Dodaj do ulubionych

Wątek tylko dla optymistów/optymistek

08.02.06, 20:56
Bardzo proszę o wpisy podnoszące na duchu.
Wielonickowców proszę o unikanie tego wątku, bedą ignorowani
Obserwuj wątek
    • schizoo Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 21:12
      kolejny nieudacznik:(
      • nieswietymikolaj Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 09.02.06, 10:54
        He he schizo nic o Sławku nie wiesz To napewno nie jest nieudacznik jakem
        Mikołaj
        • ktotocoto Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 09.02.06, 11:09
          Przyłączam się do wypowiedzi Mikołaja.

A wypowiedź schizo?
          Cóż, właśnie jestem po przejściach = obdarzyłam kredytem zaufania i się
          sparzyłam.
          Może i schizo ma podobne doświadczenia - to teraz taki ostrożny, nieufny,
          przeczulony?
          • ktotocoto Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 09.02.06, 11:11
            Mandy:
            w wiadomej sytuacji optymista promyczek dostrzeże:
            = ja wolę chwilowy stres, niż długą, durnowatą nieświadomość.
            Miłego dnia i promyczków wielu.
            • ktotocoto Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 09.02.06, 11:13
              Nieświęty:
              słyniesz z optymizmu = to się tu ( i nie tylko ) bardzo przydasz.
              • ktotocoto Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 09.02.06, 11:16
                Anusiu:
                a co się robi -jak się oddzieli ziarno od plew?
                Piecze się chleb.
                Mamy plany.
                Będziemy piekli chleb.
                • ktotocoto Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 09.02.06, 11:19
                  Kochany jesteś.
                  Nie rozpaczam.
                  Cieszę się, że przejrzałam, zmądrzałam.
                  Dużo mnie to nauczyło.
          • nieswietymikolaj Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 09.02.06, 11:13
            Nie martw sie takim oparzeniem Stu ludzi Cie kocha więc po jednej nie rozpaczaj
        • nieswietymikolaj Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 09.02.06, 11:09
          Jak dla optymistów to idla mnie Witajcie i głowa do góry jak mawiają gołębiarze
          • angielka10 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 14.04.06, 19:57
            kazdy dzien moze byc piekny jesli rozpoczyna sie go z ukochana osoba....
        • fajna1234567890 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 04.03.06, 15:51
          nieswietymikolaj napisał:

> He he schizo nic o Sławku nie wiesz To napewno nie jest nieudacznik jakem
          > Mikołaj

Super blog
          Kiciu,słotka jesteś!!
          • parmesan Cieszy sie oko........ 04.03.06, 16:35
            .....widzac taki wpis na naszym watku.
            Optymista tez moze czasem troche pesymista byc, ale nie zbyt czesto !!
    • misiu_koala87 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 21:16
      nic nie boli tak jak zycie:p ale jak boli to znaczy ze zyjesz:] moze za chwile
      najdzie mnie wena i powale wszystkich przerostem optymizmu a narazie tylko to mi
      sie nasunelo:]moze nie grzeszy optymizmem ale daje nadzieje;D
      • vanilka9 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 21:26
        Może jutro nie będziemy jednak płakać.
    • kejcak Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 21:32
      usmiechnij sie, bedzie gorzej ;)
    • trzpiot_1 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 21:36
      Ja tylko wiem, że wesołego motocyklistę rozpoznaje się po komarach na zębach.
      • vanilka9 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 21:50
        A wesołego samobójcę po czym rozpoznamy?
        • sunday16 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 21:54
          Po tym, ze jeszcze sobie wesolo spiewa, rzucajac sie z okna z 50 pietra.
          • trzpiot_1 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 21:56
            A ja myślałam, że jak szczerzy zęby z trumny.
            • sunday16 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 21:57
              Wiesz, ze sie tez nad tymi zebami zastanawialam?
              • trzpiot_1 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 21:58
                Bo to jakoś tak pasuje do trumny ;))
                • sunday16 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:00
                  Cos w tym stylu ;)
                  • yasua Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:34
                    życie jest piękne!!:-))) w każdym uśmiechu przechodzącego obok człowieka kryje
                    się tajemnicza magia pełna pozytywnej energii... UŚMIECHAJMY, ŚMIEJMY SIĘ bo
                    śmiech jest dla duszy tym samym, czym tlen dla płuc...:-)))))
                    Weźmy sobie wszyscy do serca słowa Ezopa "Zawsze istnieje człowiek bardziej
                    cierpiący od ciebie"...- pamiętajmy o tym i korzystajmy z życia! nie oglądajmy
                    się na potknięcia, cierpienia znośmy z podniesionym czołem... one miną ale też
                    nie raz powrócą... nie poświęcajmy im więcej uwagi niż radościom- to one winny
                    nam wypełniać żywot! Wszyscy jestesmy piękni i wyjątkowi!! Niech słońce Wam
                    świeci w pogodę i niepogodę :-)))))))))))))))
                    • ktotocoto Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:36
                      dziękujemy:
                      lubimy słońce - przy każdej pogodzie.
                      • ktotocoto Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:37
                        jak w ciąży to pluralis
                        • ktotocoto Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:39
                          w stanie małżeńskim czy zakochania - też pluralis
                          • ktotocoto Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:40
                            witaj nowa optymistko
                            • yasua Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:41
                              dziękuję :-))
                            • ktotocoto Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:42
                              a następne trudne to jakie?
                              • sunday16 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:44
                                Trudne, co?
                      • yasua Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:38
                        cieszę się :-)))
                        a tak przy okazji... ekhm... nowa jestem... witam wszystkich :-))))
                        • misiu_koala87 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:49
                          ja tez od niedawna sie tu szwedam:] ale... mysle ze wszyscy przyjma Cie z
                          otwartymi ramionami:) tak wiec...witamy Cie yasua:)
                          • yasua Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:57
                            dziękuję Ci misiu_koala87 iiiii wpadam w ramionaaaa!! :-))))
                    • sunday16 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:41
                      :DDDD
                • sunday16 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:12
                  Mozna sie spytac: czy Twoj "prezent" z glebi serca nadal blyszczy i cieszy
                  sie "zdrowiem"? ;))
                  • ktotocoto Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:16
                    Bardzo proszę o przyjęcie mnie w szeregi optymistów.
                    • misiu_koala87 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:19
                      w sumie to nie mam pelnomocnictw po temu ale mysle ze nikt sie nie obrazi jesli
                      w imieniu ogolu Cie przyjme:]witamy!!!:D
                    • sunday16 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:20
                      To bylo do prezentu, czy do zebow?
                      Witaj;)
                  • trzpiot_1 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:16
                    Tak. On nigdy nie przestanie świecić, bo ma takie specjalne światło wewnętrzne.
                    I ciepełko w sobie ma też :)
                    • sunday16 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:20
                      O, to prawdziwy skarb dostalas;)
                      I pewnie cieplutko Ci? :))
                      Ciesze sie;))
    • riese44 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:22
      slawek004 napisał:

> Bardzo proszę o wpisy podnoszące na duchu.
      > Wielonickowców proszę o unikanie tego wątku, bedą ignorowani

A co ma piernik do wiatraka??
      Co to tzw "wielonickowcy" nie moga byc optymistami??
      ...
      • sunday16 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:24
        Pewnie dlatego, ze sa "super-optymistami" wielopostaciowymi.
        • riese44 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:26
          i zbyt duza konkurencje stanowia dla wiecleszanownego zakladacza postu??
          • sunday16 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:28
            Tak tez mysle. A tak na prawde, to tez nie wiem, co ma jedno do drugiego: widac
            za malo inteligentna jestem.
            • riese44 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:29
              Albo ten postmaker chcial dobrze wypasc i.... wypadl...
              • sunday16 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:32
                Faktycznie, sam sie wymanewrowal...
                Ale nie tracmy nadzieji: moze cos jeszcze wymysli.
                • riese44 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:33
                  Slusznie!
                  Poza tym jest to nad wyraz optymistyczna puenta!!!
                  A o to przeciez tworcy (przez duze TFU) tej pisaniny chodzilo:)
                  • sunday16 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:38
                    I tym oto wspolnie rozwiazalismy tak trudne zadanie: tforca (ah ta ortografia)
                    bedzie pewnie bardzo zadowolony ;))
              • ktotocoto Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:33
                dziękujemy:
                optymiści to chyba same miłe wieczory mają.
                • sunday16 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:35
                  A Ty zawsze pluralis majestaticus uzywasz? ;)
                  • riese44 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:37
                    no raczej
                    • sunday16 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:39
                      Huh, ale ja gapa: Ty to TAMTEN?! ;)
                      • sunday16 riese 08.02.06, 22:51
                        Mozliwe, ze falszywie wywolalam poploch: pytanie bylo, bo Ty odpowiedziales na
                        moje pytanie do ktoco ( czy jak tam). Dlatego: czy Ty to tamten;)
                        Ale: nie ma sprawy, mnie tam obojetne;)
                        • riese44 Re: riese 08.02.06, 22:53
                          ten tamten ta to

jakie to ma znaczenie w dobie globalnego ocieplenia klimatu...
                          • sunday16 Re: riese 08.02.06, 22:55
                            Wlasnie nijakie;)
                        • ktotocoto Re: riese 08.02.06, 22:54
                          mnie też obojętnie, byle optymistycznie
                          • ktotocoto Re: riese 08.02.06, 22:55
                            ocieplenie też jest, dla optymistów, optymistyczne
                            • riese44 Re: riese 08.02.06, 22:56
                              nijakie to zbyt pochopnie powiedziane

zadne - juz lepiej;)
                              • sunday16 Re: riese 08.02.06, 22:58
                                Nie moglam podjac decyzji: ktore slowo wybrac;)
                                • riese44 Re: riese 08.02.06, 23:00
                                  zadecydowal klucz alfabetyczny czy chwilowa tabularaza w glowie?;)
                                  • sunday16 Re: riese 08.02.06, 23:01
                                    Co do mnie, to raczej zazwyczaj tabularaza, czasem tez potop szarej masy;)
                                    • riese44 Re: riese 08.02.06, 23:02
                                      szara masa komorek?
                                      e to chyba powod do dumy??
                                      • sunday16 Re: riese 08.02.06, 23:03
                                        No ale jak sie potopia to chyba raczej nie??
                                        • riese44 Re: riese 08.02.06, 23:04
                                          to nie bylo fajne

postaraj sie!
                                          • sunday16 Re: riese 08.02.06, 23:06
                                            Chyba jednak pozna pora na mnie zle dziala: o co mam sie postarac? ;)
                                            To co ja na to poradze, ze moje szare lubia sie kapac, i zasypiaja w wannie?! ;)
                                            • riese44 Re: riese 08.02.06, 23:07
                                              Zlej baletnicy...
                                              • sunday16 Re: riese 08.02.06, 23:10
                                                ...ktora nie umie tanczyc?
                                      • ktotocoto Re: riese 08.02.06, 23:04
                                        czy optymista musi być sensowny?
                                        • sunday16 Re: riese 08.02.06, 23:05
                                          W SWOIM stylu.
                                          • riese44 Re: riese 08.02.06, 23:06
                                            Powinno byc:

W TWOIM stylu badz W MOIM stylu

Bo w swoim stylu jakis srednio wypada. Zdecyduj sie na ktoras wersje;)
                                            • sunday16 Re: riese 08.02.06, 23:08
                                              Znowu musze sie decydowac?! ;)
                                              Ale ja taka nie zdecydowana.
                                              Moze byc: w NASZYM stylu?? ;)
                                              • riese44 Re: riese 08.02.06, 23:09
                                                Naszym?
                                                a istnieje cos takiego jak MY???
                                                • sunday16 Re: riese 08.02.06, 23:10
                                                  NIE, nie, nie martw sie.
                                                  • riese44 Re: riese 08.02.06, 23:11
                                                    myslisz ze to powod do zmartwien?
                                                    Zmartwie Cie... nie martwie sie:)
                                                  • sunday16 Re: riese 08.02.06, 23:13
                                                    Ja tez nie lubie sie martwic. To bylo tak na wszelki wypadek, po Twoim
                                                    krzyku: "MY"?? ;))
                                                    Zeby nie bylo, ze jestem winna.
                                                  • riese44 Re: riese 08.02.06, 23:14
                                                    Acha

pachnie niezamierzona nadinterpretacja... ale to sie zdarza;)
                                                  • sunday16 Re: riese 08.02.06, 23:15
                                                    Znam to, znam ;)
                                                  • riese44 Re: riese 08.02.06, 23:16
                                                    ?
                                                  • sunday16 Re: riese 08.02.06, 23:18
                                                    Nadinterpretacje. Moich slow.
                                                    I widze, ze Ty to znasz: nadinterpretacje Twoich slow ;)
                                                  • sunrise_0 again 08.02.06, 23:18
                                                    znowu słów cięcie gięcie...interpretacje..nadinterpretacje..co autor miał na
                                                    myśli...czyli" pogimnastykujmy się intelektualnie z obcą nam osobą zobaczymy
                                                    kto jest lepszy"....
                                                  • sunday16 Re: again 08.02.06, 23:20
                                                    Kto sie nie gimnastykuje, ten tluscieje...
                                                  • sunrise_0 Re: again 08.02.06, 23:21
                                                    tak głębokie
                                                  • sunday16 Re: again 08.02.06, 23:21
                                                    Nie, ale sensowne ;)
                                                  • sunrise_0 Re: again 08.02.06, 23:22
                                                    Cóż jeżeli tak mówisz
                                              • ktotocoto Re: riese 08.02.06, 23:11
                                                riesse44:
                                                to fajnie,
                                                więc nie muszę być sensowna
                                                • riese44 Re: riese 08.02.06, 23:12
                                                  ktotocoto napisała:

> riesse44:
                                                  > to fajnie,
                                                  > więc nie muszę być sensowna
                                                  Przepraszam a propos czego sa Twoje posty?
                                                • ktotocoto Re: riese 08.02.06, 23:13
                                                  MY - musi istnieć.
                                                  MY jest znacznie pogodniejsze od samotnego JA
                                                  • sunday16 ktotocoto 08.02.06, 23:16
                                                    Czy ja jestem nie w temacie?!
                                                    Czy Ty z opoznieniem reagujesz? ;)
                                                  • riese44 Re: ktotocoto 08.02.06, 23:17
                                                    sunday16 napisała:

> Czy ja jestem nie w temacie?!
                                                    > Czy Ty z opoznieniem reagujesz? ;)
                                                    trudno to nazwac reakcja...
                                                  • ktotocoto Re: ktotocoto 08.02.06, 23:18
                                                    ja z opóźnieniem
                                                  • sunday16 Re: ktotocoto 08.02.06, 23:19
                                                    Mam wolniej pisac? ;)
                                                  • ktotocoto Re: ktotocoto 08.02.06, 23:20
                                                    nie, to ja powinnam szybciej jeść
                                                  • sunday16 Re: ktotocoto 08.02.06, 23:21
                                                    I oto rozwiazanie zagadki ;))
                                                  • riese44 Re: ktotocoto 08.02.06, 23:22
                                                    generalnie wszystkim chodzi o ta magiczna GLEBIE
                                                    ale jak zglebic glebie??
                                                  • sunday16 Re: ktotocoto 08.02.06, 23:24
                                                    Ja osobiscie moge zgnebic glebie.
                                                  • sunday16 riese 08.02.06, 23:32
                                                    Tylko bez obrazy: nie mialam na mysli gnebienia Ciebie.
                                                  • ktotocoto Re: riese 09.02.06, 08:00
                                                    Miłego dnia i utrzymania optymizmu.
                                                  • mandy4 Miłego dnia. 09.02.06, 09:19
                                                    Optymistką byłam do przedwczoraj.
                                                    Wczoraj przestałam a dzisiaj mnie dobito.
                                                    Muszę się pozbierać.
                                                    Jak się pozbieram to zawitam.
                                                    Miłego dnia.
                                                  • anusia100 Re: Miłego dnia. 09.02.06, 09:33
                                                    Mandy witaj.
                                                    dzisiaj jest juz lepiej, zastanawiam sie co dalej ...

pozdrawiam
                                                  • sunday16 ktotocoto 09.02.06, 12:20
                                                    Dziekuje bardzo, zycze rowniez milego i pogodnego dnia ;)
                                                  • ktotocoto Re: ktotocoto 08.02.06, 23:22
                                                    przecież tłuściochów też lubimy
                                                  • ktotocoto Re: ktotocoto 08.02.06, 23:23
                                                    generalnie pewnie tak
                                                    ale mnie to tylko o optymizm
                                                  • ktotocoto tak też może być: 08.02.06, 23:25
                                                    a teraz do kuchni idę - to już całkiem bezreakcjowa będę.
                                                  • sunday16 Re: tak też może być: 08.02.06, 23:27
                                                    Smacznego;)
                                                  • ktotocoto Re: tak też może być: 08.02.06, 23:28
                                                    dzięki,
                                                    ten obiad dobry był
                                                  • sunday16 Re: tak też może być: 08.02.06, 23:29
                                                    Rozumiem, ze piszesz z za morza? :D
                                                    Fakt: ja tez jadam o tej porze obiady;))
                                                  • ktotocoto Re: tak też może być: 08.02.06, 23:30
                                                    Jutro, skoro świt, zobaczę =
                                                    czy tu nadal optymistycznie jest
                                                  • sunday16 Re: tak też może być: 08.02.06, 23:31
                                                    Zebysmy sie jutro nie poplakaly;)
                                                    Zycze wiec: dobrej nocki;)
                                                  • sunday16 Re: ktotocoto 08.02.06, 23:26
                                                    Juz zjadlas? ;)
                                                  • ktotocoto Re: ktotocoto 08.02.06, 23:26
                                                    tak - ale się nie napiłam
                                                  • sunday16 Re: ktotocoto 08.02.06, 23:25
                                                    Nie napisalam, ze nie lubie.
                                                  • sunday16 Re: ktotocoto 08.02.06, 23:18
                                                    To widze, ze ze mna jak narazie wszystko w porzadku ;)
                                        • yasua Re: riese 08.02.06, 23:07
                                          ktotocoto napisała:

> czy optymista musi być sensowny?

słownik wyrazów obcych i zwrotów obcojęzycznych:

optymista- człowiek przeniknięty optymizmem, skłonnością do dostrzegania
                                          dobrych stron życia, do spoglądania z otuchą i nadzieją w przyszłość swoją i
                                          świata;

... o sensie nic nie ma ;-))
                          • sunday16 Re: riese 08.02.06, 22:56
                            I z sensem ;)
                            • riese44 Re: riese 08.02.06, 22:58
                              oj mozna by sie nad tym rozwodzic...

jak sobie chcesz;)
                              • sunday16 Re: riese 08.02.06, 22:59
                                Nad tym, czy kazdy zawsze TU z sensem pisze? Tak, dluga by byla dyskusja ;)
    • anusia100 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:29
      "Boże, użycz mi pogody ducha
      Abym się godził z tym, czego zmienić nie mogę,
      Odwagi, abym zmieniał to, co zmienić jestem w stanie
      I mądrości, abym odróżnił jedno od drugiego..."

miłego wieczoru
      • riese44 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:30
        anusia100 napisała:

> "Boże, użycz mi pogody ducha
        > Abym się godził z tym, czego zmienić nie mogę,
        > Odwagi, abym zmieniał to, co zmienić jestem w stanie
        > I mądrości, abym odróżnił jedno od drugiego..."
        >
        > miłego wieczoru
        A coz to??
        No tak... PiS...
        • misiu_koala87 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:42
          a mi tam sie podoba:)jestem ateistka ale...ladne to i madre...jezeli ktos wierzy
          w Boga (ale tak naprawde) i z pomoca takich slow zmienia siebie i swoje
          otoczenie na lepsze to CHWALA MU ZA TO:)
          • ktotocoto Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:43
            a mnie się misie podobają
            • misiu_koala87 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:44
              :)))
              • anusia100 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:48
                Chcesz zadowolić wszystkich - nikt nie będzie zadowolony. Spróbuj zadowolić
                siebie - przynajmniej ty sam będziesz zadowolny.
                • ktotocoto Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 23:17
                  a kto kurs tańca organizuje?
          • misiu_koala87 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:44
            aha!!!i zapomnialam dodac ze od PiS-u ttttffffuuuu to tesh trzymam sie z daleka!!!
    • riese44 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 08.02.06, 22:51
      jaka sielanka

oby mdlic nie zaczelo;)
    • yasua Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 09.02.06, 13:30
      ależ dziś słoneczko świeci- to chyba przez ten wątek optymistyczny :-)))) dużo
      uśmiechu życzę!! :-))))
      • wloba07 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 09.02.06, 13:36
        Witam i pozdrawiam przyjaciół!!!
        ja też chcę się do optymistów,(właściwie optymistek) zaliczać, pomimo
        wszystko...
        u mnie co prawda słonko nie świeci, ale optymistom to nie przeszkadza!
        • slawek004 Z optymistycznym 09.02.06, 13:44
          pozdrowieniem wracam do pracy :)
          • anusia100 Re: Z optymistycznym 09.02.06, 14:08
            a co mi tam, zrobilam sobie przyjemnosc !
            pierogi z kapusta !
            chodzily juz za mna od pewnego czasu, zyczcie mi smacznego !
            • anusia100 Re: Z optymistycznym 09.02.06, 14:10
              no i z grzybkami oczywiscie !
              • wloba07 Re: Z optymistycznym 09.02.06, 14:16
                mniam!!!
                może też zrobię, zwłaszcza, że rodzina mi się zjeżdża!!
                • ktotocoto Optymistyczne zakończenie dramatu: 09.02.06, 16:28
                  Dramat:
                  już powinnam być w domu ( dawno ) - a ja w pracy.
                  Gościa dzisiaj podejmuję ( ważnego, ukochanego, oczekiwanego ).
                  Planowałam tak:
                  wystawny obiad, wystawna kolacja ( żeby gość wiedział, że mi się , dla niego,
                  wszystko chce ).
                  A wyjdzie tak:
                  biegiem zakupy, biegiem do domu i zamiast obiadu = chleb z masłem?
                  O, nie!
                  Ma być optymistycznie!
                  Obiad będzie w restauracji.
                  Potem spacer do kawiarni.
                  A nocne rozmowy ( z pełnym brzuchem ) w domu.
                  • wloba07 Re: Optymistyczne zakończenie dramatu: 09.02.06, 16:48
                    Oj to wcale nie dramat!
                    Ja miałam ostatnio gościa, który znalazł się na życiowym zakręcie, wszystko mu
                    się poplątało, pomieszało, zaszło za daleko i w wieku... no nie w takim, w
                    którym wszystko co nowe jest tylko dodatkowym wyzwaniem, właśnie musi zaczynać
                    wszystko od nowa.
                    To dopiero dramat!!!
                    Ale odpoczął, przemyślał, pozbierał się i z nowym optymistycznym
                    spojrzeniem ... pojechał w swoją nową drogę!
                    Życzę miłego popołudnia!
    • kabe.wawa Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 09.02.06, 17:40
      Sławek, chętnie dołączę do Twego optymistycznego wątku,
      ale muszę poczekać aż minie mi ten pesymistyczny nastrój.
      • kabe.wawa Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 09.02.06, 17:42
        Nie muszę pisać usprawiedliwienia :)))
        • slawek004 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 09.02.06, 22:12
          ja zaraz liczę że będę miał optymistyczne sny :)
          Oby :(
          • anusia100 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 09.02.06, 23:13
            jedni spac juz poszli, a gdzie reszta
            • tina36 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 09.02.06, 23:18
              reszta poszla spać
              • yasua Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 10.02.06, 01:06
                ja tam cały czas na nogach :-)) dziś był (znaczy wczoraj) dzień pełen wrażeń...
                pozytywnych wrażeń :-)))))
                Duuuuuuużo uśmiechu życzę :-)))))
                • mandy4 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 10.02.06, 08:59
                  Witam wszystkich optymistów serdecznie i życzę miłego dnia.
                  KTCT czy dzisiaj też jeszcze ukochanego gościa masz?
                  Czekam na wieści od Was i uściski przesyłam.
                  • nieswietymikolaj Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 10.02.06, 09:33
                    Sławek pokazał jak się rozwiązuje węzły. Witam tych co śpią tych co nie śpia
                    tych co pracują i tych co piją kawe Tych co sex poranny uprawiają i tych co się
                    modlą Nie witam ponuraków i krętaczy Mam ich w dupie
                    • anusia100 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 10.02.06, 09:36
                      jednym slowem nieswiety witaj
                      az sie usmiechnelam
                      • nieswietymikolaj Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 10.02.06, 10:22
                        Anusia Ty sie zawsze uśmiechaj
                        • anusia100 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 10.02.06, 10:25
                          Nieswiety musze sie usmiechac, bo inaczej wstepu to miec nie bede :)
                          • wloba07 Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 10.02.06, 10:55
                            Ja również się dzisiaj uśmiechm tym bardziej, że od rana świeci piękne słońce i
                            oby nam wszystkim tak świeciło!!!
                            Pozdrawiam i życzę pieknego dnia!!!
                            • florentynka Re: Wątek tylko dla optymistów/optymistek 10.02.06, 11:39
                              Witam wszystkich optymistów znanych i nieznanych. Ja też dziś optymistycznie do
                              życia nastawiona jestem, choć za oknem pochmurno i słoneczka brak. Ale
                              niektórzy tyle mają go w sobie, że rekompensują mi to w zupełności.