p33m3k
10.10.11, 23:02
Wrażenia po dzisiejszym programie - bezcenne :-)
1. Atmosfera i forma dyskusji - dawno takiej nie było.
2. Debiut Janka Tomaszewskiego (PIS) jako parlamentarzysty - myślę, że Kaczyński może mieć z nim pewien "problem" :-) w przyszłości, jeśli wejdą w konflikt i będzie przez wodza nadto pouczany publicznie, Janek nie bawi się w dyplomację - szczerze i centralnie między oczy.
3. PSL nam zrobi obwodnicę :-))) - a na serio... kwestia obwodnicy MAREK padła w dyskusji z ust Piechocińskiego jako przykładowy argument co do priorytetów wobec legalizacji "trawy" ... w dyskursie z Palikotem i to padło 2x w programie
Zatem ... Nasza lokalna władzo! - pozostaje walić do Piechocińskiego jak w dym - nawet jutro... (ha, ha, ha) bo Posłowi słowo się rzekło, a nieoficjalna giełda pozycjonuje go jako następcę Grabarczyka.