Dodaj do ulubionych

Pudelsi zagrają w NDM

11.05.04, 15:34
jak dowiedziałem sie z forum "urzędowego":

Pudelsi zagrają 5 czerwca o 21.00 w ramach obchodów dni Nowego
Dworu Mazowieckiego
ciekaw jestem ich przyjęcia przez nowodworską publikę ;)
Obserwuj wątek
    • sossna Re: Pudelsi zagrają w NDM 11.05.04, 17:17
      O Kurcze, ale fajnie!
      Skąd to wiesz?
      Myślę, że jak nowodworzanie wytrzymali Piersi i inne rockowe kapelki, które
      miały zaszczyt wystepować w Naszym parku to i Pudelsów przeżyją. W sumie to oni
      raczej melodyjne kawałki grają...
      No ja napewno będę blisko sceny... jak zawsze zresztą
      • von_stern Re: Pudelsi zagrają w NDM 11.05.04, 18:47
        Taki koncert to ja rozumiem !
        Ciekawe tylko czy to prawda, przypominam że kiedyś miała objawić się Budka
        Suflera, ale (całe szczęście) nie dotarli dziwnym trafem :)

W razie czego grają też za 2 tyg <chyba> na juwenaliach, też za doarmoszkę...
          • dejavu_designer Re: Pudelsi zagrają w NDM 12.05.04, 10:20
            Swoją drogą to przykre, że taki zespół jakim kiedyś byli Pudelsi tak bardzo się
            zkomercjalizowal... Najpierw żałosny Maleńczuk w Idolu, później jakieś głupie
            wykręty a teraz podwarszawskie festyny... Trochę głupio... no ale plus dla
            miasta, że w końcu muzyka jakaś normalna będzie...

• jacekgereluk Re: Pudelsi zagrają w NDM 12.05.04, 10:58
              A pewnie już myśleliście, że Maleńczuk jest bytem idealnym, który nie
              potrzebuje pieniędzy:). "Tylko artysta głodny jest wiarygodny"?
              Swoją drogą to muzyka dość prymitywna, trochę przerobionych starych kawałków,
              ale tekstami to mogliby pobudzić jakąś część ludności.
              • dejavu_designer Re: Pudelsi zagrają w NDM 12.05.04, 11:11
                > potrzebuje pieniędzy:). "Tylko artysta głodny jest wiarygodny"?

Tu nie chodzi o głodowanie artystów, bo choćby sam wiesz jakim sympatycznym
                człowiekiem jest Michał Wiśniewski, który robi to wyłącznie dla pieniędzy. A
                Maleńczuka nie lubie, bo jest nadętym hipokrytą. No i te jego uwagi w Idolu
                dotyczące techniki śpiewania, hahaha! Facet jest żałosny i tyle :) no ale dobra
                dobra, bo będzie, że cały czas narzekam ;-)

pozdrawiam serdecznie
                Piotrek
                • paladin Re: Pudelsi zagrają w NDM 12.05.04, 15:00
                  artysta jakim jest kazdy widzi i moze ocenic,
                  mialem jakis obraz malenczuka sprzed idola, nawet dobry...
                  po idolu troche sie zeszmacil,
                  coz, kasa kazdemu jest potrzebna...

wiec podaj faje pozytywnej relacji ;)
                  • madziula84 Re: Pudelsi zagrają w NDM 13.05.04, 12:29
                    Maleńczuk- gwiazda??? ha dobry żart.on jest koszmarny w kazdym calu.Nie dosc ze
                    spiewac nie umie to jeszcze uwaza sie za dinozaura polskiej sceny muzycznej.I
                    te jego fanaberie tj.nadwrazliwosc na swiatlo... Tragedia.
                    • ex_pert Re: Pudelsi zagrają w NDM 13.05.04, 15:33
                      madziula84 napisała:

> Maleńczuk- gwiazda??? ha dobry żart.on jest koszmarny w kazdym calu.
                      Nie dosc ze spiewac nie umie to jeszcze uwaza sie za dinozaura polskiej sceny
                      muzycznej.I te jego fanaberie tj.nadwrazliwosc na swiatlo... Tragedia.

nie mnie oceniać jego wygląd bo nie jestem pedałem ...

ale dinozaurem to on niewątpliwie jest i parę dobrych rzeczy w swej karierze
                      muzycznej popełnił,

z nadwrażliwościa to nie słyszałem - i myślałem że chroni oczy za okularami by
                      nie widać było jego źrenic - jak u każdego narkomana - charakterystycznych
                      • derwisz8 Re: Pudelsi zagrają w NDM 13.05.04, 17:20
                        Z ex_pertem się całkowicie zgadzam.
                        Natomiast opinia Madzi wydaje mi się wynikać z jej młodego wieku i
                        nieznajomości wcześniejszych produkcji Pana Maleńczuka.
                        To ostatnia pozycja Pudelsów jest komerchą, ale wcześniejsza twórczość w ramach
                        Homo Twistu i Pudelsów jest za....ta.
                        • paladin Re: Pudelsi zagrają w NDM 13.05.04, 17:59
                          derwisz8 napisał:

> Z ex_pertem się całkowicie zgadzam.
                          > Natomiast opinia Madzi wydaje mi się wynikać z jej młodego wieku i
                          > nieznajomości wcześniejszych produkcji Pana Maleńczuka.
                          > To ostatnia pozycja Pudelsów jest komerchą, ale wcześniejsza twórczość w
                          > ramach
                          > Homo Twistu i Pudelsów jest za....ta.

Zgadzam sie zupelnie
                          wiekszosc kawalkow starszych jest wbardzo w porzadku, zgadzam sie rowniez z tym
                          ze ta plyta to komercja. osobiscie wole chyba raczej Homo Twist :)
                          • dejavu_designer Re: Pudelsi zagrają w NDM 14.05.04, 09:02
                            i co z tego, że kiedyś miał sporo niezłych kawałków skoro na własne życzenie
                            przekreślił się swoją tchórzliwą hipokryzją. Dla mnie gość jest żałosny, bo jak
                            już ktoś kiedyś powiedział: prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak
                            zaczyna, ale po tym jak kończy ;-)))))))))))))))))))))))))))))))) hehe!

pozdrawiam serdecznie
                            Piotrek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka