Dodaj do ulubionych

druga tura - jeszcze jest szansa

14.11.06, 09:37
ciągle mam nadzieję że uda się rozbić stare układy
o take Polskę walczę
Obserwuj wątek
    • sherpa83 Re: druga tura - jeszcze jest szansa 15.11.06, 00:52
      Tylko Pani/Pan rozbije układy w Lesznie??

Wszyscy mówią o wyjątkowości tych wyborów samorządowych - pewnie chodzi o
      pieniądze z Unii i walkę z UKŁADAMI. Podczas studiowania tego forum o Gminie
      Leszno, dowiedziałem się, że tutaj układy są bardzo silne. Jest tragicznie.
      Jednym słowem, układ układem układ pogania. Misją kandydata/kandydatki na wójta
      jest z takimi "dewiacjami" walczyć! Straszność. Na litość! Proszę mnie nie
      straszyć!

Pytam się, jakie układy? Widzę, że głoszone są pewne hasła, które nie są
      poparte "silnymi dowodami". Jednym słowem, to jakaś wiadomość powtarzana z ust
      do ust, którą ktoś usłyszał, przełożył - powstało pomówienie. Jeśli ma Pani/Pan
      jakieś dowody, proszę zgłosić do Prokuratury przestępstwo-a, o których wie
      Pan/Pani o osobach trzecich.

Chciałbym zaznaczyć, że mieszkańcy krajów - nawet - bardzo rozwiniętych, gdzie
      niezależność obywatelska jest podstawą podstaw, zgadzają się czasem na
      ograniczenia - statystycznie bardzo silnie w sytuacjach, kiedy czują
      zagrożenie. Przede wszystkim terrorystyczne, ale przecież charakterystyczny dla
      dzisiejszej epoki terroryzm niejedno ma imię (np. zagadka WTC w NY). Czuję się
      od jakiegoś czasu terroryzowany przez grupę szalonych ludzi, którzy sieją
      wyimaginowany strach. Mówią, że zło jest wszędzie, że zło ukryte jest pod
      śniegiem, gdy tylko "puszczą lody" nastąpi Apokalipsa jakiej nawet święty Jan
      nie widział. Ja nie chcę, żeby mnie ograniczano i straszono, choć rzeczywiście
      zaczynam się bać. O zdrowie autora/ów ww. wypowiedzi.

PS. Wracając do Meritum wyborów samorządowych - II tura wyborów na Wójta Gminy
      Leszno. Z tych dwóch kandydatów, wybiorę p. Cieślaka - zaryzykuę! Popieram jego
      kandydaturę na Wójta Gminy Leszno.

Pozdrawiam i życzę słusznego wyboru.

'83

• acmusiodejsc no sherpa strzela z grubej rury 15.11.06, 08:37
        Generalnie wali mnie czy są dowody czy nie bo jesteśmy na niezależnym forum a
        nie w sądzie. W każdej plotce jest coś z prawdy. Sprawę domeldowywania "lotnego
        elektoratu" już zgłosiłem gdzie trzeba i mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i
        nikomu uczciwemu włos z głowy nie spadnie.
        PS. sherpa czy ty nie masz stanów lękowych? w takim krótkim tekście i św. Jan i
        WTC i strach we wszystkich odmianach - mam nadzieję że to tylko objawy
        zdenerwowania. Czy jak ktoś strzeli z torby to kopiesz schron?
        • 1maslaw Re: no sherpa strzela z grubej rury 15.11.06, 14:59
          przeczytalem to co sie dzieje jezeli sa plotki jezeli sie mowi to znaczy ze
          jest w tym jakas mala prawda wiec moze sam kandydat by sie wypowiedzial co o
          tym myslibo przeciez oddajemy na 4 lata głosy dla niego
          a moze jednak skoro sie mowi warto pomyslec o zmianach kobieta z
          wykształceniem matka ktora umiała wychowac synów dwaj dorosli juz wyksztalceni
          to tez o czyms swiadczy umiejetnosc porządkowania wlasnego zycia duzo pisala o
          wspolnoscie ktora kieruje sprawdzilem nie mowi sie o niej zle umie pokierowac
          ta praca ponadto skonczyla kolejne studia zarzadzanie nieruchomościami mysle ze
          mozna zaryzykowac warto przemyslec kandydaturę
      • 1maslaw Re: druga tura - jeszcze jest szansa 15.11.06, 15:03
        moze jednak warto poczytac ostatnio pokazano nam postanowienie o wznowieniu
        postępowania wobec tego pana
        stary to nie apokalipsa na pewno tylko skoro jednak powtarzaja sie krytyczne
        uwagi to warto przemyslec decyzje porozmawiac z sąsiadami
        ocenic obu kandydatow ja np pojde na pewno ale jeszcze decyduja sie losy na
        kog bede glosował choc przewage ma w tym konkretnym przypadku kobieta
    • 1maslaw Re: druga tura - jeszcze jest szansa 15.11.06, 15:05
      pozdrawiam to nie chodzi o robicie ukladów po prostu potrzebna jest nowa krew
      zastzryk energii
      nic wiecej stad tez warto dokladnie pomyslec czy ten Pan nam to da nic wiecej a
      on juz miał sowje 5 minut
      wiec dajmy szanse Pani
      • piekna_helena2007 Re: druga tura - jeszcze jest szansa 16.11.06, 07:40
        to wszystko prawda, ale to myślenie jest ponad "polskie normy" - niestety..
        zbyt silnie w naszym społeczeństwie zakorzenione jest "polactwo" - niech będzie
        tak jak jest, bo może być gorzej, żadnych zmian! -to dopiero jest stan
        paranoidalny! niestety, tu też ubolewam nad wykształceniem społeczeństwa i
        zawężonymi horyzontami do granic bezmyślnego syndromu "zagubionej owieczki" -
        pędzę za stadem i nie mam własnego zdania...

jeszcze dodam, że program kandydata to śmiechu warte wypociny - taki plan na 4
        lata? pobożne i śmieszne życzenia ogłupiałego elektoratu... a co zostało
        zrealizowane z poprzedniej "listy marzeń i życzeń?" z przed 4 lat? już
        zapomnieliście i teraz ponownie dajecie sie nabrać na obietnice? chcesz ulicę?
        Zrobię! Oczywiście, że zrobię? Oczyszczalnię ścieków - masz jak w banku!, 8
        autobusów z częstotliwością co 3 min z przystankiem przy każdej posesji! - nie
        ma sprawy!...

1maslaw podkreślił wykształcenie kandydatki i zadbanie o wykształcenie jej
        dzieci a w tym samym czasie dbanie o sprawy społeczne - to jest bardzo ważne!
        czym ten pan może sie pochwalić w tym temacie?
        • 1maslaw Re: druga tura - jeszcze jest szansa 16.11.06, 08:42
          czym ja moge siepochwalic na raznie mysle ze rozmawiamy o kandydatach a ja
          cóz, jeszce nie obiecano przystanków pod kazdym domem jezeli juz to mysle ze
          trzeba przyjżec sie co dla nas zrobiono przez ostatnie lata jak to robiono
          planowo cszy akcyjnie czy tez styl sprawowania wladzy nam odpowiada.
          jezeli tak pozostajemy przy starym jezeli nie stawiamy na nowe
          pozdro PHeleno
          • acmusiodejsc Re: druga tura - jeszcze jest szansa 16.11.06, 09:55
            Moim zdaniem nie potrzeba wykształcenia, żeby nie popierać polityka podejrzanego
            o oszukiwanie w wyborach. Polityka ma swoje prawa: w dużo grubszych sprawach
            wystarczyły plotki i pomówienia a leciały głowy. Jeżeli politykowi przeszkadza
            że ktoś go posądza o nieczyste zagrywki to niestety powinien coś z tym zrobić
            (pokazać jakie ma czyste ręce albo ustąpić bez szemrania). Samorząd to służba
            społeczna i zaufanie społeczeństwa jest sprawą najważniejszą. Oczywiście inaczej
            jest z ludźmi z pierwszych stron gazet a inaczej w terenie. Tu wszystko dzieje
            się dużo wolniej i po cichu. Ale zasada jest taka sama - urzędnik w służbie
            społecznej nie może być podejrzewany o nieuczciwość.
    • emeryt125 Re: druga tura - jeszcze jest szansa 16.11.06, 15:06
      Proponuję odrobinę rozsądku .Proszę popatrzeć na wyniki głosowania w pierwszej
      turze.Dystans pozostałych kandydatów olbrzymi w stosunku do osoby wójta. Z
      poprzednich postów wynikało że faworyzowany jest spadochroniarz z innej gminy i
      wyszły nici. Ot niektórzy mają mrzonki i małą orjentację kogo chcą
      wyborcy .Gmina typowo rolnicza i rolnicy nie zaryzykują by rządziła jakaś pani
      choćby wykształcona po prostu będą się bali .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka