Dodaj do ulubionych

A jak ktoś ma alergię na PiS ?

25.10.10, 21:27
To na kogo mamy w Markach głosować w wyborach mając alergię na PiS i innych nieudaczników którzy popisują się wiedzą nic nie umiejąc. I wreszcie mieszkać i spać spokojnie wiedząc że coś wreszcie się zmieni w Markach na lepsze.
Obserwuj wątek
  • zombi_1 Re: A jak ktoś ma alergię na PiS ? 25.10.10, 21:41
   Trudne pytania zadjesz , ale myslę że sposród tej grupy kandydatów znajdziemy tych najbardziej wartosciowych , proponuję już zacząć szukać , zbierać informacje i dzielić się nimi na forum, w ten sposób wspólnymi siłami będziemy mogli zawalczyć o przyszłość dla nas i naszych dzieci.Pozdrawiam
   • zielu52 Re: A jak ktoś ma alergię na PiS ? 26.10.10, 12:18
    To nie jest trudne pytanie. Sprawa jest bardzo prosta. Musicie wybrać nowych radnych i oczywiście nowego Burmistrza . I to takich którzy jeszcze nigdy radnymi nie byli. To że któryś kandydat był Burmistrzem jest nie realne. Dlaczego? Poprzednik Werczyńskiego Robert Tankiewicz chyba nie startuje, a przed nim był tylko Pan Szurmak który jest już długo emerytem. Tak że nie grozi nam kandydat który był burmistrzem. Zakładając że nie wystartuje też obecny, bo jak wystartuje to już wygrał. Z Radnymi łatwiej. Można mieć samych nowych i wtedy stary Burmistrz będzie musiał tańczyć jak mu zagrają. Nic nie zrobi sam. No i wśród radnych są dwa wyjątki. Radni Orych i Skłodowski. To bardzo potrzebni i wartościowi ludzie. A z PiS-em sprawa jest prosta. To jest jedna wielka ściema zaufanego Burmistrza niejakiego Pana Deca żeby mogli wygrać ludzie wspólnoty których w szeregach PiS nie brakuje. To jest moje prywatne zdanie. Możecie sie z nim zgodzić lub nie. Ale wiem jedno. Jak do wyborów nie pójdą nowi mieszkańcy nic się nie zmieni. Nowi wybiorą nowych. Podobno wiara czyni cuda. Powodzenia.
    • prawdziwy_krajanka Re: A jak ktoś ma alergię na PiS ? 27.10.10, 16:16
     Witam,
     Wspominając radnych Pana Orycha i Skłodowskiego czym szczególnym zasłużyły się te osoby dla Marek? Czy mogę liczyć na odpowiedź?
     Lubię po prostu wiedzieć, dla mnie ważne są fakty. Jakie są ich zasługi dla Marek?
     Jeśli chodzi o nowych radnych dobrze chyba wcześniej wiedzieć czym się zajmowali, co robili, corobią...ile lat mieszkają w naszym mieście i co chcą zrobić w przyszłości dla Miasta jeśli zostaną wybrani
     • zielu52 Re: A jak ktoś ma alergię na PiS ? 27.10.10, 19:18
      Pan Skłodowski pomaga w zasadzie wszystkim potrzebującym i w każdej sprawie. Prowadzi szeroką działalność charytatywną i społeczną i jest jedynym chyba Radnym który zna się na ekonomii i pilnuje naszych podatków sprzeciwiając sie Burmistrzowi. O Panu Orych możesz przeczytać wszędzie. Nawet jak otwieram lodówkę zastanawiam się czy nie zobaczę tej poczciwej gęby. A będzie jeszcze więcej bo wybory tuż.
  • mirekzmarek Re: A jak ktoś ma alergię na PiS ? 28.10.10, 10:01
   Pyta się markowianka0 dlaczego PiS jest alergiczny.
   TO co pokazała ostatnio ta partia to polityka nienawiści, partia ludzi służalczo oddanych swojemu przywódcy, nie licząca się z innymi. W markach potrzebujemy burmistrza i radnych mądrych, ktorzy naprawdę kierują się dobrem mieszkańców.
  • markowianka0 Re: A jak ktoś ma alergię na PiS ? 28.10.10, 12:48
   Mirekzmarek Ty chyba nie rozumierz wyborów samorządowych, tu liczy się człowiek na którego oddajesz głos a nie partia. To nie wybory do sejmu. Głosujesz na człowieka który bedzie walczył aby nam wszystkim żyło się lepiej w naszym mieście. TOBIE TEŻ.
   • markowianka0 Re: A jak ktoś ma alergię na PiS ? 28.10.10, 14:16
    Mam nadzieję, że niema zamiaru wprowadzać tych zasaad o których piszesz. Tylko będzie dbał o lepsze życie dla wszystkich. A z listy tej startują też ludzie którzy chcieli wystartować w wyborach ale nie mieli innych możliwości.
    Pozdrawiam
    Wybierzmy najlepszych tych których znamy z naszego otoczenia. Niech w naszym mieście coś NARESZCIE się zmieni oczywiście na lepsze.
   • prawdziwy_krajanka Re: A jak ktoś ma alergię na PiS ? 28.10.10, 14:21
    Jestem sympatykiem PIS, ale szczęka mi opadła na widok na liście kandydatów Pani Mirosławy P.
    Kiedyś chodziła w rejonie i zbierała podpisy w sprawie wstrzymania budowy jednemu gościowi, podobno działy się tam niezłe cyrki. Pani jest bardzo wojownicza jeśli chodzi o swój interes.
    Moją antypatię jednak wzbudziła po przeczytaniu jej wpisu komentarza na forum e-prawnika. Podaję link.

    e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/za-umorzony-czynsz-nie-zaplacimy-podatku.html
  • j.w.orlowski Re: A jak ktoś ma alergię na PiS ? 28.10.10, 15:18
   Alergię można mieć od urodzenia lub ją nabyć, można też być bezprecedensowym alergikiem lub lekko uczulonym. Ja po ostatnim przejściu z obecnymi przestawicielami PiS w Markach zostałem uczulony a o wszystkim można przeczytać w ostatnim numerze Gazety MSG. przyjemnej lektury.
   • j.w.orlowski Re: A jak ktoś ma alergię na PiS ? 06.11.10, 13:57
    Moje uczulenie na PiS rozpoczęło się kiedy kandydat na Burmistrza z ramienia partii PiS napisał: cyt. - "Panie Janie, sam Pan wie, że Ja nie jestem graczem tylko pionkiem, więc robię co mi karzą". Czy takiego Burmistrza oczekujemy? Teraz gazety jak i telewizja informują, że PiS staje się sektą, Ja taką sytuację zauważyłem i opisałem w ostatnim numerze gazety MSG, str.6. Dlatego wejdż na stronę internetową, tam znajdziesz radnego jakiego oczekujesz. www.radnimarek.pl/?page_id=93, www.radnimarek.pl/.

    Jesli znudziła się Ci się obecnej władzy pycha głosuj na JACKA ORYCHA
     • nasza.gmina Re: A jak ktoś ma alergię na PiS ? 06.11.10, 21:46
      O tym, że w PiS dzieje się źle wszyscy widzimy. Jeżeli obecnie PiS na spotkaniu w Wołominie (materiał video w Życie Powiatu Wołomińskiego) mówi o Wspólnocie Samorządowej (czyli naszym burmistrzu) "życzliwa konkurencja" to najlepiej nie jest. Szczególnie, że 4 lata temu ludzie z PiSu i innych Komitetów Wyborczych robili wszystko by burmistrz W. i jego ludzie nie weszli do Rady. No więc teraz wiadomo na kogo nie głosować.
      Uważam, że warto oddać głoś na Ryszarda Węsierskiego - był wcześniej związany z PiS (podobnie jak p. Orłowski) jednak widzi co się dzieje i z ich list już nie startuje. Człowiek uczciwy i warty oddania głosu.
      www.wesierski.com.pl
  • stearyna Re: A jak ktoś ma alergię na PiS ? 28.10.10, 17:34
   Uczulenie czy tez fobia, ale oddawanie władzy w ręce innego państwa to już zakrawa na samobójstwo

   mirekzmarek napisał:

   > To na kogo mamy w Markach głosować w wyborach mając alergię na PiS i innych ni
   > eudaczników którzy popisują się wiedzą nic nie umiejąc. I wreszcie mieszkać i
   > spać spokojnie wiedząc że coś wreszcie się zmieni w Markach na lepsze.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka