Dodaj do ulubionych

wybierzcie mnie na burmistrza

IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 16.08.02, 14:48
Ale zapomniałem jak się nazywam...
Może ktoś mi przypomni?!
Obserwuj wątek
    • Gość: PEGAS Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: *.Wabrzezno.com.pl 16.08.02, 15:04
      Sorki juz sie spóźniłaś, wcześniej zostały stołki już rozdzielone łącznie z
      pozycją sekretarki burmistrza - moja rada spróbuj może za 4 lata.
      • Gość: 373 M. Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 16.08.02, 19:04
        Gość portalu: PEGAS napisał(a):

> Sorki juz sie spóźniłaś, wcześniej zostały stołki już rozdzielone łącznie z
        > pozycją sekretarki burmistrza - moja rada spróbuj może za 4 lata.

Nie jestem kobietą.
        • Gość: PEGAS Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: *.Wabrzezno.com.pl 17.08.02, 10:40
          Dla facetów tez juz brakuje miejsca - nie ma żadnej różnicy czy jesteś kobieta
          czy też facetem.
          • Gość: 373 M Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 19.08.02, 20:20
            Gość portalu: PEGAS napisał(a):

> Dla facetów tez juz brakuje miejsca - nie ma żadnej różnicy czy jesteś
            kobieta
            > czy też facetem.
            Brak Ci optymizmu.
            • Gość: PEGAS Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: *.Wabrzezno.com.pl 19.08.02, 23:06
              Optymizmu to ci u nas pod dostatkiem, aż nieraz myślę, że niektóre osoby mają
              go za dużoi to im przeszkadza. pozdro.
              • Gość: Figo Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: gateway.d* / 10.3.36.* 28.08.02, 08:57
                To może jesteś facetem po operacji zmiany płci, bo Janina wskazuje na kobietę ;-))
                • Gość: fan Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 28.08.02, 09:52
                  Ja proponuję aby kandydatem na burmistrza został niejaki "figo" - słynna
                  gwiazda miejscowej piłki nożnej. Co wy na to , czytelnicy .
                  • Gość: Figo Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: gateway.d* / 10.3.36.* 28.08.02, 09:59
                    Dziękuję,postoję. Proszę o poparcie w wyborach na prezesa Realu Madryt;-))))
                    • Gość: Figo Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: gateway.d* / 10.3.36.* 29.08.02, 10:10
                      Ty Janina, może twój kumpel to Soyka. Wtedy zrozumiem. Takie artystyczne pseudo ;-))
                      • Gość: Fan Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 29.08.02, 13:09
                        Figo ja bym na twoim miejscu tak szybko nie rezygnował z tej kandydatury.
                        • Gość: Figo Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: gateway.d* / 10.3.36.* 29.08.02, 14:50
                          Wole prezsurę w Madrycie. Ciepło, ładnie, tylko bombki wybuchaja, ale cóż miałbym ładny pogrzeb ;-)))))
    • Gość: PEGAS Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: gateway.d* / 10.3.36.* 12.09.02, 14:09
      szukam poparcia - moze ktoś mnie wybierze???
      • Gość: NIN Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: gateway.d* / 10.3.36.* 12.09.02, 14:26
        A niech ci będzie. Głosował bym na ciebie i może nawet wspomógł w kampanii gdyby była potrzeba.
        • Gość: PEGAS Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: gateway.d* / 10.3.36.* 12.09.02, 14:30
          Dzieki NIN chyba zrobie imprezę na to konto.
    • Gość: PEGAS Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: *.Wabrzezno.com.pl 21.09.02, 10:39
      czy ktoś wie - ilu w końcu jest kandydatów na tego burmistrza. W Golubiu-
      Dobrzyniu słyszałem że jest ich 10-ciu a u nas???
      • Gość: NIN Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: gateway.d* / 10.3.36.* 23.09.02, 08:46
        JEDEN
        • Gość: Figo Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: gateway.d* / 10.3.36.* 24.09.02, 11:51
          Janina M. wersja duo - damsko-męska ;-))))))
          • Gość: NIN Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: gateway.d* / 10.3.36.* 24.09.02, 12:10
            Janina M. To po prostu Jancia Miller, ciotka miłościwie panujacego Przewodniczacego Leszka Millera. Rodzina chce obsadzic psia jucha wszystkie szmalcowne stanowiska w tym kraju.
            • Gość: M Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: *.mostostal.gda.pl 25.09.02, 14:06
              Zmowu wybiorą na Burmistrza i całą radę bandę emerrytów, którym chodzi tylko o
              zadymę, a nie o dobro miasta. Nie mają co w domu robić, to sobie radnymi
              zostaną i do emerytury dorobią. BANDA!!!
              • Gość: NIN Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: gateway.d* / 10.3.36.* 25.09.02, 14:19
                Wprowdzic cenzus:
                - majatkowy - jak ktoś ma kasę nie połasi się na te parę baniek,
                - wykształcenia - koniec ze strużami nocnymi stanowicymi prawo i decydujacymi na co wydawac miejskie pieniadze,
                - wieku - na sesji trzeba jednak coś widziec i słyszec co się dzieje.

No może trochę przegiałem, z demokracja miałoby to niewiele wspólnego, ale co tam kurcze blade.
                • Gość: Figo Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: gateway.d* / 10.3.36.* 26.09.02, 09:04
                  NIN jestem za. Poza tym należy wprowadzic limity dotyczace określania płci ;-))
                  • Gość: NIN Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: gateway.d* / 10.3.36.* 26.09.02, 09:14
                    Gość portalu: Figo napisał(a):

> NIN jestem za. Poza tym należy wprowadzic limity dotyczace określania płci ;-))

Podejrzewam, że to wywołałoby największa burzę, ale warte dyskusji.
    • Gość: SKIBA Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: gateway.d* / 10.3.36.* 23.10.02, 09:58
      Zrobię z waszego miasta stolice polskiej kultury.
      • Gość: lesio Re: wybierzcie mnie na burmistrza IP: gateway.d* / 10.3.36.* 23.10.02, 14:51
        Gość portalu: SKIBA napisał(a):

> Zrobię z waszego miasta stolice polskiej kultury.
        Hyba SUBkultury.(Małomiasteczkowej)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka