Dodaj do ulubionych

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców

21.07.14, 14:32
Serdecznie zapraszamy do szkoły języka polskiego jako obcego KLUB DIALOGU. Szkoła została stworzona z myślą o obcokrajowcach przebywających w Polsce, pragnących szybko i solidnie przyswoić sobie język polski. Bogata oferta zajęć dodatkowych umożliwia naszym klientom także dogłębne poznanie polskiej kultury. Nasze siedmioletnie doświadczenie pozwoliło nam przygotować kursy dostosowane do potrzeb klienta. Specjalnie opracowana metoda umożliwia naukę języka zarówno do celów biznesowych, jak również do życia codziennego w Polsce.
Autorski program nauczania w połączeniu z wydanym przez nas podręcznikiem „Start 1” do nauki języka polskiego na poziomie A0 czyni nas liderem na rynku. Zajęcia odbywają się w małych grupach bądź indywidualnie, co pozwala lektorom poświęcać większą uwagę każdemu uczniowi z osobna. Ponadto w celu utrwalenia nabytej wiedzy oferujemy bezpłatne konwersacje.
Obserwuj wątek
  • nimwstaniedzien Re: Kurs języka polskiego dla obcokrajowców 17.11.14, 17:51
   bardzo fajna inicjatywa, ale jakby ktoś chciał wygrać zniżkę na kurs języka polskiego to tutaj www.glossa.pl/polish/english/mikolajki2014.php jest bardzo ciekawy konkurs wystarczy tylko w kilku zdaniach napisać swoje przygody związane z nauką języka polskiego.
  • graywolf66 Re: Kurs języka polskiego dla obcokrajowców 03.09.16, 19:23
   Polecam fajną stronę do nauki języka polskiego - polishincomics.blogspot.com/
  • maretoja Re: Kurs języka polskiego dla obcokrajowców 04.09.22, 19:36
   a ja sie uczylem w popolsku.school/ i bardzo jestem zadowolony, takze dziekuje, ale nie skorzystam tym razem smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka