Dodaj do ulubionych

Szukam sympatycznej koleżanki/przyjaciółki

02.12.22, 12:39
Cześć. Jestem Magda i mam 27 lat, od 2,5 roku mieszkam w Lęborku. Od tego czasu pochłonięta dorosłym życiem, pracą oraz macierzyństwem stwierdziłam, że jednak brakuje mi takiej prawdziwej koleżanki, z którą można swobodnie porozmawiać oraz miło spędzić czas. Wyskoczyć gdzieś, wyrwać, wygadać i wyżalić, pośmiać i oderwać od codziennych spraw i obowiązków. Pochodzę z zupełnie innych stron Polski ale mimo wszystko nie da się ukryć, że nie udało mi się poznać jeszcze tej bratniej duszy.. Wierzę jednak, że jest to możliwe :) Dużo ludzi poznaje się na studiach, w pracy.. Ja nigdy nie studiowałam, nie czułam tej potrzeby. Bez tego miałam dobrą pracę, ale w niej nie mogłam szukać przyjaciół. Więc to odpadło, szkolne znajomości również. Miałam przyjaciółkę za dawnych lat ale po czasie doszłam do wniosku, że to zupełnie nie to. A reszta osób, cóż dużo się odwróciło lub znam ich przez partnera. Jestem szczęśliwą matką i kobietą mojego mężczyzny ale brakuje tej jednej kropki nad i. Tej osoby, z którą można obgadać partnerów :D Tej, która będzie oparciem w trudnych chwilach i oczywiście z wzajemnością.. co tu dużo mówić, po prostu przyjaciółki. Może jest taka osoba, która ma podobną sytuację w życiu lub taką samą potrzebę i to zrozumie? :) Wierze, że nie jestem jedyna i dużo ludzi ma podobne potrzeby, dlatego stwierdziłam, że trzeba sobie pomóc. Jak się nie szuka to się nie znajdzie :) Będzie mi bardzo miło jeśli ktoś się odezwie i wymienimy się wspólnym kontaktem. Pozdrawiam :)
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka