Dodaj do ulubionych

wierzycie w sny?

13.04.07, 07:27
Obserwuj wątek
        • juliana03 Re: wierzycie w sny? 13.04.07, 13:59
          Snilo mi sie dzisiaj ze sadza jakas facetke, ktora byla moja znajoma, i dobrze
          jej z oczu patrzylam. Gromada bab wydajacych wyrok (zly skazujacy, mala sala,
          tlum kobiet). Poza tym jeszcze jakis przystojny facet mnie przytulal, nie
          opieralam sie. Co to znaczy?

Moze to w zwiazku z moja przygoda z kontem? Na szczescie ok, wyjasnilam
          wszystko, kasa jest. Juz myslalam ze rypalam przez caly m-c ku chwale ojczyzny
          i baraci K.
          • sirionna Re: wierzycie w sny? 13.04.07, 14:20
            to chyba raczej w zwiazku z twoim rozwodem?
            o kasie przeciez nic nie bylo....
            a ze we snie wszystko inaczej to byla mila baba zamiast wrednego chlopa. tyle ze
            idac tym tropem to wyrok mnie niepokoi.
            ;))
            zartuje sobie bo na snach sie nie znam. za to wiem ze moje niepokoje zawsze mi
            sie snia.
            jak bylam w takiej sytuacji jak ty to przysnil mi sie koszmar z moim ex w roli
            glownej. tuz przed wyjazdem z dzieckiem na wakacje snilo mi sie ze ex umarl i
            musialam wakacje przerwac zeby go pochowac!!! prawdziwy horror. w srodku nocy
            obudzilam z placzem matke i na kolanach blagalam, zeby nas nikt nie zawiadamial
            :))))))))
            matka do dzis sie ze mnie smieje a ex zyje i ma sie dobrze :))))
            • juliana03 Re: wierzycie w sny? 13.04.07, 14:33
              zawsze jak mi sie sni kolezanka jeszcze z podstawowki, ktorej 5 lat juz nie
              widuje, to moj men, odstawial awantury i klutnie. Zawsze!!!!!

A! Ostatnio snilo mi sie ze rodzina meza, tnie mnie na kawalki nozem kuchennym,
              mialam paski krwi wzdluz rak, i wiedzialam ze oni mnie zabijaja.

I nie mogla to by byc 6 w totka???
              • rzaba10 Re: wierzycie w sny? 13.04.07, 15:12
                To zalezy..po wypiciu znacznej ilosci wina mam tak popieprzone sny,ze nawet sie
                nie zastanawiam co mialy oznaczac:))
                Ostatnio snily mi sie kleszcze(na trzezwo),sprawdzilam,wrog chce mnie
                zniszczyc,wsio ok!tylko wroga brak,chinolka sie nie liczy:))
    • s.dominika Re: wierzycie w sny? 13.04.07, 20:50
      Ja nie wierzę w sny. Śniło mi się parę wstrętnych rzeczy, które zgodnie z
      sennikiem oznaczają straszne wydarzenia. I nic dzięki Bogu się nie stało, więc
      jak tu wierzyć snom. Choć jak parę razy byłam w sejmie i się naoglądałam z
      bliska polityków, to potem mi się śnili. Czy to coś może znaczyć? ;-)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka