Dodaj do ulubionych

przedszkole w Pomiechówku.

06.10.10, 10:34
Czy ktoś wie jakimi kryteriami kieruje się dyrekcja podczas przyjęć dzeci do przedszkola. Słyszałam, że liczy się nazwisko i znajomości. Podobno w tym roku pani dyrektor przyjęła dzieci których rodzice nie pracują a jakimś cudem ich pociechy dostały się do przedszkola.
Obserwuj wątek
    • ramanna Re: przedszkole w Pomiechówku. 04.07.11, 11:54
      Witam, nie wiem, jak to jest z rekrutacją, my musieliśmy przedłożyć zaświadczenie z pracy o zatrudnieniu.
      Mam pytanie do rodziców dzieci, które zostały przyjęte do przedszkola w tym roku.
      Co myślicie o zajęciach adaptacyjnych dla maluszków?
      Panie, choć starały się być bardzo miłe, kompletnie nic nie przygotowały dla dzieci! Żadnych zabaw integracyjnych, nawet się nie przedstawiły, nie opowiedziały dzieciom nic o przedszkolu. Czy to taki wielki problem usiąść z dziećmi w kółeczku, dzieci mogłyby nawet siedzieć rodzicom na kolanach, przedstawić się, opowiedzieć o tym, co się dzieje w przedszkolu, pokazać tu jest kącik taki, a tu taki.....tu po obiadku będziemy myć zęby....chwile pobawić się

Myślę, ze dzieci też chętniej chciałyby zostawać w przedszkolu, jeśli wiedziałyby, ze tam jest fajnie, że coś się dzieje. Jestem ciekawa jak wyglądają zajęcia w ciągu roku, jeśli ciocie miały problem z przygotowaniem godzinnych zajęć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka