Dodaj do ulubionych

żłobek, klub nowy dwór mazowiecki

20.10.09, 15:20
Witam!
Od nowego roku 2010 chciałabym otworzyć Klub dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 3 lat.
Wolno stojący budynek, z dużym ogrodem, oddzielne sale do jedzenia, spania oraz zabaw, miejsce na wózek dziecka, oddzielna szatnia, domowe jedzenie, menu przygotowane odpowiednio do wieku dziecka. Grupy ok 8 dzieci. W przyszłości na pewno będzie monitoring, aby Rodzic mógł zobaczyć w każdej chwili swoją pociechę :)
Bardzo proszę o opinie, czy takie miejsce jest potrzebne w Nowym Dworze Mazowieckim?
pozdrawiam serdecznie i zapraszam do komentowania.
Obserwuj wątek
        • aga.ptaszek.83 Re: żłobek, klub nowy dwór mazowiecki 27.10.09, 09:43
          Moim zdaniem taki klub ma przyszłość. Ja byłam w takiej sytuacji że szukałam
          takiego miejsca dla mojego maleństwa ze względów finansowych. Nie wszyscy moga
          sobie pozwolić na to żeby pracowała jedna osoba w rodzinie. Szukałam takiego
          miejsca u nas w mieście ale niestety nie znalazłam i byłam zmuszona pozostać w
          domu. Wiem że nie wszystkim podoba się pozostawienie tak małego dziecka w obcych
          rękach ale często życie nie pozostawia wyboru.
    • plasmonic Re: żłobek, klub nowy dwór mazowiecki 24.11.09, 11:28
      Witam
      ja co prawda nie mieszkam w Nowym Dworze, ale w okolicy i uważam że takie miejsce byłoby bardzo potrzebne. Oczywiście jeśli cena byłaby konkurencyjna w stosunku do wynajęcia opiekunki, która zajmowałaby się maluszkiem w domu.
      Pozdrawiam
      • agulka25 Re: żłobek, klub nowy dwór mazowiecki 25.11.09, 22:14
        jeśli mogę coś dodać: jestem mama 2 letniego chłopczyka...kiedyś też myślałam o
        czyms takim(bawialni-kulki, klub malucha itd.).Jednak wizja wynajęcia
        pomieszczenia i inne opłaty odwiodły mnie od tego. Powiem tak, jeśli masz
        pomieszczenie (swoje) i troche kasy to otwieraj to m-ce, bo jest bardzo
        potrzebne:) podpowiadam, że rozważyłabym usługę ,,pozostawianie dzieci na
        godziny''. Jest wiele matek, które mają male pociechy i musza coś załatwić, a
        wynajęcie opiekunki raz na jakiś czas i to na kilka godzin nie ma sensu, bo
        opiekunka na takie coś nie pójdzie:( fajny pomysł, jakby co mogę troszkę rzeczy
        podpowiedzieć...wtedy zapraszam na gazetowego:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka