Dodaj do ulubionych

czy suzume jest mezczyzna?

05.03.03, 10:08
tylko meskie szowinistyczne sw... yyyy samce potrafia tak odejsc nagle i bez
nadziei na rychly powrot, zostawic partnera i przekreslic kilkuletni zwiazek
bez wczesniejszej proby go reanimacji, analizy bledow w podziale obowiazkow w
lozku i poza nim, czy tez szukania przyczyn inego spojrzenia na filmowa
tworczosc karoly makka.
????????
Obserwuj wątek
    • amor_latino a poza tym... 05.03.03, 11:29
      to ta zima sie juz chyba nigdy sie nie skonczy (szczerze mowiac to nawet
      wredny samiec nie zostawilby nikogo samego w taki ziab, prawda? pojawia sie
      wiec pytanie, kim jest suzume jesli nie jest mezczyzna?) i jedynym pocieszeniem
      na tym lez padole jest oczekiwany spadek kursu zlotowki.

pozdrawiam wszystkich (uprzednio zapomnialem).
      g

• kwik hmmm 05.03.03, 15:57
        czy amor jest kobieta? swiadczyloby o tym wylewanie lez i zawodzenie niczym w
        piosence: "zaaaal, zaaal ..." :)
        • amor_latino oj kwisiu kwisiu 05.03.03, 17:00
          coz ze opowiadasz? nigdy nie spotkalas mezczyzny - po pierwsze primo - stalego
          w uczuciach i - po drugie primo - romantycznego? czyli takiego jak amor
          latino?;) jesli nie wierzysz, ze amor jest mezczyzna to zapytaj wasi (ona tez
          jest mezczyzna wiec dobrze wie:)

ps. ta kobieca solidarnosc zaprowadzi cie kiedys na manowce:))))

kwik napisała:

> czy amor jest kobieta? swiadczyloby o tym wylewanie lez i zawodzenie niczym w
          > piosence: "zaaaal, zaaal ..." :)
          • wasia Ty @^$& #35 & @!^$ Latino! 06.03.03, 09:58
            amor_latino napisał:

> jesli nie wierzysz, ze amor jest mezczyzna to zapytaj wasi (ona tez
            > jest mezczyzna wiec dobrze wie:)
            >
            > ps. ta kobieca solidarnosc zaprowadzi cie kiedys na manowce:))))

ChciałAbym (ha!) zauważyć, że jestem kobietą, jak Kopernik i Skłodowska, co
            poddaje w wątpliwość męskość ob. Latino. A do kobiecej solidarności się nie
            przyznaję: zawsze i wszędzie Wasia przeciwko pani Latino będzie ;-P

w. (płci żeńskiej)
            • amor_latino mamusiu, kobiety mnie bija! 06.03.03, 10:36
              otoz kolego wasylu (wasyl - dla przyjaciol wasia). wyjasnijmy sobie jedno.
              nawet bylbym w stanie uwierzyc, ze kopernik byl kobieta (nie znam goscia ale
              slyszalem, ze chodzil z glowa w chmurach - co jest niewatpliwie oznaka
              zniewiescialosci) ale jesli chodzi o ciebie, to twoje ociekajace sila i samcza
              agresja posty nie pozostawiaja zadnych watpilowsci wiec sie nie chowaj pod
              spodnica bo i tak wszyscy wiedza, ze jestes mezczyzna (mezczyzna jaki jest
              kazdy widzi:).

jesli zas chodzi o ciebie kwisiu to po pierwsze primo, przyroda zna przypadki
              kiedy po kilku latach narzeczenstwa narzeczona okazywala sie mezczyzna (albo,
              co czestsze, nie okazywala sie prawdziwa kobieta) a po drugie primo, to nie
              ratuj mojej reputacji bo ja sie bardzo dobrze czuje ze zla reputacja;)

wasia napisała:

> amor_latino napisał:
              >
              > > jesli nie wierzysz, ze amor jest mezczyzna to zapytaj wasi (ona tez
              > > jest mezczyzna wiec dobrze wie:)
              > >
              > > ps. ta kobieca solidarnosc zaprowadzi cie kiedys na manowce:))))
              >
              >
              > ChciałAbym (ha!) zauważyć, że jestem kobietą, jak Kopernik i Skłodowska, co
              > poddaje w wątpliwość męskość ob. Latino. A do kobiecej solidarności się nie
              > przyznaję: zawsze i wszędzie Wasia przeciwko pani Latino będzie ;-P
              >
              > w. (płci żeńskiej)
              >
                  • kwik plan lekcji 06.03.03, 16:14
                    zajecia indywidualne w pn/sr/pt
                    zajecia grupowe wt/czw

ps. uzyskanie certyfikatu jest poprzedzone skomplikowana procedura
                    metodologiczno/dydaktyczno/badawcza :P
                    • amor_latino pani profesor 06.03.03, 16:25
                      a mozna zapytac w jakiej jestem grupie i czy na pewno nie ma tam wasyla?

ps. czy to nie jest aby zbyt intensywny program szkolenia? ja w piatki i soboty
                      chadzam dosc regularnie na kursy wieczorowe i calonocne... mzona prosic o srode
                      wolna (meczyki, tv itd?:)

kwik napisała:

> zajecia indywidualne w pn/sr/pt
                      > zajecia grupowe wt/czw
                      >
                      > ps. uzyskanie certyfikatu jest poprzedzone skomplikowana procedura
                      > metodologiczno/dydaktyczno/badawcza :P
              • vika411 Re: mamusiu, kobiety mnie bija! 06.03.03, 21:17
                amor_latino napisał:

> otoz kolego wasylu (wasyl - dla przyjaciol wasia). wyjasnijmy sobie jedno.
                > nawet bylbym w stanie uwierzyc, ze kopernik byl kobieta (nie znam goscia ale
                > slyszalem, ze chodzil z glowa w chmurach - co jest niewatpliwie oznaka
                > zniewiescialosci) ale jesli chodzi o ciebie, to twoje ociekajace sila i
                samcza
                >
                > agresja posty nie pozostawiaja zadnych watpilowsci wiec sie nie chowaj pod
                > spodnica bo i tak wszyscy wiedza, ze jestes mezczyzna (mezczyzna jaki jest
                > kazdy widzi:).
                >
                > jesli zas chodzi o ciebie kwisiu to po pierwsze primo, przyroda zna przypadki
                > kiedy po kilku latach narzeczenstwa narzeczona okazywala sie mezczyzna (albo,
                > co czestsze, nie okazywala sie prawdziwa kobieta) a po drugie primo, to nie
                > ratuj mojej reputacji bo ja sie bardzo dobrze czuje ze zla reputacja;)
                >
                >
                > wasia napisała:
                >
                > > amor_latino napisał:
                > >
                > > > jesli nie wierzysz, ze amor jest mezczyzna to zapytaj wasi (ona tez
                > > > jest mezczyzna wiec dobrze wie:)
                > > >
                > > > ps. ta kobieca solidarnosc zaprowadzi cie kiedys na manowce:))))
                > >
                > >
                > > ChciałAbym (ha!) zauważyć, że jestem kobietą, jak Kopernik i Skłodowska, c
                > o
                > > poddaje w wątpliwość męskość ob. Latino. A do kobiecej solidarności się ni
                > e
                > > przyznaję: zawsze i wszędzie Wasia przeciwko pani Latino będzie ;-P
                > >
                > > w. (płci żeńskiej)
                > >
                Bo wszystko przez to ,ze jeden jest transwestyta a drugi strazakiem:-)))))
    • suzume hmm, hmm 13.03.03, 21:23
      do amora: taaak. zupełnie tak samo, jak ob. skłodowska-c (obydwaj, dla
      niepoznaki, golimy nogi tylne)... no i wyszło, żeś baba ;P

do dziewczyn: dzięki, kochane

do sloggiego (i nie tylko): oczywiście, że za Wami tęsknię - buziaczki :)
      • vika411 Re: a, i jeszcze - do amora 15.03.03, 12:25
        suzume napisała:

> a mail napisać, tęsknotę wyznać? to nie łaska, co?
        Nie laska.Sllogi juz tak ma,ze serce ma kamienne.Smutne...On jak teskni to zez
        nie pisze na@.nawet jak kto jest chory,slaby i calkiem siammmmmmm:-(((((

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka