Dodaj do ulubionych

Wybory do Sejmiku Karol Mielcarek

29.10.14, 15:22
Szanowni Państwo jestem kandydatem do Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Decyzję o starcie w wyborach podjąłem głównie ze względu na sytuację naszego województwa. Zadłużenie dobijające do 2 000 000 000 złotych, marnotrawienie pieniędzy, a przede wszystkim doprowadzanie do upadku służby zdrowia która zadłużona jest na 600 000 000 złotych.
Jestem przewodniczącym Komitetu Obrony Szpitala w Dziekanowie Leśnym, który włodarze chcą połączyć ze szpitalem na Niekłańskiej co sprowadza się do likwidacji tej placówki. Takiemu postępowaniu mówię zdecydowane NIE. Zapraszam na moją stronę internetową:

karolmielcarek.pl/
Z chęcią również tutaj odpowiem na Państwa pytania.
Pozdrawiam
Karol Mielcarek
Obserwuj wątek
  • alex.brzozowski Re: Wybory do Sejmiku Karol Mielcarek 14.11.14, 21:54
   Panie Karolu taki enigmatyczny wpis świadczy nie przysporzy wyborców.
   z własnych doświadczeń znamy słabe strony służby zdrowia .
   Kogo Pan za to obwinia ? lekarzy , pracowników administracji czy Stózika .
   Jak Pan chce pomóc ?
   stanie pan do obsługi tomografu który byłby potrzebny 24H a NFZ tego nie uwzględnia ?
   a może na swoim laptopie będzie pan prowadził ewidencję pacjentów z historią leczenia przynajmniej z ostatniego pobytu w szpitalu ?
   A może zwykłym ludziom serwować tylko leki generyczne , a dla establishmentu poczynając od sejmiku stosować leki oryginalne

   pozdrawiam
   • karol.mielcarek Re: Wybory do Sejmiku Karol Mielcarek 14.11.14, 22:15
    Szanowny Panie właśnie dlatego podany jest adres mojej strony, aby mógł Pan bardziej szczegółowo zapoznać się z moimi pomysłami. Jesteśmy jednak tutaj to postaram się odpowiedź w miarę precyzyjnie. Otóż za fatalny stan służby zdrowia odpowiadają przede wszystkim ludzie. W końcu to człowiek stoi na czele szpitala, Zarządu Województwa czy Sejmiku. Moim zdaniem są to ludzie niekompetentni oraz nie mający odpowiedniej wiedzy do pełnienia funkcji na których są dzięki politycznym koneksjom. NFZ uwzględnia wiele procedur, ale na przykładzie samego Dziekanowa Leśnego widzimy, że to dyrekcja rezygnuje z wielu zakontraktowanych świadczeń. Głównie z takich które są bardzo opłacalne dla szpitala. Czy to przypadek? Wydaje mi się, że nie. Wszyscy ludzie powinni mieć taką samą opiekę medyczną. Nie możemy dzielić ludzi na zwykłych i niezwykłych, bo każdy człowiek jest wyjątkowy oraz wartościowy.
    Pozdrawiam
    • alex.brzozowski Re: Wybory do Sejmiku Karol Mielcarek 16.11.14, 22:41
     Rozumiem , że chciał Pan dotrzeć do jak największej części elektoratu stąd te mgliste niejednoznaczne deklaracje . Może to źródło nie najlepszych sondaży SLD .
     Obawia się Pan ludzi którzy pielęgnują więzi dla własnych interesów .
     Na Mazowszu za szpitale odpowiada marszałek Struzik .
     to błyskotliwy polityk ,cieszący się głębokim zaufaniem.
     Pamięta Pan kilkumiesięczny przestój lotniska w Modlinie , pan marszałek sprawił ,że nie przyniosło ono strat chociaż nie było też zysków.
     Zapewne przez swój katolicki rodowód nie chce pan wiedzieć , że z kasy Mazowsza poszło ponad 20 mln na betonowy grobowiec zwany Swiątynią OPatrzności .
     W sytuacji gdy ludzie umierają z powodu braku właściwej opieki lekarskiej , ,,wielcy" naszej ojczyzny szykują miejsce do gnicia swoich zwłok i oddawania im hołdu .
     Pospólstwo skazane jest na żer cmentarnej mafii lub krematorium

     pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka