Dodaj do ulubionych

czy ma ktoś na sprzedanie ciuchy na moto??

31.01.06, 16:01
no własnie, chodzi mi o jakies spodnie, kurtke?? jestem zainteresowana
kupnem. czekam na odpowiedz i pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • goha66 Re: czy ma ktoś na sprzedanie ciuchy na moto?? 01.02.06, 06:29
      witaj :)
      Ja również pierwsze kroki skierowałabym do używaka, a następne do wirtualnego
      sklepu o nazwie allegro :) ... o proszę np.
      moto.allegro.pl/show_item.php?item=84033974
      W trzeciej kolejności szukałabym na motobazarach (Łódź będzie niedługo) i na
      wyprzedażach na targach motocyklowych (np. pod koniec lutego w Berlinie) w
      ostatniej w sklepach z odzieżą motocyklową (kolejność wynika z możliwości
      finansowych)
      Ważne jest aby to co kupisz, nie było atrapą bezpiecznego stroju - spodnie i
      kurtka powinny mieć ochraniacze, potrzebne Ci będa również porządne buty i
      rękawiczki. Życzę owocnych poszukiwań :)
    • motograss Re: czy ma ktoś na sprzedanie ciuchy na moto?? 01.02.06, 13:58
      a szukasz konkretnie jakiegoś typu rzeczy? czasami dużo zależy od tego, czym jeździsz, czy planujesz zakup na sezon-dwa, czy coś długofalowego na lata:)koleżanki mają rację, jak nie wchodzi w grę nowy sklepowy zakup - warto zaglądać do "lumpeksów" albo allegro. z tym ostatnim sama zaryzykowałam kiedyś w kwestii spodni, miałam obawy, że w trzy osiem się nie zmieszczę, ale telefonami i mailami można dograć rozmiarówkę (nie zawsze podawaną precyzyjnie)i opłaciło się - za stówę portki harro jak ulał;) im bliżej sezonu, tym większy na allegro wybór. można też popytać czasami w salonach moto, miewają komisy. albo może masz możliwość wypadu do louisa lub ktoś ze znajomych, też mozna spróbować:)
    • monikaaaaaa1 Re: czy ma ktoś na sprzedanie ciuchy na moto?? 01.02.06, 14:59
      a więc sprawa wygląda tam. posiadam czerwonego gs500. dzisiaj przyjdą buty. oto
      link moto.allegro.pl/show_item.php?item=84547736 zamówilam takie tylko
      ze czarne całe i nie przez allegro tylko kolega na salon wziął. dzisiaj
      przyszly i ide przymierzyć. nie chce chyba jakiś kolorowych ciuchów bo zmienie
      moto i bedzie innaczej wyglądąć. a wiadomo ze po gs kupie cos innego. wtedy
      zakupie cos dobrego. narazie jakies zwykile spodnie skorzane z ochraniaczami i
      jakaś kurteczka. pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka