Dodaj do ulubionych

Bo To Miasto Jest Nasze...Czyli Kultura HH w NDM

17.11.03, 11:19
Wiem ze w Twierdzy jest RDZA (wiem ze zostal "wyprodukowany" nielegal)
Na Osiedlu tez dziala zjawisko hip-hop'owe, Nalewka Sqad(nie wiem czy dobrze
pamietam nazwe)
czy tylko to na co stac NDM w dobie boom'u HH'owego??
nie ma innych zajawek? czy moze jakies iwenty sie pojawily?

wie ktos cos na ten temat :)
pozdrowienia dla ziomali
Obserwuj wątek
                      • cena_strachu Re: Bo To Miasto Jest Nasze...Czyli Kultura HH w 04.12.03, 11:30
                        Napiszę o tych co już coś zrobili bo tych co robią jest sporo:
                        W Twierdzy jest RDZA zrobili płytę "REPREZENTACJA TWIERDZA" teraz chyba coś
                        nagrywają. Na osiedlu jest ekipa, która jako Nalefka Squad zrobiła dwie
                        płyty: "Pierwszy Krok" i "THE-PRESJA". Teraz podobno coś nagrywają pod innym
                        szyldem ale to nieoficjalne info. Jest też Długi, który zrobił płytę "N.D.T.M."
                        z gościnnym udziałem składu z Pólka A.K.PÓLKO (niestety oni chyba nic poza tym
                        gościnnym występem nie zrobili)i teraz wchodzi do obiegu jego drugi
                        nielegal "DŁUGI - UNIKAT". Tyle wiem. Pozdrawiam
                              • dj.high-tech HH NDTM 15.01.04, 12:46
                                Cena strachu dobrze mówi - widać, że wie co tu się dzieje. Nie wiem czy to nie
                                jest Długi we własnej osobie? Nawiasem mówiąc to czekam na obiecaną płytkę. Co
                                do Dylematu to wolę się nie wypowiadać (szkoda mi było tych impulsów na
                                ściąganie).
                                www.rdza.hardcore.pl <- underconstruction
                                  • czaja-ns Re: HH NDTM 21.01.04, 17:55
                                    Yoł hehe Witam wszystkich zajaranych Hip Hopem i zapytuje : kiedy następna
                                    produkcja RDZY ??? i dziękuje za POZDRO na stronce dla Mnie i dla Dyszki
                                    (NALEFKA SQUAD) hehe jakby ktoś jeszce nie wiedział. Stronka zajebista -
                                    gratulacje !!! Pozdrowienia dla Długiego i dla RDZY no i 4 Paladin, a no i
                                    jeszcze jedna wiadomość z nowodworskiej sceny hip hopowej:

Płyta -!!CZAJA SOLO!!- kwiecień-maj 2004 (coś więcej powiem o płytce około
                                    marca) narazie cissszza żeby nie zapeszać hehe...

• paladin Re: HH NDTM 21.01.04, 18:05
                                      masz jakies sample z nowej plytki?
                                      mozesz podeslac na mojego majla tego z gazety?
                                      rowniez pozdro
                                      i powodzenia przy solowym projekcie :)
                                      • czaja-ns Re: HH NDTM 22.01.04, 19:46
                                        JOŁ JOŁ JOŁ !!! Jeżeli chodzi o sample to niestety nie mam, ponieważ ja
                                        podkładów nie robie - dostaje gotowe od kogo popadnie hehe, apropo Urbaty -
                                        możesz mnie poratować podkładzikami hehe jak masz jakieś wyjebiste.
                                        ----------------------> UNIKAT ZIOMUŚ <----------------------------
                                        Kto nie słyszał tej produkcji jeszcze - NIECH ZAŁUJE hehe Długi za tą reklamę
                                        to będziesz musiał zapłacić hehe (marketing w końcu). Jeżeli chodzi o koncerty
                                        wspólne w NDM to wszyscy wiedzą jak to jest. CZEKAM NA LETNIE PRZESILENIE i na
                                        robotę hehe a narazie nagrywam. POZDRAWIAM WSZYSTKICH nie będe się rozdrabniał
                                        hehe NARA
                                    • dj.high-tech Re: HH NDTM 21.01.04, 19:33
                                      Czaja wariacie masz dostęp do internetu? Daj mi swojego mail'a. Jakośbyśmy się
                                      na osiedlu ustawili. Mam nadzieję, że ci płytami podrapię na twojej solówce.
                                      Rdza powoli nagrywa kawaliny (teraz nagrywamy numer z kolesiami z Nasielska -
                                      www.bielizna-sklad.website.pl). A pozatym to byśmy jakąś imprezę może
                                      obrządzili w Nowiaku, co? Kto ma znajomości i może pomóc coś takiego
                                      zorganizować? Gramofony są, składy też. Tylko lokalu brak. Może taki się temat
                                      rzuci na forum.
                                      Pozdrawiam wszystkich prawdziwych, którzy wiedzą o co w tym wszystkim chodzi.

www.rdza.hardcore.pl
                                        • lol34 Re: HH NDTM 22.01.04, 00:35
                                          ej jest jeszcze w ostatecznosci(chociaz na codzien dretwe miejsce) ten no jak
                                          to sie nazywa:D oo juz wiem zamek? jakby zrobic dobra reklame i wieczor hhpowy
                                          to by moze cos sie zeszlo wiary? to tylko pomysl:>
                                          • cena_strachu N.D.T.M. alias UNIKAT 22.01.04, 09:49
                                            he,he, widać Czaja studiował marketing, czekam na płytkę z niecierpliwością
                                            dziękuję za pozdrowionka, to jak się już tak reklamujemy to po N.D.T.M. i
                                            UNIKACIE (mam jeszcze kilka egzemplarzy), projekt ma roboczą nazwę "Cena
                                            Strachu", co do zawartości to Ci, którzy zdziwili się zawartością UNIKATU,
                                            zdziwią się jeszcze bardziej. Z pewnością zostaną tam wykorzystane instrumenty
                                            i kilka nowych rozwiązań.

Co do imprezy to można tak gadać i gadać, nikt za Was niczego nie zrobi, jak
                                            chcecie mieć koncert to go zróbcie. Sam chętnie bym to zrobił ale ostatnio mało
                                            czasu spędzam w Nowym Dworze, jak pojawi sie jakaś inicjatywa to chętnie pomogę,

Tyle, a co? Też kogoś pozdrowię: Czaja, Dyha, Rdza, Kama, Beer-Beer Grodzisk
                                            Maz, Widmo, Szaki, i Siaho bo wiem, że czasem tu zagląda.
                                              • lol34 Re: N.D.T.M. alias UNIKAT 23.01.04, 03:19
                                                Ej no jakbym mial zorganizowac impreze to na pewno nie sam - bo bym nie dal
                                                rady.Po drugie, dyby na imprezie wystepowali tylko nasi ludzie to niewielu
                                                chetnych pewnie by sie znalazlo :( Chyba ze robic "imprezke" dla ziomkow z
                                                podworka - to wtedy wszystkie znajomki pewnie by wpadly.Ale nam chyba chodzi o
                                                impreze dla wiekszej ilosci osob?(jasne ze na poczatek taka mala moze byc:>)
                                                • cena_strachu Re: N.D.T.M. alias UNIKAT 23.01.04, 08:56
                                                  Wiadomo, że samemu to ciężko coś jest zrobić. Na początek wystarczy tylko
                                                  poważnie do tego podejść i mieć chęć zrobienia czegoś. To już 50% sukcesu.
                                                  Gdyby ktoś wykazał zainteresowanie w zrobieniu czegoś takiego to chętnie
                                                  pomogę. Co do występujących to można coś jeszcze załatwić. Jest kilka ekip,
                                                  (oczywiście z podziemia), które mogłyby wystąpić za darmo (ewentualnie zwrot
                                                  kosztów przyjazdu) są całkiem nieźli.

Długi - Neutral - Mantra <cenastrachu@tlen.pl>
                                                  • paladin organizacja impr. 23.01.04, 09:20
                                                    podstawowe problemy zwiazane z organizacja czyli te pozostalem 50% o ktorych
                                                    nie napisal Dlugi:
                                                    gdzie?
                                                    <nie ma miejsca narazie>
                                                    dla kogo?
                                                    <dla "ziomali" czy raczej dla "laikow hh">
                                                    ochrona t/n? <jesli tak = pieniadze, jesli nie = nie przyjdzie nikt z laikow bo
                                                    sie bedzie bal, a przeciez chodzi o to zeby cos/kogos na tym koncercie
                                                    wypromowac, prawda? (nie ujmujac nic nikomu ale rozni ludzie sluchaja hh)>
                                                    za ile?
                                                    <srodki finansowe wylozone na cale przedsiewziecie>
                                                    skad?
                                                    <jesli bedzie wiadomo za co trzeba bedzie zaplacia wtedy pozostaje pytanie skad
                                                    wziac sponsora?>

to takie spostrzezenia ktore nasunely mi sie w pierwszej kolejnosci

ps. do cena_strachu
                                                    mozesz mi jeszcze raz wyslac numer komorki bo nie moge sie dostac do siebie na
                                                    skrzynke(juz z miesiac), a chcetnie bym posluchal Twojego materialu i podrzucil
                                                    komu trzeba to moze uda sie jakas hybryde muzyczna zrobic <w koncu>.
                                                    wyslij na paladin@gazeta.pl
                                                  • cena_strachu Re: organizacja impr. 23.01.04, 10:32
                                                    Widzisz, tylko jak będziesz widział same problemy to nigdy nic nie wyjdzie.
                                                    Dobra konkrety. Nie zaproponuję konkretnych rozwiązań bo mija się to z celem
                                                    jeśli ktoś nie będzie chciał zająć się organizacją tego typu imprezy. Problemy
                                                    są do przeskoczenia. To jakieś 2 miesiące przygotowań.

Długi - Neutral - Cena Strachu - Mantra
                                                    Quoda - Extremal - Polmos i Fanta
                                                  • paladin Re: organizacja impr. 23.01.04, 10:50
                                                    jasne ze tak
                                                    jednak trzeba sie nastawic do tego optymistycznie i wziac sprawy w swoje rece
                                                    pomysly zapewne jakies kazdy z nas ma na zorganizowanie iakiejs imprezy
                                                    nalezalo by pochodzic i zapytac czy ktos nie chcial by przysponsorowac
                                                    (ewntualnie).
                                                  • cena_strachu Nowa produkcja 17.03.04, 09:39
                                                    Dobra, już niebawem wyjdzie super płyta nad którą już rok czasu pracuje Czaja,
                                                    nie znam konkretów ale było mi dane usłyszeć fragmenty, ja powiedziałem już
                                                    dawno, że miejscowy hip-hop osiągnął wysoki poziom, co dalej? Zobaczymy już
                                                    niebawem. Płyta w nielegalnym obiegu już w kwietniu.

Pozdrawiam forumowiczów

cena strachu
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka