Dodaj do ulubionych

termin otwarcia pływalni

16.08.10, 17:04
Czy macie informacje na temat otwarcia pływalni? Pierwotny termin był chyba na przełomie września i października, ale podobno jest już przesunięty. Liczyłem na to, że sobie po wakacjach popływam, a tu nici...

Ciekawe jest z drugiej strony to zjawisko masowego oddawania różnych tego typu obiektów - co cztery lata jesienią :)
Obserwuj wątek
       • glemp1 Re: termin otwarcia pływalni 05.09.10, 15:04
        vispar napisał:

        > Dawaj - zasuwaj z jakąś propozycją - chętnie posłucham jak to widzisz :)
        Kobiety są dużo cwańsze od mężczyzn. Gdyby faceci sprzątali im pod prysznicami, to nie
        korzystałyby z tych pomieszczeń. Po kilku dniach zarządca obiektu musiałby zmięknąć.
        • vispar Re: termin otwarcia pływalni 06.09.10, 01:44
         Myślałem, że zetniesz mnie czymś z nóg, ale zawiodłem się. A dlaczego miałby zmięknąć? Przecież zarządcy obiektu w niczym by to nie przeszkadzało, że nie korzystałyby po basenie z prysznica...

         Wymyśl coś lepszego :)
         _______________
         Ubezpieczenia Legionowo - ubezpieczenia komunikacyjne, domy, mieszkania, firmy - Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki; bez wychodzenia z domu!
         • glemp1 Re: termin otwarcia pływalni 06.09.10, 17:05
          Jestem , więc przedstawię Ci babski punkt widzenia na ten temat. Kobiety potrafią postawić na swoim, więc tak długo bojkotowałyby basen (robiąc przy tym wiele hałasu gdzie tylko się da), aż w damskiej toalecie, szatni i pod prysznicami sprzątałyby wyłącznie panie. Faceci nie potrafią rozwiązywać dziecinnie prostych problemów związanych z egzekwowaniem swojego prawa do poszanowania ludzkiej godności. W męskiej WC sprzątaczki zaglądają Wam do pisuarów, paradujecie przed nimi nago także w szatniach oraz pod prysznicami na basenach. One później potrafią komentować to publicznie nawet w damskiej przebieralni (bez zażenowania opowiadają ze szczegółami o tym, co widziały). Zauważyłam już dawno, że nie potraficie walczyć o swoje. W głupi sposób mylicie strach ze wstydem, dlatego żaden z Was nie reaguje, gdy kobieta wejdzie do waszej toalety. Dla porównania dodam, że gdyby facet wszedł tylko za drzwi damskiej toalety, to kobitki pewnie rozerwałyby go na strzępy. Wychodzi więc na to, że mężczyźni są za przeproszeniem tchórzliwymi dupkami, którzy totalnie dali się zdominować kobietom w każdym sektorze życia (niedługo to pewnie sprzątaczki będą Wam jescze pomagały zakładać majty na 4 litery). Jesteście strasznymi ofiarami losu. Nie piszę tego, żeby Wam dokopać, tylko nie chcę, aby w przyszłości mój mąż i syn byli narażani na tego typu upokorzenia (w końcu są dorosłymi facetami, a nie przedszkolakami). Jeśli już kompletnie nie wiecie co robić, to proponuję poskarżyć się wielebnemu proboszczowi. Jako wpływowy mężczyzna dużo może w swoim mieście.
          • glemp1 Errata 06.09.10, 17:08
           Jestem kobietą, więc przedstawię Ci babski punkt widzenia na ten temat. Kobiety potrafią postawić na swoim, więc tak długo bojkotowałyby basen (robiąc przy tym wiele hałasu gdzie tylko się da), aż w damskiej toalecie, szatni i pod prysznicami sprzątałyby wyłącznie panie. Faceci nie potrafią rozwiązywać dziecinnie prostych problemów związanych z egzekwowaniem swojego prawa do poszanowania ludzkiej godności. W męskiej WC sprzątaczki zaglądają Wam do pisuarów, paradujecie przed nimi nago także w szatniach oraz pod prysznicami na basenach. One później potrafią komentować to publicznie nawet w damskiej przebieralni (bez zażenowania opowiadają ze szczegółami o tym, co widziały). Zauważyłam już dawno, że nie potraficie walczyć o swoje. W głupi sposób mylicie strach ze wstydem, dlatego żaden z Was nie reaguje, gdy kobieta wejdzie do waszej toalety. Dla porównania dodam, że gdyby facet wszedł tylko za drzwi damskiej toalety, to kobitki pewnie rozerwałyby go na strzępy. Wychodzi więc na to, że mężczyźni są za przeproszeniem tchórzliwymi dupkami, którzy totalnie dali się zdominować kobietom w każdym sektorze życia (niedługo to pewnie sprzątaczki będą Wam jescze pomagały zakładać majty na 4 litery). Jesteście strasznymi ofiarami losu. Nie piszę tego, żeby Wam dokopać, tylko nie chcę, aby w przyszłości mój mąż i syn byli narażani na tego typu upokorzenia (w końcu są dorosłymi facetami, a nie przedszkolakami). Jeśli już kompletnie nie wiecie co robić, to proponuję poskarżyć się wielebnemu proboszczowi. Jako wpływowy mężczyzna dużo może w swoim mieście.
            • glemp1 Re: Errata 08.09.10, 16:50
             Nie ma sensu gadać, tylko należy działać. ZACZNIJCIE PANOWIE WALCZYĆ O SWOJE PRAWA, GDYŻ W PRZECIWNYM WYPADKU WYGINIECIE!
             • glemp1 Re: Errata 08.09.10, 16:58
              Niezłym pomysłem może być założenie organizacji maskulinistycznej, która będzie walczyła o prawa mężczyzn. W USA i w niektórych krajach europejskich istnieją takie organizacje. Życzę powodzenia!
   • vispar Re: termin otwarcia pływalni 31.08.10, 12:48
    Będzie miał, ale dopiero na wiosnę :(. Był na ten temat artykuł w Gazecie Nowodworskiej - termin jest przesunięty, mówi się nawet o marcu. Po powodzi wywaliła woda i muszą prowadzić dodatkowe prace. Z drugiej strony ciekawe, że zapłaci za to miasto, a nie projektant, który nie przewidział w projekcie, że coś takiego może mieć miejsce...

    Tak patrzę na to ze strony swojej branży i dziwi mnie, że od firmy, która opracowuje lub realizuje projekt za kilkanaście milionów złotych, nie wymaga się ubezpieczenia. Nawet jeśli wykonawca koszt ubezpieczenia doliczyłby do ceny całej inwestycji to wyszłoby parę tysięcy drożej, a w takiej sytuacji inwestor (miasto) nie musiałby wywalać dodatkowego pół miliona. Pracowałem też w firmie prywatnej, która działała na rynku budowlanym i nie zdarzyło mi się przez parę lat, żebym spotkał prywatnego inwestora, który dopuściłby do projektowania lub realizacji jakikolwiek podmiot bez ubezpieczenia, bo przecież ryzyko dodatkowych prac w razie problemów spadłoby na inwestora.

    A w sferze gdzie wydaje się pieniędze podatników to normalka. Nikt się o nic nie troszczy, a efekty widać...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka