Dodaj do ulubionych

czy jest coś lepszego niż seks?

IP: 157.25.130.* 12.07.01, 15:27
Długo się wahałem i ciągle nie jestem całkiem pewniem, ale chyba muzyka jest
lepsza bo można mieć nieustanny, ciągły orgazm np. przez godzinę, gdy słuchasz
tej zajeb... płyty, potem wkładasz następną i powtórka. I tak przez wiele,
wiele lat. Na dokładkę z wiekiem nie tracisz formy, prostata niestraszna ...

Naturalnie nie namawiam nikogo żeby seks zarzucił, ani i ja nie zamierzam.

Ale jako agnostyk sądzę, że muzyka jest jedynym sposobem by Bóg zesłał mi łaskę
wiary.

Pozdrawiam w fazie szczytowania przy dźwiękach Chicago Underground Trio
Obserwuj wątek
    • Gość: gadula Re: czy jest coś lepszego niż seks? IP: *.ym1.on.wave.home.com 12.07.01, 16:00
      ...to tez seks.
      sublimacja - tak to chyba sie nazywa.
      :))))

Gość portalu: EdWar napisał(a):

> Długo się wahałem i ciągle nie jestem całkiem pewniem, ale chyba muzyka jest
      > lepsza bo można mieć nieustanny, ciągły orgazm np. przez godzinę, gdy słuchasz
      > tej zajeb... płyty, potem wkładasz następną i powtórka. I tak przez wiele,
      > wiele lat. Na dokładkę z wiekiem nie tracisz formy, prostata niestraszna ...
      >
      > Naturalnie nie namawiam nikogo żeby seks zarzucił, ani i ja nie zamierzam.
      >
      > Ale jako agnostyk sądzę, że muzyka jest jedynym sposobem by Bóg zesłał mi łaskę
      >
      > wiary.
      >
      > Pozdrawiam w fazie szczytowania przy dźwiękach Chicago Underground Trio

• Gość: ........ Re: czy jest coś lepszego niż seks? IP: *.sympatico.ca 12.07.01, 16:54
              Gość portalu: *** napisał(a):

> Gość portalu: ........ napisał(a):
              >
              > > Gość portalu: *** napisał(a):
              > >
              > > > A kąpiel w piance,z kieliszkiem szampana w dłoni?:))
              > >
              > >
              > > ...zgoda. Kieliszek musi byc przechodni.
              > Może być! :)) Woda cieplutka a szampan schłodzony!
              > > ...zgoda po raz drugi. Kieliszek wypadnie nam z rak jak sie bedziemy tak przy
              > tulac.

• Gość: ........ Re: czy jest coś lepszego niż seks? IP: *.sympatico.ca 12.07.01, 17:50
                Gość portalu: ........ napisał(a):

> Gość portalu: *** napisał(a):
                >
                > > Gość portalu: ........ napisał(a):
                > >
                > > > Gość portalu: *** napisał(a):
                > > >
                > > > > A kąpiel w piance,z kieliszkiem szampana w dłoni?:))
                > > >
                > > >
                > > > ...zgoda. Kieliszek musi byc przechodni.
                > > Może być! :)) Woda cieplutka a szampan schłodzony!
                > > > ...zgoda po raz drugi. Kieliszek wypadnie nam z rak jak sie bedziemy
                > tak przy
                > > tulac.
                > > > ...zgoda po raz ... i tu kur zapial po raz trzeci.....Nalej mi jeszcze
                > szampana mam ochote sie upic przytulony do Ciebie , ...

• Gość: ........ Re: czy jest coś lepszego niż seks? IP: *.sympatico.ca 12.07.01, 18:22

>
                  > >
                  > > > Gość portalu: ........ napisał(a):
                  > > >
                  > > > > Gość portalu: *** napisał(a):
                  > > > >
                  > > > > > A kąpiel w piance,z kieliszkiem szampana w dłoni?:))
                  > > > >
                  > > > >
                  > > > > ...zgoda. Kieliszek musi byc przechodni.
                  > > > Może być! :)) Woda cieplutka a szampan schłodzony!
                  > > > > ...zgoda po raz drugi. Kieliszek wypadnie nam z rak jak sie bedz
                  > iemy
                  > > tak przy
                  > > > tulac.
                  > > > > ...zgoda po raz ... i tu kur zapial po raz trzeci.....Nalej mi j
                  > eszcze
                  > > szampana mam ochote sie upic przytulony do Ciebie , ...
                  > ...i nim kur trzy razy zapieje ..wyprzesz sie Mnie....publika mnie zazwyczaj
                  bawi i nigdy nie wchodzi do wanny bez mojej zgody :) . Co Ty na to? Twoja ta
                  wanna czy nie ? Lubie jak nalewasz szampana , zawsze sie przelewa , uwielbiam ...

• Gość: ........ Re: czy jest coś lepszego niż seks? IP: *.sympatico.ca 12.07.01, 19:16

> Jeśli to nie Twoi goście to przynajmniej pomóż mi wynieść ich z wanny.Potopią
                      > się ..zobacz popili się jak bąki...Wanna jest moja i wiem ,że lubisz
                      > publikę.:)."Nim trzeci kur zapieje wyprzesz się mnie.."....rozejrzyj się
                      > dobrze,jesteś pewien ? Ooo! trzeźwiejesz?:))
                      ......uwielbiam jak nalewasz , teraz moja kolej- niech sobie leza ,woda ciepla i
                      tak jakos swojsko sie zrobilo , popili sie wiec niech sobie leza byle buzki
                      wystawaly .....

• Gość: *** Re: czy jest coś lepszego niż seks? IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 12.07.01, 19:28

>
                        > > Jeśli to nie Twoi goście to przynajmniej pomóż mi wynieść ich z wanny.Pot
                        > opią
                        > > się ..zobacz popili się jak bąki...Wanna jest moja i wiem ,że lubisz
                        > > publikę.:)."Nim trzeci kur zapieje wyprzesz się mnie.."....rozejrzyj się
                        > > dobrze,jesteś pewien ? Ooo! trzeźwiejesz?:))
                        > ......uwielbiam jak nalewasz , teraz moja kolej-
                        Lubię patrzeć jak pijesz szampana,zawsze przymykasz lekko oczy....

niech sobie leza ,woda ciepla
                        > i
                        > tak jakos swojsko sie zrobilo ,
                        Mhmm...prawie po domowemu..:))
                        popili sie wiec niech sobie leza byle buzki
                        > wystawaly .....
                        Już wychodzą ,trochę wytrzeźwieli. Za chwilę zostaniemy sami...
                        >

• Gość: ........ Re: czy jest coś lepszego niż seks? IP: *.sympatico.ca 12.07.01, 19:37

>
                          > >
                          > > > Jeśli to nie Twoi goście to przynajmniej pomóż mi wynieść ich z wann
                          > y.Pot
                          > > opią
                          > > > się ..zobacz popili się jak bąki...Wanna jest moja i wiem ,że lubisz
                          > > > publikę.:)."Nim trzeci kur zapieje wyprzesz się mnie.."....rozejrzyj
                          > się
                          > > > dobrze,jesteś pewien ? Ooo! trzeźwiejesz?:))
                          > > ......uwielbiam jak nalewasz , teraz moja kolej-
                          > Lubię patrzeć jak pijesz szampana,zawsze przymykasz lekko oczy....
                          > to prawda-wtedy mgla spowija swiat , Twoj swiat i moje kwiaty - ale teraz musze
                          miec je szeroko otwarte , przynajmniej do czasu wyjscia gosci :)
                          > niech sobie leza ,woda ciepla
                          > > i
                          > > tak jakos swojsko sie zrobilo ,
                          > Mhmm...prawie po domowemu..:))
                          > popili sie wiec niech sobie leza byle buzki
                          > > wystawaly .....
                          > Już wychodzą ,trochę wytrzeźwieli. Za chwilę zostaniemy sami...
                          > >
                          >

• Gość: ........ Re: czy jest coś lepszego niż seks? IP: *.sympatico.ca 12.07.01, 20:49

>
                            > > Gość portalu: ........ napisał(a):
                            > >
                            > > > Gość portalu: *** napisał(a):
                            > > >
                            > > > > Jeśli to nie Twoi goście to przynajmniej pomóż mi wynieść ich z
                            > wann
                            > > y.Pot
                            > > > opią
                            > > > > się ..zobacz popili się jak bąki...Wanna jest moja i wiem ,że lu
                            > bisz
                            > > > > publikę.:)."Nim trzeci kur zapieje wyprzesz się mnie.."....rozej
                            > rzyj
                            > > się
                            > > > > dobrze,jesteś pewien ? Ooo! trzeźwiejesz?:))
                            > > > ......uwielbiam jak nalewasz , teraz moja kolej-
                            > > Lubię patrzeć jak pijesz szampana,zawsze przymykasz lekko oczy....
                            > > to prawda-wtedy mgla spowija swiat , Twoj swiat i moje kwiaty - ale teraz
                            > musze
                            > miec je szeroko otwarte , przynajmniej do czasu wyjscia gosci :)
                            > > niech sobie leza ,woda ciepla
                            > > > i
                            > > > tak jakos swojsko sie zrobilo ,
                            > > Mhmm...prawie po domowemu..:))
                            > > popili sie wiec niech sobie leza byle buzki
                            > > > wystawaly .....
                            > > Już wychodzą ,trochę wytrzeźwieli. Za chwilę zostaniemy sami...
                            > > ...i jak sie czujesz? Chetnie napije sie szampana- nalejesz? Szampan ma
                            > > dziwny wplyw na mnie , uderza do glowy emocjonalnie , filtruje krew....Ty tez
                            > > lubisz sie odurzyc jego moca. Bardzo lubie napelniac Twoj kieliszek i widziec
                            > > Cie z odchylona glowa do tylu. Zaczynasz wtedy przyoblekac sie w marzenia ,
                            > > uciekasz a jednoczesnie jestes jeszcze blizej mnie...Twoje wlosy leja sie
                            > > zlotym strumieniem w kielich mej reki krysztalowej , musuja cichutko...jeszcze
                            > > mozesz mi nalac , prosze...
                            > >
                            >

• Gość: ........ Re: czy jest coś lepszego niż seks? IP: *.sympatico.ca 12.07.01, 21:15

>
                              > >
                              > > > Gość portalu: ........ napisał(a):
                              > > >
                              > > > > Gość portalu: *** napisał(a):
                              > > > >
                              > > > > > Jeśli to nie Twoi goście to przynajmniej pomóż mi wynieść
                              > ich z
                              > > wann
                              > > > y.Pot
                              > > > > opią
                              > > > > > się ..zobacz popili się jak bąki...Wanna jest moja i wiem ,
                              > że lu
                              > > bisz
                              > > > > > publikę.:)."Nim trzeci kur zapieje wyprzesz się mnie.."....
                              > rozej
                              > > rzyj
                              > > > się
                              > > > > > dobrze,jesteś pewien ? Ooo! trzeźwiejesz?:))
                              > > > > ......uwielbiam jak nalewasz , teraz moja kolej-
                              > > > Lubię patrzeć jak pijesz szampana,zawsze przymykasz lekko oczy....
                              > > > to prawda-wtedy mgla spowija swiat , Twoj swiat i moje kwiaty - ale t
                              > eraz
                              > > musze
                              > > miec je szeroko otwarte , przynajmniej do czasu wyjscia gosci :)
                              > > > niech sobie leza ,woda ciepla
                              > > > > i
                              > > > > tak jakos swojsko sie zrobilo ,
                              > > > Mhmm...prawie po domowemu..:))
                              > > > popili sie wiec niech sobie leza byle buzki
                              > > > > wystawaly .....
                              > > > Już wychodzą ,trochę wytrzeźwieli. Za chwilę zostaniemy sami...
                              > > > ...i jak sie czujesz? Chetnie napije sie szampana- nalejesz? Szampan
                              > ma
                              > > > dziwny wplyw na mnie , uderza do glowy emocjonalnie , filtruje krew..
                              > ..Ty tez
                              > > > lubisz sie odurzyc jego moca. Bardzo lubie napelniac Twoj kieliszek i
                              > widziec
                              > > > Cie z odchylona glowa do tylu. Zaczynasz wtedy przyoblekac sie w marz
                              > enia ,
                              > > > uciekasz a jednoczesnie jestes jeszcze blizej mnie...Twoje wlosy leja
                              > sie
                              > > > zlotym strumieniem w kielich mej reki krysztalowej , musuja cichutko.
                              > ..jeszcze
                              > > > mozesz mi nalac , prosze...
                              > > > ...wiesz ze nie dziekuje , czasami szepne czule.....wole uczte ciala ,
                              > > > musniecie warg , orgie zmyslow ( nie w wannie z przypadkowymi aczkolwiek
                              > > > sympatycznymi)chamowana reka wprawnego jezdca lub Twoja? Nasze toasty
                              > > > wznosimy z uwielbieniem, zanurzam usta w szampanie tych slow na wiecznosc...
                              > > > .....pije Twoja dusze i cialo ozlacane mym nektarem....napelnij kielich...
                              > > >
                              > >
                              >

• Gość: *** Re: czy jest coś lepszego niż seks? IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 12.07.01, 22:09

> .......czemu oczy polewa czarna , szklane ,maja miekkosc lani? Przegladam sie ,
                                  >
                                  > glowe przechylam naprzeciw ,Ty wiesz co widze , swiatlo jest prawdziwe nie
                                  > oszuka odbicia gwiazd . Przeznaczenie jest wpisane w konstelacje a one sa zimne
                                  >
                                  > i wisza nad nami wysoko ....moje przyjaciolki .

Lubię patrzeć na uciekające z szampana bąbelki.W mej głowie tak samo musują Twe
                                  słowa.Moje oczy....cały czas mówią to samo.Nie chcę mówić o przeznaczeniu,nie
                                  chcę go znać ,jest złudne.Najpierw mami a później ...wietrzeje jak niedopity
                                  szampan.Cieszmy się chwilą ,nastrojem w jaki wprawia nas ten szlachetny trunek.

• Gość: ........ Re: czy jest coś lepszego niż seks? IP: *.sympatico.ca 12.07.01, 22:38

> Szampan,marzenia ,wspomnienia....to łzy czy kropla wody? Dzisiaj szampan ma
                                  > inny smak niż zazwyczaj,bardziej na zmysły działa i mocniej w głowie
                                  > szumi.Szmpan jest sprawcą czy ten wieczór zaczarowany?

> .........to krople wody zmieszane z rosa , perelki wspomnien zastygle w czasie ,
                                  > dzisiaj szampan ma inny smak , to trunek szlachetny i mocny. To wszystko wina
                                  > tych przyjaciolek wszechwladnych.........
                                  • Gość: *** Re: czy jest coś lepszego niż seks? IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 12.07.01, 22:44

>
                                    > > Szampan,marzenia ,wspomnienia....to łzy czy kropla wody? Dzisiaj szampan m
                                    > a
                                    > > inny smak niż zazwyczaj,bardziej na zmysły działa i mocniej w głowie
                                    > > szumi.Szmpan jest sprawcą czy ten wieczór zaczarowany?
                                    >
                                    > > .........to krople wody zmieszane z rosa , perelki wspomnien zastygle w cz
                                    > asie ,
                                    > > dzisiaj szampan ma inny smak , to trunek szlachetny i mocny. To wszystko w
                                    > ina
                                    > > tych przyjaciolek wszechwladnych.........

Gwiazdy są daleko...bardzo, a rosa tuż u stóp Twoich.Czy tylko zastygłym jest
                                    wspomnieniem dla Ciebie?

• Gość: ........ Re: czy jest coś lepszego niż seks? IP: *.sympatico.ca 12.07.01, 23:25

>
                                      > >
                                      > > > Szampan,marzenia ,wspomnienia....to łzy czy kropla wody? Dzisiaj szam
                                      > pan m
                                      > > a
                                      > > > inny smak niż zazwyczaj,bardziej na zmysły działa i mocniej w głowie
                                      > > > szumi.Szmpan jest sprawcą czy ten wieczór zaczarowany?
                                      > >
                                      > > > .........to krople wody zmieszane z rosa , perelki wspomnien zastygle
                                      > w cz
                                      > > asie ,
                                      > > > dzisiaj szampan ma inny smak , to trunek szlachetny i mocny. To wszys
                                      > tko w
                                      > > ina
                                      > > > tych przyjaciolek wszechwladnych.........
                                      >
                                      >
                                      > Gwiazdy są daleko...bardzo, a rosa tuż u stóp Twoich.Czy tylko zastygłym jest
                                      > wspomnieniem dla Ciebie?
                                      > napelnij ten kielich szampanem, niech sie saczy zloty ten plyn i przenika w
                                      zakamarki dusz naszych ,niech zawiruje swiat,rosa obmyje stopy nasze, niech
                                      zawladna moce perel wrzucone do kielicha na dno.Lubie to spojrzenie, wlasnie w
                                      tej chwili gdy napelniasz i przelewasz naczynie patrzac mi prosto w oczy. Zobacz
                                      jak perly ozyly gdy wznosze ten toast zaczarowany.....

• Gość: *** Re: czy jest coś lepszego niż seks? IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 12.07.01, 23:42
                                        Noc jest piękna,szampan wyśmienity ,ale...już wytrzeźwiałam .:))Nikt nie
                                        powstrzymałby nas ,niestety.Na chwilę tylko wino zaszumiało mi w
                                        głowie ,przywołało marzenia i złudzenia.Przez chwilę widziałam łąkę przysypaną
                                        rosą...
                                        i znowu mgła zasłoniła ten obraz!Przeklęta mgła! czy nigdy już nie pozbędę się
                                        jej? Konstelacje nie są zimne ,nie masz racji...są odległe ale jakże
                                        przyjazne.Szampan się skończył ...została tylko mała kropelka na dnie...na
                                        samym dnie.
                                        • Gość: ........ Re: czy jest coś lepszego niż seks? IP: *.sympatico.ca 13.07.01, 00:14

> Noc jest piękna,szampan wyśmienity ,ale...już wytrzeźwiałam .:))Nikt nie
                                          > powstrzymałby nas ,niestety.Na chwilę tylko wino zaszumiało mi w
                                          > głowie ,przywołało marzenia i złudzenia.Przez chwilę widziałam łąkę przysypaną
                                          > rosą...
                                          > i znowu mgła zasłoniła ten obraz!Przeklęta mgła! czy nigdy już nie pozbędę się
                                          > jej? Konstelacje nie są zimne ,nie masz racji...są odległe ale jakże
                                          > przyjazne.Szampan się skończył ...została tylko mała kropelka na dnie...na
                                          > samym dnie.
                                          > .........gdy slonce, zaczynalo o swicie krzesac iskry rosy na uspionych trawach
                                          polanek lesnych przypomnij sobie te sciezki , ktore pozostawialy Twe bose stopy.
                                          Rysowaly one drogi w nieznane , splatane , owiane ranna mgla, kreslily tajemnicze
                                          konstelacje, pozostawialy slady ,ktore nastepnie bezpowrotnie wysychaly w
                                          promieniach dnia.......
                                          Miliony kropelek wysycha ale ta jedna nigdy nie wyschnie, bo jest
                                          zaczarowana...perelka...........:).

• Gość: ........ Re: :) IP: *.sympatico.ca 13.07.01, 01:42

> Głowa mnie rozbolała po szampanie...Twe,Twoje Tobie...duża litera ...czyżby???
                                              > Hej,poczekaj! Może by tak klina na kaca???:) Pomóż mi odgadnąć hasło w
                                              > krzyżówce.Posłuchaj: co całują kobiety na "obrazie" rembrandta ? Proszę..jeśli
                                              > znasz odpowiedź.
                                              > ....podaj mi druga butelke tego samego szampana......mam ochote pic jeszcze, az
                                              usniemy.....moze tylko ja usne, przytulony do Ciebie?

• Gość: ........ Re: polej wiec..... IP: *.sympatico.ca 13.07.01, 02:15

> Otworzę szmpana pod warunkiem ,że odgadniesz hasło do krzyżówki.Mogę dużo
                                                  > wygrać dzieki temu. Oj,dopiero szampan lałby się strugami.Więc.....?

> jest taki obraz gdzie kobiety(a) caluja(e) Jego stopy........tytul obrazu-
                                                  "zdjecie z krzyza"
                                                  lub podobizne na chuscie ( calunie?)
                                                  • Gość: ........ Re: "wskrzeszenie Lazarza" IP: *.sympatico.ca 13.07.01, 02:46

> ZONG!! niestety ale nici z szampana!:(( Musisz chyba znaleźć inne towarzystwo
                                                    > na dzisiejszą noc.A szkoda tak pięknie się zapowiadała.Nawet nie wiesz jak
                                                    > bardzo żałuję ,że nie okazałeś się wielbicielem obrazów.Cóż,sama wypiję ten
                                                    > kielich ...szampana i goryczy. Powiesz mi dobranoc?
                                                    > ......coz moze calowac jak nie Jego podobizne? Kielich szampana to ja wypije ...
                                                    > ...........i na dobranoc papieroska zapale :).....dobranoc.

• Gość: *** Re: :................. IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 13.07.01, 03:34
                                                    No dobrze,żeby już nie przedłużać tej pijackiej prawie imprezy..(oj,prawie już
                                                    świta) Zmieniłeś ton ,charakter pisania.Przypomniał mi się
                                                    czas ...hmmm...paryzantki( rozumiesz?) .Później stwierdziłam,że się
                                                    mylę.później znowu trochę "powęszyłam" po okolicy i ..skołowaciałam!:)) Żeby
                                                    się upewnić dałam tę zagadkę.Tylko jedna osoba mogła znać
                                                    rozwiązanie ...Zmyliłeś mnie rosą ,dróżkami ...Prawie uwierzyłam! Ponieważ nie
                                                    jesteś Nim ,nie mogłeś dać poprawnej odpowiedzi. Właściwie to fajnie ,że tak
                                                    prawie do końca nie byłam pewna,dzięki temu spędziłam z Tobą wspaniały wieczór
                                                    i jakby nie patrzeć noc.Jeszcze mi "bąbelkuje" pod sufitem lekko ,nastrój mam
                                                    baardzo nostalgiczny więc Ci pośpiewam przed snem:) :

Czwarta na ranem
                                                    może sen przyjdzie,
                                                    może mnie odwiedzisz.

Czemu cię nie ma na odległość ręki
                                                    czemu mówimy do siebie listami
                                                    gdy ci to śpiewam u mnie pełnia lata
                                                    gdy to usłyszysz będzie środek zimy.
                                                    czemu się budzę o czwartej nad ranem
                                                    I włosy twoje próbuję ugłaskać
                                                    Lecz nigdzie nie ma twoich włosów
                                                    jest tylk
                                                    blada ,nocna lampka,
                                                    łysa spiewaczka...

Starczy ...Nie gniewaj się ale w zasadzie to śpiewałam dla Niego.:))
                                                  • Gość: ........ Re: Do dna! IP: *.sympatico.ca 13.07.01, 04:23

> Nie czytałeś mojego ostatniego maila?Pytałam ,nie na wszystko odpowiadasz...
                                                    > Noc...noc się kończy..rozwidnia się. Co będzie gdy świt nas zastanie nad
                                                    > otwartą butelką?
                                                    > ..martwisz sie ? Otworzymy nastepna. Jedna noc Ci zabiore w calosci tym
                                                    bardziej , ze w dzien sie wyspisz. No to za nasze zdrowie:)

• Gość: ........ Re: prawdziwa kobieta IP: *.sympatico.ca 13.07.01, 04:54

> :))) Witaj!!! :))) Jednak znalazłam sposób na Ciebie :))) Co Cię sprowadziło
                                                    > do mojej wanny bo chyba nie zazdrość? Nalej jeszcze miły ,nie chcę
                                                    > wytrzeźwieć!!!
                                                    > ....ale sie smieje jak czytam ten mail .:)))))))))) Masz swoje sztuczki jak
                                                    zawsze :)))))) Witaj!!!!!!! :))))) Duzo by pisac co mnie sprowadzilo, jak wiesz
                                                    wole tanczyc niz sie przytapiac z klientami , jedynie szampan ratowal sytuacje ,
                                                    no i oczywiscie Ty. Leje , oczywiscie , ze leje i rozlewam z radosci .....:)

• Gość: *** Re: prawdziwa kobieta IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 13.07.01, 05:00
                                                    no proszę i ..sama dokończyłam tę butelkę! Nie można mnie na chwilę spuścić z
                                                    oka.Ostatnio wiele podróżowałam ,po kraju i za granicą bywałam TEŻ.Podobno
                                                    Królwa nadal cieszy się miłością swoich poddanych.Głośno wykrzykują swój
                                                    zachwyt.Dobrze ,że jestem pijana bo tylko po pijaku mogę popełnić kolejne
                                                    samobójstwo,:) Jest po piątej ,pora na mnie .Pewnie obudzę się jutro i będzie
                                                    mi się wydawało ,że to była tylko pijacka maligna.:)
                                                  • Gość: ........ Re: prawdziwa kobieta IP: *.sympatico.ca 13.07.01, 05:21

> no proszę i ..sama dokończyłam tę butelkę! Nie można mnie na chwilę spuścić z
                                                    > oka.Ostatnio wiele podróżowałam ,po kraju i za granicą bywałam TEŻ.Podobno
                                                    > Królwa nadal cieszy się miłością swoich poddanych.Głośno wykrzykują swój
                                                    > zachwyt.Dobrze ,że jestem pijana bo tylko po pijaku mogę popełnić kolejne
                                                    > samobójstwo,:) Jest po piątej ,pora na mnie .Pewnie obudzę się jutro i będzie
                                                    > mi się wydawało ,że to była tylko pijacka maligna.:)

> dzisiaj Twojego pragnienia nic nie jest w stanie ugasic :).....jak zwykle masz
                                                    racje ...podroze ksztalca......niedlugo bedzie koronowana na cesarzowa
                                                    Ha ,Ha :)))))))..dzisiaj wszystko masz wybaczone , nie martw sie :)........jutro
                                                    sie zobaczy co dalej z ta pijacka impreza zrobic a teraz zapraszam do tanca przy
                                                    swiecach i nastrojowej melodii z lesnych ostepow...dobranoc
            • Gość: *** Re: Janek IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 12.07.01, 22:50
              Gość portalu: Janek napisał(a):

> ***-Jestem tylko mężczyzną, nic co ludzkie nie jest mi obce.
              > Poza tym to nie byłem ja. Te łapki to sprawka Gaduli. A trzeba się było
              > przyglądać! Wiem, wiem, że już ciemno.
              No,jeśli to sprawka gaduły to wybaczam,faktycznie ,mokra grzywka trochę
              przesłaniała mi widoczność!:)A Gaduła ma przechlapane za swoją narowistość!

• Gość: *** Re: Do *** IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 12.07.01, 23:15

> ***-Czy zauważyłaś, że zostaliśmy sami na tym wątku? Żadnej przyzwoitki.
                  > Ej kto tam szeleści po krzakach!!! A ten samochód co tam stoi i drga góra-dół-
                  > góra-dół , spokój!
                  > Porozmawiać nie można no.

Zauważyłam i wcale mnie to nie cieszy.Nie doko ńczyłam rozmowy na temat wpływu
                  szampana na emocje. czy musisz takie teksty od razu...jak ten z samochodem?To
                  niesmaczne.
                • Gość: walec Re: Do *** IP: *.sympatico.ca 12.07.01, 23:47

> ***-Czy zauważyłaś, że zostaliśmy sami na tym wątku? Żadnej przyzwoitki.
                  > Ej kto tam szeleści po krzakach!!! A ten samochód co tam stoi i drga góra-dół-
                  > góra-dół , spokój!
                  > Porozmawiać nie można no.
                  > ....uwazaj Janku na znaki ruchu drogowego- "uwaga roboty drogowe" , nie biegaj
                  na deszczu w nocy po krzakach bo walec nie ma swiatel i moze niechcaco
                  rozplaszczyc majteczki, zreszta deszcz i tak wszystko zmyje......:)

• Gość: Janek Re: Do walca IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.07.01, 00:30
                      Przepraszam ***, ale czy wiesz, że gonił mnie jakiś nieoświetlony walec!?
                      Słuchaj walec, ten tekst o majtkach był poniżej pasa. Myślę, że jesteś z kręgu
                      sado-maso, a za tym nie przepadam. I wolę kobiety (to na wypadek, gdybyś chciał
                      przez te majtki i deszcz powiedzieć, że mnie lubisz).
                      Wybacz ***, ale chciałem się pozbyć tych wścibskich w krzakach, a co do
                      samochodu, chciałem by byli ciszej. Mam nadzieję, że nie będą już tego robić w
                      aucie, bo to dla kobiety przecież mało komfortowe. Mam nadzieję, że ten idiota,
                      który tam zaciągnął dziewczynę zapamięta to sobie.
                      Powinnaś mnie w tym poprzeć, a nie ganić!
                      A poza tym popatrz, tu jest miękko i wygodnie. Gdybyśmy położyli się tu
                      opowiedziałbym Ci o Syriuszu, którego widać tej nocy. Co tam Syriusz, choć
                      jasny, tutaj jest Proxima Centauri. Właśnie puszcza do Ciebie oko. Tam dalej
                      Andromeda...
                    • Gość: Janek Re: Do walca IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.07.01, 00:36
                      Przepraszam ***, ale czy wiesz, że gonił mnie jakiś nieoświetlony walec!?
                      Słuchaj walec, ten tekst o majtkach był poniżej pasa. Myślę, że jesteś z kręgu
                      sado-maso, a za tym nie przepadam. I wolę kobiety (to na wypadek, gdybyś chciał
                      przez te majtki i deszcz powiedzieć, że mnie lubisz).
                      Wybacz ***, ale chciałem się pozbyć tych wścibskich w krzakach, a co do
                      samochodu, chciałem by byli ciszej. Mam nadzieję, że nie będą już tego robić w
                      aucie, bo to dla kobiety przecież mało komfortowe. Mam nadzieję, że ten idiota,
                      który tam zaciągnął dziewczynę zapamięta to sobie.
                      Powinnaś mnie w tym poprzeć, a nie ganić!
                      A poza tym popatrz, tu jest miękko i wygodnie. Gdybyśmy położyli się tu
                      opowiedziałbym Ci o Syriuszu, którego widać tej nocy. Co tam Syriusz, choć
                      jasny, tutaj jest Proxima Centauri. Właśnie puszcza do Ciebie oko. Tam dalej
                      Andromeda...
                      • Gość: Janek Re: Bardziej do *** IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.07.01, 01:09
                        To o gwiazdozbiorach z racji twego imienia na forum.
                        Ale co ty zasnęłaś? To moze lepiej, bo nie znam się zbyt dobrze na astronomii.
                        Ale czego się nie robi dla kobiety. Pewnie mi jutro powiesz, że się znudziłaś.
                        Akurat. A ten szampan, który wyczuwam od Ciebie to co? Musiał swoje zrobić. Na
                        przyszłość nie pij tyle. Masz słabą głowę.
                        Muszę Cię odtransportować do łóżka. tak gorąco, trzeba by coś z Ciebie zrzucić,
                        przecież nikt nie sypia w ubraniu.
                        Zamykam oczy. Lewe oko, nie podgladaj! No tak chyba wystarczy. Swoją drogą jaka
                        ta kobieca bielizna nieuzyteczna, strasznie trudno się ją zdejmuje.
                        Na przyszłość muszę trochę poćwiczyć. Jak sądzicie pozwoli mi na to? Zarzekam
                        się, że to tylko chęć poszerzenia mej wiedzy ogólnej.
                        • Gość: *** Re: Bardziej do Janka IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 13.07.01, 01:26
                          Mówiłam łapki przy sobie! jesteś niepoprawny! Co Ty myślałeś że napiłam się
                          szampana i padłam!? Ja mogę chłeptać do rana!:)) bez zakanszania!W Polskę
                          idziemy drodzy panowie..! O ,nawet już śpiewam! Chciałabym żeby Tadzio poszedł
                          z nami ale gdzieś się zawieruszył. Tadzio nie jest taki nachalny jak Ty,mogę mu
                          zaufać bo to prawie rodak.:))
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka