Dodaj do ulubionych

Zamieszkac w Pomiechowku

20.08.20, 15:27
Witam wszystkich.

Od kilkunastu lat mieszkam poza granicami Polski i w ciagu najblizszych 5-7 lat planuje wrocic na stale. Pochodze z Pomorza ale duza czesc zycia mieszalem w Warszawe i miejscowosciach podwarszawskich. Nie wiem dlaczego ale mam jakis dziwny sentyment do Pomiechowka (mimo, ze nigdy w nim nie bylem, poza przejazdem pociagiem). Moze dlatego, ze historia Jacka ze Zmiennikow tak bardzo utkwila mi w glowie, ze sam chce tam zamieszkac. Interesuja mnie opinie mieszkancow - jak sie zyje w Pomiechowku? Jak wygladaja codzienne dojazdy do pracy do Warszawy i jak ogolnie odnajdujecie sie w tej czesci pod-Warszawy. Ogolnie lubie miejscowasci, ktore nie sa zbyt duze (dlatego Warszawa oraz okoliczne miasta nie za bardzo mnie interesuja, raczej mniejsze ale mimo to blisko Warszawy z dobrym dojazdem). Lubie przyrode i bliskosc rzeki mi odpowiada. Interesowalby mnie takze kwestia kupna mieszkania. Wiem ze z mieszkaniami jest trudno w Pomiechwku, raczej w gre wchodza domy. Czy moze w ciagu najblizszych lat planuje sie budowe nieduzych osiedli blokow mieszkaniowych? Bede wdzieczny o informacje i opinie.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka