Dodaj do ulubionych

dodatkowe dyżury w swoim okręgu

06.02.11, 21:54
Szanowni Państwo.
Chcąc sprawowanie funkcji radnego przybliżyć mieszkańcom jak i ułatwić Państwu kontakt informuję, że poza cyklicznymi dyżurami w Urzędzie Miasta będę pełnił dodatkowo w jedną sobotę w miesiącu dyżur w godzinach 11.00-12.00 w Zespole Szkół nr 2 przy ul. Wczasowej 5, czyli w okręgu z którego otrzymałem mandat radnego.Zapraszam w każdej sprawie w następujących terminach:
12.02, 19.03, 09.04, 14.05, 11.06.2011

radny Dariusz Pietrucha

Obserwuj wątek
  • k-skorpion Re: dodatkowe dyżury w swoim okręgu 07.02.11, 15:25
   O ile się nie mylę, to chyba ze 20 lat czekałeś Pan na ten zaszczyt, i teraz wreszcie można się wykazać. Brawo. Tak trzymać. Tylko jak znam życie to frekwencji wielkiej Pan miał nie będzie. Ludzie lubią narzekać, ale w maglu i u fryzjera. Do Radnego mają już dystans. Przecie to władza. Ale inwencja warta powielenia na całą Radę bo ja np. do swoich bym się wybrał a nie mam kiedy.
   • darek.pietrucha Re: dodatkowe dyżury w swoim okręgu 07.02.11, 17:45
    Drogi Skorpionie jak trafnie zauważyłeś mój staż w staraniu się no może nie jest tak długi jak piszesz, ale coś koło tego, więc zdaję sobie sprawę, że tłumy nie będą walić. Osobiście uważam, że jest to w dużej mierze zasługa osób pełniacych funkcję radnych, którzy o wyborcach sobie przypominają na ok.3 miesiące przed wyborami. Ja prezentuję trochę inną filozofię, uważam, że bez informacji o poczynaniach rady jak i wyjściu do mieszkańców nie uda się pobudzić aktywności społecznej. Wiem, że to trochę idealistycznie pobrzmiewa ale jeśli bedziemy działać bez budowania zaplecza to ludzie będą sie tylko uaktywniali jak im będzie się działa krzywda, a frekwencja wyborcza siegnie dna. Jak widzisz staram się wcielać w życie jedno ze swoich haseł wyborczych " po pierwsze edukacja" i żadne kąśliwe posty mnie nie zawrócą z tej drogi.
    Pozdrawiam
    Darek Pietrucha
    • 1marta31 Re: dodatkowe dyżury w swoim okręgu 11.02.11, 09:16
     Witam szanownego Pana radnego
     Może się Pan wykazać swą pozycja i chęcią działania na rzecz Marek
     Z powyższego zapraszam też tu na forum do tematu piekarni szwajcarskiej.
     Pomimo to, że jest to w Markach jeden z większych pracodawców to nie świadczy o tym, iż prezes tego bałaganu jak też jego podległe kierownictwo mogą sobie robić wszystko, na co mają ochotę i nie udolne tuszowanie tego.
     Proszę, więc o przeczytanie zawartych tam wypowiedzi jak też faktów od dnia 06 listopada zajęcie oficjalnego stanowiska jak tez może o interwencje w tej sprawie.
     Z pozdrowieniami
     Marta

     • nomad997 Re: dodatkowe dyżury w swoim okręgu 12.02.11, 09:36
      Z całym szacunkiem, ale nie bardzo rozumiem co ma radny do osoby, która (rzekomo) nie przychodzi do pracy, a jej ewidencja czasu pracy jest ( także rzekomo) fałszowana. I to wszystko w prywatnej firmie?! A może chodzi o (zdaniem niektórych) za niskie pensje? Co ma rady do pensji w prywatnej firmie?
      Reasumując: skoro jest tak źle, to po co tam jeszcze pracujecie? Zostaliście tam zesłani na roboty przymusowe z których nie możecie odejść? Tyle firm w okolicy!
      Bez obrazy, ale tak to wygląda.
      Mnie życie nauczyło jednego: jak mi gdzieś stanowisko pracy nie pasuje, to szukam sobie innego które wydaje się być odpowiedniejsze. I tyle.

      • marek.z.marek Re: dodatkowe dyżury w swoim okręgu 12.02.11, 11:40
       O co Wam chodzi z tą piekarnią? Jakby było tak źle to by przyjmowali ludzi non stop a tymczasem dostać się tam do pracy graniczy z cudem. Jest kilka mareckich firm, które oszukują ludzi i mają się świetnie, a piekarnia? Czy trzyma ludzi na czarno, Zus-u za Was nie płaci? czekacie na wypłatę po parę miesięcy? Jak słowo daję nie rozumiem! Cieszcie się, że w Markach jest taki pracodawca a nie szukacie dziury w całym.
       • nomad997 Re: dodatkowe dyżury w swoim okręgu 12.02.11, 12:36
        Mam podobne zdanie.
        Im potrzebna jest praca w takiej firmie, gdzie by ich łaskawie prywaciarz zatrudnił (oficjalnie) na najniższą krajową, reszta ewentualnie w kopercie. A jak by był gorszy miesiąc to by im oświadczył, że daje zaliczki 200zł na poczet pensji, reszta nie wiadomo kiedy będzie bo nie ma pieniędzy. A jak się komuś nie podoba to wyp...
        Sam znam takie firmy, także w Markach. Rozumiem że każdy chce dużo zarabiać, ale jak na pracę fizyczną do której nie trzeba żadnych kwalifikacji (poza chęcią pracy) nie powinni narzekać na warunki.

        Ps. A tak na marginesie na miejscu właściciela zastanowił bym się nad organizacją pracy - skoro pracownicy mają czas aby siebie wzajemnie szpiegować gdzie, kto i kiedy chodzi to muszą być niezłe luzy.
     • darek.pietrucha Re: dodatkowe dyżury w swoim okręgu 14.02.11, 14:46
      Szanowna Pani. Mandat radnego jaki mam zaszczyt pełnić nie upoważnia mnie do zajmowania się tą sprawą. Wspomniana firma jest prywatnym przedsiębiorstwem i nie widzę podstaw do jakiejkolwiek interwencji. Natomiast jeśli Pani uważa, że są tam łamane prawa pracownicze, lub łamane jest prawo, to proszę sprawę skierować do odpowiednich organów.
      Z wyrazami szacuku.
      Dariusz Pietrucha

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka