Dodaj do ulubionych

kto nie lubi robić zakupów?

08.11.06, 15:00
Ja nie lubie chodzic po sklepach bez celu. Idę kupuje to co potrzebuje i
wracam do domu. Nudzi i wnerwia mnie jak mam stać w kabinie i przebierac się
przez pół godziny i nie moge sobie nic dobrać.
Obserwuj wątek
      • anulkina Re: kto nie lubi robić zakupów? 08.11.06, 15:06
        ja tez nie lubie chodzic na zakupy "bez celu" ide gdy mam pieniadze i wiem
        czego mi potrzeba i wtedy nie musze sie frustrowac ze widze fajny ciuch a mnie
        na niego nie stac :P
        poza tym nie znosze zakupow w supermarketach, po kilkunastu minutach chodzenia
        zaczyna mnie bolec glowa :/
      • marrtawu Re: kto nie lubi robić zakupów? 08.11.06, 17:18
        Ja nie znoszę. Wchodząc do miejsc typu galeria, z natężeniem ludzi i sklepów,
        szukając konkretnej rzeczy a nie znajdując niczego czuję się zmęczona, zła,
        zagniewana i często kupuję coś na odczepnego, co tylko pogłębia potem moją
        frustrację. Jeśli muszę coś nabyć - idę, ale i tak odwlekam to tak długo, jak
        tylko się da, a potem biegam "hurtem" po sklepach, zeby mieć z głowy:)
    • sumire Re: kto nie lubi robić zakupów? 08.11.06, 23:20
      ja niestety baaaaaardzo lubię :)
      ciuchy - owszem, buty tym bardziej, płyty i książki nałogowo. i świetnie się bawię na zakupach, ale może to dlatego, że na płaskiego, długiego chudzielca wszystko pasuje, nie muszę się nadmiernie stresować w przymierzalniach :)
      • goscinnie_ino Re: kto nie lubi robić zakupów? 09.11.06, 23:59
        czsami lubię, ale nie "rozłażę się" godzinami. często włażę do sklepu, widzę
        coś i kupuję bez wiekszego "rozglądania się", czy oby obok nie ma czegoś
        ciekawszego. nie znoszę niezdecydowania i godzinnych analiz czy brać to czy
        tamto. raz-dwa-trzy i do domu ;-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka