Dodaj do ulubionych

First Lady jest specjalistką od atomistyki!

25.04.06, 17:07
wiadomosci.onet.pl/1312146,12,item.html
No nie podejrzewałem, że nasza Pierwsza Dama jest obeznana w tej materii:D
Cóż za odczyt: "Dzieciom podawano płyn Lugola". Brawo, jesteśmy z Pani
dumni!!!!
Obserwuj wątek
    • aga_ata Re: First Lady jest specjalistką od atomistyki! 25.04.06, 18:15
      każdy się czegoś uczy :)
      • drzejms-buond Re: First Lady jest specjalistką od atomistyki! 26.04.06, 10:27
        pamietam dokładnie ten dzień!! dzień w którym ogłoszono wszem i wobec...
        nie było zabawnie, tyle powiem.a w "polityce" piszą ,ze to była ot taka sobie
        lekka awaria, bo zginęło raptem 30 osób i nie ma o co kopii kruszyć...
        sraty-pierdaty..
        dla mnie , jako człowieka proekologicznie do życia nastawionego, to był dzień
        jednej wielkiej klęski!!!
        :'-{
        • mozambique Re: First Lady jest specjalistką od atomistyki! 26.04.06, 10:41
          artykuł w POLITYXCE tez mna wstrząsnął

juz zupenie nie wiem co mam o tym myślec
          przecie to pisał profesor od atomistyki

zgłupłam jednym słowem
          • ja27-09 Re: First Lady jest specjalistką od atomistyki! 26.04.06, 10:46
            A w której Poltyce, bom też ciekawa i przeczytałabym chiętnie. Czyżby w
            dzisiejszej?
            • mozambique Re: First Lady jest specjalistką od atomistyki! 26.04.06, 10:48
              nie, tej z zeszłego tygodnia
              --
              "...jako wierny widz TVN24, gdzie puszczenie bąka przez wieloryba na środku
              PAcyfiku powoduje natychmiastowe łączenie sie na żywo z wielorybiarnią..."
              (Jerzy Łyżwa GW)
              • mozambique Re: First Lady jest specjalistką od atomistyki! 26.04.06, 10:51
                konkretnie tu :

www.polityka.pl/polityka/index.jsp?place=Lead02&news_cat_id=35&news_id=176625&layout=1&forum_id=3996&fpage=Threads&
                page=text
                • drzejms-buond Re: First Lady jest specjalistką od atomistyki! 26.04.06, 11:06
                  sie dziwisz...a widziałaś LEKARZA który by krytykował innego lekarza?

przecież on z atomu żyje, musi umniejszać!chwalić...i takie tam...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka