Dodaj do ulubionych

pani szuka pana

24.01.07, 15:36
milego,
kulturalnego,
o przyjemnej aparycji,
z poczuciem humoru,
w wieku dojrzalym ale nie przejrzalym ani niedojrzalym,
bez nalogow,
koniecznie z Warszawy

... w celu odsniezenia samochodu..

oferty wylacznie ze zdjeciami
Obserwuj wątek
    • hlm Re: pani szuka pana 24.01.07, 21:34
      uwazam, ze kryteria sa nieprecyzyjne...
      a tezyzna fizyczna konieczna koniecznie?
      a zdolnosci manualno-techniczne?
      a, co najwazniejsze, miotelka i skrobaczka?

:)
      /m.
      • cruk Re: pani szuka pana 25.01.07, 10:52
        ech... nie potrzebuje pana do odsniezania nieistniejacej obwodnicy warszawy i
        przebijania sie przez zwaly i zaspy sniezne.. wiec tezyzna nie zostala okreslona

narzedziami dysponuje chociaz gdzies czytalam ze o inteligencji i
        umiejetnosciach przystosowawczych myslacych gatunkow swiadczy zdolnosc
        pozyskiwania i dostosowywania narzedzi - czytaj - potrzeba jest matka wynalazkow :-)

wiec trudno tu okreslac jakies kryteria :-D
      • pszczola35 Re: pani szuka pana 25.01.07, 21:43
        Oj,widzę że w tej dyskusji panowie są w zdecydowanej mniejszości:)) Taaak, zdolności techniczno-manualne z pewnościa każda z nas posiada, w mniejszym lub większym stopniu, cóż podobno "słaba płeć";D Ale oczywiście, można skorzystać z tzw.koleżeńskiej przysługi:)) Lechu, odpadasz w przedbiegach, niestety:) Jednakże nie martw się, z pewnością niejedna dama będzie potrzebować twojego zmiłowania...w kwiestii odśnieżania, of course;D;D
      • japoniec49 Re: pani szuka pana 25.01.07, 18:08
        a_virago535 napisała:
        > Ale do różnych innych
        > czynności by się przydał :-)

Moze by tak kolezanka uscislila te czynnosci, a moze jakas transakcja wiazana?.
        Ja np. za wozenie do pracy, bo nie chce mi sie odsniezac mojego autka, moge
        jakis gwozdz przybic, albo co :)))
        • a_virago535 Re: pani szuka pana 26.01.07, 15:09
          To jest bardziej skomplikowana sprawa. Do pracy się sama wożę bez większych
          problemów. Posiadam garaż, więc odśnieżanie odpada. Gwoździa też sama potrafię
          tak łupnąć, żeby wszedł po samą szyję. To raczej, żeby się kawy razem napić,
          poprzytulać wieczorem, wygonić rano z łazienki... takie tam...
    • lech-potynski Re: pani szuka pana 25.01.07, 14:53
      No to klopos. Wszystko cacy, tylko ten brak nałogów.....
      Chyba mnie dyskwalifikje. Wiele bowiem bym był skłonny uczynic dla szklaneczki
      jakiejs zacnej whisky single malt. A ponadto nałogowo i zamiłowaniem bałaganię.
      No i ten wiek nieco przejrzały...
      Fotografi nie zalączam. do wgladu SM 1/2006 art na temat BMW R 51/3. Ten w
      niebieskiej kórtce to ja.
      • goha66 Re: pani szuka pana 26.01.07, 13:58
        lech-potynski napisał:

Fotografi nie zalączam. do wgladu SM 1/2006 art na temat BMW R 51/3. Ten w
        > niebieskiej kórtce to ja.

... tej fotki nie widziałam (ale zerknę po powrocie do domu :D) ...jeśli kurtka
        na zdjęciu jest zapięta to i pisownia prze "ó" jak dla mnie jest poprawna ;)
    • ricardomolinalorenzo Re: pani szuka pana 06.11.20, 12:05
      Witam mam na inmie Richard jestem hiszpan mieszkam warszawa , mam 54 lat brunet 173cm 7okg sportowy . lubie sport, tenis gram bardzo dobze wina tez lubie spotkania para mial simpatyszcna, jestem odwarty ,optmista, tez konkretny zdrowie pozdrawiam Ricki

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka