PISowi- mąż S 15.03.22, 19:39
      Cięzkie brednie szmatławca fakt. Fakt ma tyle wspólneg z prawda co putler i jego kremlowska propaganda
      • stasi1 Re: tylko tak UE jest potrzebna PISowi- mąż S 23.03.22, 12:38
        Ale akurat tutaj pisał prawdę. Chodziło o Fakt że Szydłowa psioczy na UE a jej mąż dzieki tej UE kasę dostaje. Zgodnie z prawem.
        • birn Re: tylko tak UE jest potrzebna PISowi- mąż S 26.03.22, 23:24
          Taa.... tak stanowi ...prawo... Nie to nas zajmuje , że ukraincy broniac niepodleglosci , suwerennosci i ludzkiej godnosci biją i walcza z nikczemnym ruskim zbirem...a to co ...pisze niemiecki szmatławiec...to jest tu....istotne....q.....wa... obudzcie sie ludzie zanim ...u nas urzedowo po rusku trzeba bedzie pisac ! Sława ukrainie
          • stasi1 Re: tylko tak UE jest potrzebna PISowi- mąż S 27.03.22, 15:27
            Przecież o tym dawno pisano więc co to się teraz tym podniecasz?
            • birn Re: tylko tak UE jest potrzebna PISowi- mąż S 29.03.22, 19:44
              Co ty..p.....isz ?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka