Dodaj do ulubionych

To forum wcale nie jest Towarzyskie

18.05.07, 15:15
tylko antytowarzyskie, i tak się powinno nazywać :)
Obserwuj wątek
    • schizoo Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 15:17
      precz z logowaniem !!!
      • debi_bebi Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 15:25
        A tu chyba bez logowania da się jeszcze pisać?
        • schizoo Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 15:27
          na romantice :)))
          tylko tam sami onaniści i nie można podokazywać :)))
          • mario2 Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 15:28
            czyli towarzycho w sam raz dla Ciebie. Mozecie powymieniac poglady :)
            • schizoo Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 20:50
              mario2 napisał:

> czyli towarzycho w sam raz dla Ciebie. Mozecie powymieniac poglady :)
              a kto się chwalił,że założył tę wylęgarnie pedalstwa ???
    • mario2 Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 15:22
      zgadzam sie- sami zgorzkniali antytowarzyscy ludzie :(
      • schizoo Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 15:23
        mario2 napisał:

> zgadzam sie- sami zgorzkniali antytowarzyscy ludzie :(

powiedział najbardziej towarzyski czerwony pająk :)
        • mario2 Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 15:27
          Wole byc czerwonym pajakiem niz takim napompowanym bucem jak ty :)
          • schizoo Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 15:32
            i to jest ta przepaść ,która nas dzieli ,po takich jak ty gdyby nie komuna ,to
            bym na konia wchodził :)
            • mario2 Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 15:36
              Ty kaleko, to juz sam niczego nie potrafisz?

takich doopkow jak ty to nawet komuna nie jest w stanie niczego nauczyc.
              • schizoo Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 20:48
                mario2 napisał:

> Ty kaleko, to juz sam niczego nie potrafisz?
                >
                > takich doopkow jak ty to nawet komuna nie jest w stanie niczego nauczyc.

twój proletariacki umysł? nie potrafi objąć zwyczajów szlachty polskiej;
    • onlyania Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 15:33
      no wlasnie,jak menrylka bylo to fajniej bylo
      • debi_bebi Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 15:35
        Jak Ty jesteś, to też zaraz fajniej jest. Bo tych dwóch nad nami to tylko się
        kłócić potrafią :)
        • mario2 Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 15:39
          to nie klotnia, a praca u podstaw nad resocjalizacja Schiza :)
      • schizoo Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 15:36
        onlyania napisała:

> no wlasnie,jak menrylka bylo to fajniej bylo

a ty co głos zabierasz,napisała pierwszego posta na ft i się mądrzy :)
        • onlyania Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 15:39

juz sie nie madrze i ide do domu, co ja bede tu jeszcze sciemniac ze ja
          pracuje :)
          • debi_bebi Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 15:43
            Ja nie ściemniam, bo nie pracuję i mam strasznie czyste sumienie przez to ;)
    • debi_bebi Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 15:49
      na tym forum co najwyżej można w łeb dostać, zanim się do trzech zliczy.
      • mario2 Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 15:53
        Nie tylko na forum. Poza nim tez. I zazwyczaj to bardzo boli :)
    • inna-bajka Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 18:15
      No co Ty ? Co drugi post albo o agencjach towarzyskich albo o rozbieranych
      randkach.
      • debi_bebi Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 19:31
        Niby tak, ale to są bardziej anonse towarzyskie, i zauważyłam, że rzadko komu
        chce się na nie odpowiadać, a jeszcze rzadziej są tematem rozmów.
        A tu przecież chodzi o to, żeby sobie pogadać do woli na dowolny temat w miłym
        towarzystwie.
        • inna-bajka Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 19:58
          Za naszych czasów to się nie nadążało odpowiadać, a wątki się mnożyły jak
          króliki, a teraz ....... ehhhh.........
          • debi_bebi Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 20:23
            No właśnie, więc w czym jest właściwie problem?
            Chętni do rozmów przecież na pewno by się znaleźli, sądząc po obfitości wpisów
            na innych forach, więc..?
            • konrado80 Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 19.05.07, 14:52
              wiec trzeba isc na inne forum i po problemie
              • debi_bebi Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 19.05.07, 15:28
                Ogon pod siebie i wioo?
          • ewiku bajeczko... 24.05.07, 11:29
            inna-bajka napisała:

> Za naszych czasów to się nie nadążało odpowiadać, a wątki się mnożyły jak
            > króliki, a teraz ....... ehhhh.........

...ehhh...:)))

----------------------------------------------
            Wiem co mówię...ale nie mówię... co wiem...
        • kfiat126p Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 20:00
          Masz całkowitą rację.

Zaglądam tu często, ale jak widzę, to tylko wątek o serdecznościach idzie jak
          ciepła bułeczka.

Przecież można gadać na różne tematy - że komary bzyczą nad uchem wieczorem, że
          film się nie podobał, że lody miętowe są najlepsze na świecie, że towarzystwo na
          Towarzyskim zajebiste, że mercedes jest lepszy od hondy (albo na odwrót), że
          kwiatki trzeba sadzić, że tipsy są beznadziejne...i o wielu innych sprawach,
          problemach, radościach, smutkach, bolączkach, orgazmach i wzwodach:)))

Tylko trzeba chcieć:)))
          • debi_bebi Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 18.05.07, 20:26
            No, to by wyglądało na to, że chcieć, to nie wszystko :)

P.S. Kupiłam sobie dzisiaj kwiatki - miniaturowe goździki. Bardzo ładnie
            wyglądają w wazonie :))
          • trabant00 Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 20.05.07, 09:04
            ...osobiście - lubię obserwować...wzwody słońca i nie mam nic przeciwko
            miętowo-lodowym orgazmom :)
            • kfiat126p Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 21.05.07, 12:48
              trabant00 napisał:

> ...osobiście - lubię obserwować...wzwody słońca i nie mam nic przeciwko
              > miętowo-lodowym orgazmom :)

słoneczny wzwód nad ranem i miętowy orgazm w eskimoskim igloo - takie oferty
              powinny mieć najlepsze biura podróży:)))
              • trabant00 Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 21.05.07, 14:00
                kfiat126p napisała:

> słoneczny wzwód nad ranem i miętowy orgazm w eskimoskim igloo - takie oferty
                > powinny mieć najlepsze biura podróży:)))

...pakuj się, jutro odlot ;)
                • kfiat126p Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 22.05.07, 18:23
                  ...już się spakowałam;)

Celowo nie włożyłam kostiumu kąpielowego;)

Zapakowałam natomiast szal ze strusich piór...

Mam nadzieję, że bedzie mi ciepło;)
                  • trabant00 Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 23.05.07, 20:09
                    kfiat126p napisała:
                    > ...już się spakowałam;)
                    > Celowo nie włożyłam kostiumu kąpielowego;)

...w tych okolicznościach przyrody, inaczej postapić nie mogłaś ;)

> Zapakowałam natomiast szal ze strusich piór...
                    > Mam nadzieję, że bedzie mi ciepło;)

Zaufaj mi; a odzianą tylko w delikatny szal z piór - otoczę ramieniem
                    i ogrzeję ciepłem dłoni ;)
                    • kfiat126p Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 25.05.07, 23:13
                      trabant00 napisał:

> Zaufaj mi; a odzianą tylko w delikatny szal z piór - otoczę ramieniem
                      > i ogrzeję ciepłem dłoni ;)

Nie sądzisz, że szal - chociaż delikatny i lekki - może mi w "tych
                      okolicznościach" troszeczkę przeszkadzać??? ;)
                      • trabant00 Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 28.05.07, 20:57
                        kfiat126p napisała:

> Nie sądzisz, że szal - chociaż delikatny i lekki - może mi w "tych
                        > okolicznościach" troszeczkę przeszkadzać??? ;)

W obliczu nieuchronności wydarzeń, wystarczy przeszkody zmienić w atuty...
                        Co powiesz na wykorzystanie szala - jako elementu finezyjnej gry wstepnej? ;)
    • crimen Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 19.05.07, 13:20
      Czyli od stworzenia świata nic się nie zmieniło:)))
      • debi_bebi Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 19.05.07, 15:29
        Lata lecą, a u nas bez zmian, nawet Crimek ten sam :))
        • crimen Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 19.05.07, 16:51
          Bo miło jest żyć ze świadomością, że jest do kogo wracać:)))
          • debi_bebi Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 19.05.07, 17:17
            Chyba nie masz na myśli tego forum dla nietowarzyskich? A widzisz, to już wiem,
            skąd ta niemal ujemna frekwencja :))
            • crimen Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 19.05.07, 19:00
              Jacy są, tacy są, ale wystarczy tupnąć nogą i wyłażą z nor:)))
              • debi_bebi Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 19.05.07, 21:52
                Ooo, nie powiedziałabym :)
                • crimen Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 20.05.07, 00:26
                  Może jeszcze nie wszyscy wiedzą kim byłaś w poprzednim wcieleniu;)))
                  • debi_bebi Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 20.05.07, 09:35
                    Myślisz, że to ważne jest dla tych, którzy mnie nie znają?
                    Bo ci, którzy znają, wiedzą przecież :)
                    • crimen Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 20.05.07, 12:06
                      Właśnie nie mam pewności, czy wszyscy którzy Cię znają, wiedzą;)))
                      • debi_bebi Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 20.05.07, 12:37
                        No dobrze, to przypuśćmy, że nie wiedzą. I co z tego wynika wg Ciebie? :)
                        • crimen Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 20.05.07, 13:53
                          Że gdyby wiedzieli, to zameldowaliby się w komplecie. Zapewniam, że wspominają
                          Cię z łezką w oku:)
                          • debi_bebi Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 20.05.07, 14:01
                            Cieszę się, że mogę być miłym wspomnieniem.
                            Pozdrów ich ode mnie, jeśli masz z nimi kontakt :)
                            • crimen Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 20.05.07, 14:30
                              Miewam kontakty od czasu do czasu. To znaczy że mogę Cię zdekonspirować? :)
                              • debi_bebi Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 20.05.07, 14:33
                                No pewnie, wcale nie zamierzam się ukrywać :)
                                • crimen Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 20.05.07, 15:07
                                  Ci co wiedzą, nie mówią, a Ci co mówią, nie wiedzą. Wolałem sie upewnić:)
                                  • debi_bebi Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 20.05.07, 15:28
                                    No nieeee, czy to musi być aż tak skomplikowane? :)
                                    • crimen Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 20.05.07, 18:39
                                      Tylko dla niewtajemniczonych;)
                                      • debi_bebi Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 20.05.07, 19:07
                                        Dla mnie też, jeśli mam być szczera, prawdziwa łamigłówka :)
                                        • crimen Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 21.05.07, 00:57
                                          Nie szkodzi. Może kiedyś będę miał okazję Ci to wyjaśnić:)
                                          • aroska Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 22.05.07, 12:51
                                            No, za naszych czasow faktycznie bywalo lepiej, ale coz...
                                            Mimo wszystko milo zobaczyc starych znajomych:)))
                                            • kotek_mru Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 22.05.07, 16:46
                                              nie ma czasu nie pierdoły,anonsik i juz;DDD
                                              a w dawnych czasach ,to tu podobno "wedek" sie uzywało i niezłej "przynety";)
                                              pozdrawiam duchy,jak rozwniez kotka_sru:)
                                              • debi_bebi Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 22.05.07, 18:24
                                                Aroska i Kotek, a niech mnie! :)
                                                Kotek, nie mów, że nie pamiętasz, jak było kiedyś i na to konto pozdrów Libressę.
                                                Aroska, czy Ty dalej taki szczupaczek jesteś, czy ciałka troszkę już nabrałaś? :)
                                                • kotek_mru Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 23.05.07, 18:38
                                                  debi,no wiesz leciwa juz jestem, moge miec kłopoty z pamiecia;D
                                                  • debi_bebi Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 24.05.07, 19:00
                                                    Znam lepszego specjalistę od zalewania, niż Ty :)
                                                  • libressa O lasce, stawiam sie na zbiórkę... 24.05.07, 19:41
                                                    Buziaczki dla wszystkich, bez wyjatku :)*

Kotek_mru jest czujny :D

Libressa
                                                  • debi_bebi Re: O lasce, stawiam sie na zbiórkę... 24.05.07, 20:01
                                                    Libressa :)))))
                                                    Oj, chyba nie tylko Kotek trzyma rękę na pulsie :)
                                                  • libressa Re: O lasce, stawiam sie na zbiórkę... 24.05.07, 21:12
                                                    kotek mnie powiadomił o pozdrówkach, nie mogłam nie przybyć:D

Libressa
                                                  • crimen Re: O lasce, stawiam sie na zbiórkę... 25.05.07, 02:25
                                                    Libresso, Królowo Przedmieścia, tylko z Tobą można trafić na bal u Szatana;)))
                                                  • libressa Re: O lasce, stawiam sie na zbiórkę... 25.05.07, 07:18
                                                    ...nieustająco baluję ;)))

Libressa
                                                  • crimen Re: O lasce, stawiam sie na zbiórkę... 25.05.07, 10:54
                                                    > ...nieustająco baluję ;)))
                                                    >
                                                    > Libressa

No cóż. Natury nie zmienisz, a zresztą po co? ;)))
                                                  • libressa Re: O lasce, stawiam sie na zbiórkę... 26.05.07, 00:05
                                                    crimen_krew, nie woda ;)

Libressa
                                                  • crimen Re: O lasce, stawiam sie na zbiórkę... 26.05.07, 17:18
                                                    Bije północ i pojawia się Lbresssssa;)
                                                  • debi_bebi Re: O lasce, stawiam sie na zbiórkę... 25.05.07, 17:30
                                                    Kotek Cię powiadomił i przybyłaś.
                                                    Noooo, to już sobie z tego ulepiłam śliczną teorię na własny użytek :)
                                                  • libressa Re: O lasce, stawiam sie na zbiórkę... 25.05.07, 19:51
                                                    ...z Kotkiem, jestem związana :D

Libressa
                                                  • kotek_mru Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 24.05.07, 22:30
                                                    ciekawe ,czy o tym samym myslimy..."zalewaniu" oczywiscie?;)
                                              • zegor Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 22.05.07, 21:02
                                                O,jak pragnę podskoczyć!!! Kotek !!!!!
                                                Pozdrowienia dla Kotka i Libressy ;-))))
                                                • kotek_mru Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 23.05.07, 18:39
                                                  zegorku,mam nadzieje ze kot jeszcze dycha i ma sie dobrze;)
                                                  pozdrawiam:)
                                              • crimen Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 23.05.07, 00:53
                                                kotek_mru napisała:

> nie ma czasu nie pierdoły,anonsik i juz;DDD
                                                > a w dawnych czasach ,to tu podobno "wedek" sie uzywało i niezłej "przynety";)
                                                > pozdrawiam duchy,jak rozwniez kotka_sru:)

Kotku, wiesz przecież że i bez anonsu możesz mi zawsze wydrapać wzorki na
                                                plecach. Jak ja lubię wywoływać duchy;)))
                                                • kotek_mru Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 23.05.07, 18:42
                                                  no crimciu,pieszczoty Ci w głowie...nie jestes odosobniony;D
                                                  a z tymi duchami uwazaj,jak sie przypna to juz koniec...nawet kołek nie pomoze;)
                                                  • crimen Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 24.05.07, 01:39
                                                    Nie demonizuj. Kotek jest dobry na wszystko i zawsze pomaga;)))
                                                  • kotek_mru Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 24.05.07, 22:31
                                                    najlepiej działa ,na chore korzonki;D
                                                  • crimen Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 25.05.07, 02:19
                                                    Kiciusiu, jesteś dobra na wszystko, więc wolałbym się nie ograniczać jedynie do
                                                    korzonków:)))
                                                  • kotek_mru sniadanie we dwoje:) 29.05.07, 09:19
                                                    crimciu,to moze myszka na sniadanko?;)
                                                  • crimen Re: sniadanie we dwoje:) 29.05.07, 10:15
                                                    Kotku, wiesz że preferuję kolacje połączone ze śniadaniem, a jeśli Ty masz być
                                                    daniem głównym, to przystawki nie mają znaczenia;)))
                                                  • libressa Re: sniadanie we dwoje:) 29.05.07, 10:37
                                                    Kotku tylko bez "mysi",zajeta cokolwiek:))))

Crimen,napisałam do Ciebie,prawie list milosny ;)

Libressa
                                                  • crimen Re: sniadanie we dwoje:) 29.05.07, 11:11
                                                    Wobec tego rezygnuję z "mysi" i biorę sie za pasjonującą lekturę:)
                                                  • libressa Re: sniadanie we dwoje:) 29.05.07, 15:25
                                                    Twoja nie mniej pasjonujaca hihihi

Libressa
                                                  • crimen Re: sniadanie we dwoje:) 29.05.07, 18:56
                                                    Wiele wnosisz do światowej literatury;):)
                                                  • libressa Re: sniadanie we dwoje:) 29.05.07, 19:51
                                                    ...dopiero mam zamiar opisać, prawie wszystkie swoje Projekty :)))

Libressa
                                                  • crimen Re: sniadanie we dwoje:) 29.05.07, 20:05
                                                    To zapowiada się lepiej niż pamiętniki Anastazji. Chcesz rozbić koalicję
                                                    rządzącą???;)))
                                                  • libressa Re: sniadanie we dwoje:) 29.05.07, 20:42
                                                    ...zdecydowanie lepiej,ona opisywała kontakty z wyjatkowymi palantami, ze
                                                    wzgledów światopoglądowych obecna ekipa jest mi baaardzo obca:))))

Libressa
                                                  • crimen Re: sniadanie we dwoje:) 29.05.07, 23:00
                                                    Czyli żadnych immunitetów? To ja poproszę o egzemplarz autorski;)))
                                                  • kotek_mru Re: sniadanie we dwoje:) 29.05.07, 23:27
                                                    ja zostane wydawca,w koncu kupie sobie posiadłosc na Malediwach i "skromny"
                                                    jachcik;)
                                                  • crimen Re: sniadanie we dwoje:) 29.05.07, 23:34
                                                    kotek_mru napisała:

> ja zostane wydawca,w koncu kupie sobie posiadłosc na Malediwach i "skromny"
                                                    > jachcik;)
                                                    Będę dla Ciebie dodatkiem do jachtu...w promocji;)))
                                                  • libressa Re: sniadanie we dwoje:) 30.05.07, 06:46
                                                    ...no może dopisek: Podobieństwo postaci itditp...:))))

Libressa
                                                  • kotek_mru Re: sniadanie we dwoje:) 29.05.07, 23:24
                                                    to ja poczekam do obiadu;))
                                                  • crimen Re: sniadanie we dwoje:) 29.05.07, 23:35
                                                    kotek_mru napisała:

> to ja poczekam do obiadu;))
                                                    A co na to myszka?:)
                                                  • kotek_mru Re: sniadanie we dwoje:) 29.05.07, 23:44
                                                    bedzie na podwieczorek;)
                                                  • crimen Re: sniadanie we dwoje:) 29.05.07, 23:50
                                                    To jesteśmy umówieni na konsumpcję;)
                                                  • kotek_mru Re: sniadanie we dwoje:) 29.05.07, 23:52
                                                    a jestes posiadaczem, pałacyku w Monako?;)
                                                  • crimen Re: sniadanie we dwoje:) 30.05.07, 00:04
                                                    Jeśli to jest warunek, to zakupię;)))
                                                  • kotek_mru Re: sniadanie we dwoje:) 30.05.07, 00:08
                                                    to ja poczekam;D
                                                  • crimen Re: sniadanie we dwoje:) 30.05.07, 00:26
                                                    No to teraz mam motywację do robienia kasy:)
                                                  • kotek_mru Re: sniadanie we dwoje:) 30.05.07, 00:31
                                                    cudnie,poczekam:)
                                                    nie zapomnij o przystojnym lokaju,lubie mocne plecy:)
                                                  • crimen Re: sniadanie we dwoje:) 30.05.07, 00:44
                                                    Może być czarny...i azjatycka pokojówka???;)
                                                  • kotek_mru Re: sniadanie we dwoje:) 01.06.07, 22:09
                                                    o razu czarny,az takich wymagan nie mam;)
                                                    azjatka,moze byc tylko tak do 18lat,starsze nie sa juz tak atrakcyjne..no i musi
                                                    umiec masowac,tymi drobniutkimi stopkami;D
                                                    a tak wogole ,to ile sypialni planujesz,w tym uroczym pałacyku?:)
                                                  • crimen Re: sniadanie we dwoje:) 02.06.07, 12:48
                                                    A co, już planujesz separację od stołu i łoża?:)
                                            • crimen Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 23.05.07, 00:49
                                              aroska napisała:

> No, za naszych czasow faktycznie bywalo lepiej, ale coz...
                                              > Mimo wszystko milo zobaczyc starych znajomych:)))
                                              Aniołku, mimo kombatanckiego stażu młodość wciąż jest Twoim atutem. Zawsze mi
                                              poprawiasz humor, pojawiając się:)))
                                              • aroska Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 23.05.07, 13:45
                                                Ja tez bardzo sie ciesze jak Cie widze;)))
                                                • bettina75 Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 23.05.07, 13:48
                                                  Zakochani sa wsrod nas...maja po ---scia lat....hmmm ....szkoda, ze nie znam
                                                  dalej tej starej piosenki:(((

Ech jaki piekny ten maj :))))
                                                  • crimen Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 24.05.07, 01:37
                                                    No i w ogóle stara miłość nie rdzewieje:)))
                                                  • bettina75 Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 24.05.07, 08:05
                                                    wiem, bo milosc to szlachetne uczucie:).....powodzenia Wam zycze:)
                                                  • crimen Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 24.05.07, 18:13
                                                    > wiem, bo milosc to szlachetne uczucie:).....powodzenia Wam zycze:)
                                                    >
                                                    Bettinko, jako Twój osobisty czarodziej wiem, że życzysz szczerze:)
                                                  • bettina75 Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 24.05.07, 21:19
                                                    crimen napisał:

> Bettinko, jako Twój osobisty czarodziej wiem, że życzysz szczerze:)

Zapomnialm juz...co to znaczy miec osobitego czarodzieja...tja zycie.....
                                                    ....ale smutna z tego powodu nie jestem....bo wiem, ze Twoja czarodziejska
                                                    energia poplynie napewno we wlasciwym kierunku...:)))
                                                  • crimen Bettinko 25.05.07, 02:22
                                                    U mnie zawsze możesz liczyć na promocyjną i niepowtarzalną porcję czaru;)))
                                                  • bettina75 Re: Bettinko 25.05.07, 12:42
                                                    Wiem:) niech moc czaru zawsze bedzie z Toba:)
                                                    ....takich jak Ty potrzebuje swiat..zwlaszcza ten kobiecy:))))
                                                    Powodzenia:))
                                                  • crimen Re: Bettinko 25.05.07, 23:41
                                                    Bettinko, moc zawsze jest ze mną, gdy tylko Cię widzę;)))
                                                  • bettina75 Re: Bettinko 28.05.07, 13:26
                                                    Czaruj czaruj, bede w raju :))))
                                                  • crimen Re: Bettinko 29.05.07, 10:17
                                                    No cóż. Daj mi się zaczarować, a będziesz w raju:)))
                                                  • bettina75 Crimen.... 29.05.07, 10:48
                                                    ....tylko pod jedynm warunkiem dalabym sie Tobie zaczarowac:))

jednak wiem, ze Ty go nigdy nie potrafilbys spelnic:)
                                                    wiec...nici z nieba.....tjaaaaaa.... zycie:))
                                                  • crimen Re: Crimen.... 29.05.07, 11:09
                                                    Nie bądź taka pewna. W desperacji jestem zdolny do wszystkiego...no może do
                                                    prawie wszystkiego:)))
                                                  • bettina75 Re: Crimen.... 29.05.07, 11:23
                                                    male slowo "prawie" moze uczynic wielka roznice :))
                                                    a poza tym, desperaci sa w moich oczach troche niebezpieczni....i nie chcialabym
                                                    miec Ciebie na sumieniu;)
                                                  • crimen Re: Crimen.... 29.05.07, 11:39
                                                    Czyli skazujesz mnie na śmierć z ciekawości? Kobiety są okrutne;)
                                                  • bettina75 Re: Crimen.... 29.05.07, 12:04
                                                    ech.... Crimen nie dramatyzuj...... please, dostaniesz buzi i po stresie:)))
                                                  • crimen Re: Crimen.... 29.05.07, 12:20
                                                    Uważaj, rozbudzony, jestem nie do zatrzymania;)))
                                                  • bettina75 Re: Crimen.... 29.05.07, 14:02
                                                    Ja sie Ciebie nie boje:) siedzisz po drugiej stronie kabelka.....a to baaaaardzo
                                                    dluga droga....do mnie...haha :)
                                                  • crimen Re: Crimen.... 29.05.07, 18:58
                                                    Bo też nie chcę Cię straszyć, tylko oczarować;)))
                                                  • bettina75 Re: Crimen.... 30.05.07, 12:49
                                                    Crymus, czy Ty kiedykolwiek, cokolwiek innego wzgledem mnie robiles?...z tego co
                                                    pamietam to tylko mnie czarowales :))))))
                                                    ....mozesz tak do konca moich dni....az kiedys zasne tak zauroczona Twoim
                                                    czarowaniem, ze nie zorientuje sie, ze jestem juz na innym swiecie....:)))
                                                  • czarus1960 Re: Crimen.... 30.05.07, 13:15
                                                    Czytam i czytam i nadziwić się nie mogę ile to damskich serc niejaki Crimen
                                                    wystawił na ciężką próbę czarowania i nieczego więcej!!!!!
                                                  • bettina75 Re: Crimen.... 30.05.07, 13:22
                                                    Czarus, ja znam pewnego Cezarego z Warszawy, czy moze Ty nim jestes?
                                                  • bettina75 Re: Crimen.... 30.05.07, 13:23
                                                    Sorry, Ty jestes kobieta:)))
                                                  • czarus1960 Re: Crimen.... 30.05.07, 13:28
                                                    Bo czarować kobieta też może i nie jest nick od imienia:)
                                                  • bettina75 Re: Crimen.... 30.05.07, 13:34
                                                    Jasne ze moze, jak tego chce....:))
                                                    A Crimem to taki szczegolny osobnik:)...hmmmm....no i ten Typ tak ma...i mnie to
                                                    nie przeszkadza... Jego wola:))
                                                  • crimen Re: Crimen.... 30.05.07, 18:08
                                                    > Crymus, czy Ty kiedykolwiek, cokolwiek innego wzgledem mnie robiles?...z tego
                                                    c
                                                    > o
                                                    > pamietam to tylko mnie czarowales :))))))
                                                    > ....mozesz tak do konca moich dni....az kiedys zasne tak zauroczona Twoim
                                                    > czarowaniem, ze nie zorientuje sie, ze jestem juz na innym swiecie....:)))

Bettinko, nie zajmuję się jeszcze eutanazją, ale może warto rozkręcić taki
                                                    interes;)))
                                                  • bettina75 Re: Crimen.... 03.06.07, 20:45
                                                    Zastanow sie...moze ta gra warta swieczki?:)
                                                  • aroska Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 24.05.07, 11:10
                                                    Dokladnie:)*
                                                  • crimen Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 24.05.07, 18:08
                                                    > Dokladnie:)*

Kochanie, przecież wiesz, że o Tobie zapomnieć nie sposób:)*
                                                  • khinga Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 24.05.07, 12:04
                                                    crimen napisał:

> No i w ogóle stara miłość nie rdzewieje:)))

Wiedziałam, że nie zapomnisz o mnie:))))
                                                    Witaj:)))
                                                  • crimen Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 24.05.07, 18:11
                                                    Kiniu, nasza miłość jest świeżej daty, więc o zapominaniu mowy być nie może:)))
                        • zwirek_one Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 20.05.07, 13:58
                          debi_bebi napisała:

> No dobrze, to przypuśćmy, że nie wiedzą. I co z tego wynika wg Ciebie? :)
                          >

Może dojść do lustracji
                          w forumowym wydaniu ;-))
                          • debi_bebi Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 20.05.07, 14:02
                            Nie mam nic do ukrycia, jestem czysta jak łza :))
                            • zwirek_one Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 20.05.07, 14:19
                              Ja też się wykąpałem...;-))
                              • debi_bebi Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 20.05.07, 14:21
                                To teraz jesteś różowiutki i czyściutki niczym bobasek :)
                                • zwirek_one Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 20.05.07, 14:22
                                  I jadę do Wirka ;-))
                                  • debi_bebi Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 20.05.07, 14:26
                                    Przyjrzyj mu się dobrze, jak on się ciągnie i kręci. Za to go polubiłam :)
    • iwona334 Nie placi sie tu abonamentu za wstep 19.05.07, 18:16
      i ludzie sie przez to nie staraja...
    • leta19 Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 19.05.07, 19:21
      zgadzam się. tu są same samoluby
      • debi_bebi Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 19.05.07, 21:47
        Leta, spróbuj popisać na Romantice. Tam zawsze było dość sympatycznie, chociaż
        ostatnio i tam ruch jakoś zmalał. Natomiast jeśli wolisz większy "młyn", to
        polecam Kobietę albo Mężczyznę.
        • konrado80 Re: To forum wcale nie jest Towarzyskie 20.05.07, 02:32
          a Ty czego w koncu potrzebujesz??
    • 7-my.syn Raczej spęd randkowy 20.05.07, 13:56
      z tego co zauważyłem.
      • debi_bebi Re: Raczej spęd randkowy 20.05.07, 14:03