Dodaj do ulubionych

radwis coś mi tu śmierdzi

08.08.11, 16:06
Nie znamy się zupełnie. Przynajmniej ja nie znam Ciebie. Poparłem Twoje wpisy dotyczące Przewodniczącego, bo były słuszne. Jednakże z innych Twoich wystąpień odnoszę wrażenie, że jesteś wielkim zwolennikiem Burmistrza i urzędu. Odpowiedz mi proszę, dlaczego tak zdecydowanie niemalże ślepo bronisz tej miernej władzy. Tego człowieka, który będąc Burmistrzem od 15 lat doprowadził to miasto do ogromnych zaległości i zadłużenia, które trzeba będzie spłacać przez kolejne może nawet 50 lat. Przecież w biznesie gdyby taki człowiek zarządzał firmą, to po pierwszych latach straty firmy na taką skalę zostałby zwolniony, a w sumie w małym światku interesu trudno by mu było znaleźć następną posadę. Nie ma żadnego wytłumaczenia dla takiego jak jego działania. Nie jest istotne, jakiego jest wyznania, z jakiej partii, jakie ma poglądy i jakie koneksje. Nie ma znaczenia czy pada deszcz czy świeci słońce. Zadłużając miasto działa na jego szkodę. Kredyt w firmie to się bierze na jej rozwój. A w Markach coraz większe braki. Dobry Prezes w biznesie to taki, który firmę wyciąga z kłopotów, a nie odwrotnie. I takiego nieudacznika bronić? W imię, czego? A może ja się mylę to mi to wyjaśnij. Staram się być obiektywny i dlatego poparłem Cię w akcji przeciwko Przewodniczącemu, pomimo, że na niego głosowałem. Ale od innych również oczekuje obiektywizmu a Twoje wypowiedzi w tematach związanych z zalewaniem Marek takie nie są. Wręcz przeciwnie. Piszę tutaj nie na maila niech ludzie też wiedzą, z kim mają do czynienia nie w sensie kto Ty jesteś tylko co próbujesz ugrać i dla kogo.
Obserwuj wątek
  • radwis Re: radwis coś mi tu śmierdzi 08.08.11, 16:27
   > Odpowiedz mi proszę, dlaczego tak zdecydowanie niemalże ślepo bronisz tej miernej władzy

   czy chodzi ci o to, że nie oskarżam burmistrza za nadmiar wody opadowej w domach, piwnicach, itp?

   argumenty, tych którzy o tym piszą są, wg mnie bardzo słabe, piszący nie potrafią wykazać logicznie powiązania z "rzekomymi" zaniedbaniami burmistrza a stanem obecnym.

   piszą emocjonalnie o zalanych drogach i podwórkach. rozumiem ich, ale nie podzielam poglądu, że jest to wina burmistrza.
   mogę się oczywiście mylić, nie znam się na odwodnieniach, melioracjach, stawach, itp.
   ale też nie widziałem na forum, przekonującego wyjaśnienia.

   patrzę bardzo krytycznie na całość działań Janusza Werczyńskiego jako burmistrza, nie ma sukcesów, nie wiem nic o żadnych przekrętach.
   proszę pamiętać, że burmistrz otrzymał od rady skwitowanie za ubiegły rok. tak mi się przynajmniej wydaje po pobieżnej lekturze Marki.pl

   patrzę b. krytycznie i uważam, że już czas, aby odszedł, ale tego "nowego" nie ma. Werczyński wygrał wybory. trzeba robić swoje i czekać na następne.

   Ja się zająłem p. Piotrowskim, nie dlatego, że byłem mu przeciwny jako Przewodniczącemu Rady. Obejrzałem zdjęcia - te słynne wiązanki - i to było jedynym i bezpośrednim powodem.
   Oceniam jego działanie "wiązankowe" skrajnie krytycznie, i wysnuwam wniosek z tego oraz z jego odpowiedzi na forum w tej sprawie, że nie chcę, by ten pan kierował Radą.
   Kto zawiedzie w małej rzeczy, zawiedzie i w wielkiej.

   czy odpowiedziałem na twoje pytania?
   --
   jid: radwis@debian.linux.pl
  • kanalarz_marecki Re: radwis coś mi tu śmierdzi 08.08.11, 16:28
   zadłużenie o którym piszesz to nie efekt pracy Burmistrza /no może w jakimś stopniu ok/, który jest organem wykonawczym Rady Miasta Marki, która uchwala budżet etc.etc.

   Długi dopiero wzrosną jeżeli zostaną wprowadzone w życie pomysły obecnej Rady /baseny, gimnazja pasywne... zobacz sobie resztę sam.

   Marki są miastem czterdziestokilkuletnim, zawsze były wsią "ulicówką" jedź do skansenu w Sierpcu zobaczysz jak to wyglądało. Teraz są zlepkiem trzech takich tworów. W minionej epoce nikt się podwarszawską wsią nie przejmował. Dobra była do składowania odpadów, mamy fajną Safaję:)
   za te składowanie odpadów mieliśmy obiecane połączenie autobusowe ze stolicą BEZ ZOBOWIĄZAŃ PŁACOWYCH DLA ZTM!!! i c o z tego mamy, zobacz ile budżet miasta kosztują dotacje do linii autobusowych,
   z kolejki została nam jedynie lokomotywa, i to bez pary, a można było jakiś szybki tramwaj po jej śladach puścić...
   w Markach mieliśmy największego truciciela, chyba na Mazowszu, miasto azbestem stało....

   i co,m znajdź mocnego na to wszystko, może na kłopoty Bednarski?
  • tomt3 Re: radwis coś mi tu śmierdzi 08.08.11, 18:50
   Jak w innym wątku to już napisałem - radwis dał się poznać w zeszłych wyborach jako betonowy zwolennik burmistrza i ugrupowania z burmistrzem związanego. Jak komuś się chce to może sobie to sprawdzić, wystarczy wpisać "radwis" w wyszukiwarkę. Do sprawdzenia jest również zaistniały fakt, że radwis posuwał się także do tego, iż na forum, w dyskusji, występował jednocześnie pod różnymi nickami w celu stworzenia wrażenia dużego odzewu i poparcia na jego własne treści wypisywane na forum. Pisząc posty pod rożnymi nickami,stwarzając tymi działaniami wrażenie że ma duże poparcie forumowiczów próbował także ośmieszyć osoby które miały inne poglądy niż on. Tak więc zalecałbym "ograniczone zaufanie" w stosunku do treści wypowiedzi forumowiczów którzy dopiero założyli konto i zaczęli się wypowiadać na forum, a w szczególności do tych którzy w swoich wypowiedziach podzielają wypowiedzi radwisa lub dają się poznać jako przeciwnicy forumowiczów krytykujących działania burmistrza. I jak zwykle zwisa mi to co radwis napisze.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka