Dodaj do ulubionych

W pracy czy............poza praca ??

IP: *.ssss.gouv.qc.ca 19.11.03, 13:48
Ogladalem wczoraj TV; podawali w tymze programie, ze srodowisko pracy stanowi
najpowszechniejsze miejsce na "skuteczny" podryw !! Zdziwilo mnie to bardzo,
bo pracuje w sporej instytucji ( okolo 10 tys personelu ) i jak dotad nikt
mnie jeszcze nie poderwal. Moze nie mam fartu, co ?? A jak wy, w waszej pracy
czy szkole ??
Obserwuj wątek
    • figo15 Re: W pracy czy............poza praca ?? 20.11.03, 15:03
      Może należałoby się przejrzeć w lustrze jak nie masz brania, co?
      • Gość: Maciek Re: ogladanie w lustrze :))) IP: *.ssss.gouv.qc.ca 20.11.03, 18:27
        Nie wpadlo mi do glowy to ogladanie w lustrze. Ale dzis po powrocie z pracy
        niezwlocznie oddam sie temu zajeciu. Ale mam dylemat, bo nie sprecyzowales ,
        Figo, czy mam sie ogladac w ubraniu czy.......bez :))
        • Gość: Grizelda Re: ogladanie w lustrze :))) IP: *.torun.mm.pl 20.11.03, 18:34
          Gość portalu: Maciek napisał(a):

> Ale mam dylemat, bo nie sprecyzowales ,
          > Figo, czy mam sie ogladac w ubraniu czy.......bez :))

bez..oh..bez (tłum szaleje)
          • Gość: Maciek Re: ogladanie w lustrze :))) IP: *.ssss.gouv.qc.ca 20.11.03, 20:05
            A szkla kontaktowe moge zatrzymac ??
            • figo15 Re: ogladanie w lustrze :))) 21.11.03, 08:12
              Zależy na czym je nosisz
              • Gość: Maciek Re: ogladanie w lustrze :))) IP: *.ssss.gouv.qc.ca 21.11.03, 13:58
                Kurcze, az wstyd mi sie przyznac gdzie nosze moje kontakty. Nie spodziewalem
                sie, Figo, ze zadasz to pytanie :))
                • figo15 Re: ogladanie w lustrze :))) 21.11.03, 15:13
                  Oszczędź nam szczegółów
                  • Gość: Maciek Re: ogladanie w lustrze :))) IP: *.ssss.gouv.qc.ca 21.11.03, 18:31
                    Oszczedzanie nie jest moja mocna strona :)) Ale zrobie tak jak .......na Alasce
                    tzn podporzadkuje sie temu co lod ( lud ) dyktuje; patrz watek na temat
                    Wabrzeznian i Alaski :))
                    • naka Re: ogladanie w lustrze :))) 21.11.03, 20:26
                      • Gość: Maciek Re: ogladanie w lustrze :))) IP: *.ssss.gouv.qc.ca 21.11.03, 21:20
                        Jesli chodzi o mode, to .......co kraj to obyczaj. A ze dziela nas liczne kraje
                        i sporo..... wody, to pewnie i nasze obyczaje sa diametralnie rozne !!
                        A wszystko przez te.... wode :))
                        • naka Re: ogladanie w lustrze :))) 21.11.03, 21:23
                          • Gość: Maciek Re: ogladanie w lustrze :))) IP: *.ssss.gouv.qc.ca 24.11.03, 12:41
                            Ja juz sam nie wiem , co mnie znieksztalcilo :))
                            • figo15 Re: ogladanie w lustrze :))) 25.11.03, 10:29
                              Niektórym odwala, jak przekroczą granicę.... miasta. Znam kilku takich co
                              pojechali do dużego miasta i już się czują lepsi od plebsu.
                              Ale Maciek wygląda mi na normalnego, równego chopa. Może ma jakieś odjazdy, ale
                              czego się nie robi dla przyjemności?
                              • Gość: Maciek Re: ogladanie w lustrze :))) IP: *.ssss.gouv.qc.ca 25.11.03, 13:53
                                Figo, moglbys mi przyslac te "pochwalna laurke" na pismie formatu A4, zebym w
                                momentach niepewnosci mial sie na czym wesprzec :))
                                A tak juz powaznie, to dzieki za dobre slowo.
                                • figo15 Re: ogladanie w lustrze :))) 25.11.03, 15:27
                                  Żeby ci się przypadkiem w główce nie przewróciło
                                  • Gość: Maciek Re: ogladanie w lustrze :))) IP: *.ssss.gouv.qc.ca 26.11.03, 18:45
                                    No i zebym sie tez nie zachlysnal :)) !
                                    • figo15 Re: ogladanie w lustrze :))) 27.11.03, 14:58
                                      Poklepiemy w plecki
                                      • Gość: Maciek Re: ogladanie w lustrze :))) IP: *.ssss.gouv.qc.ca 27.11.03, 18:34
                                        To musialbys miec dluga reke, zeby do moich pleckow dosiegnac :))
                                        • figo15 Re: ogladanie w lustrze :))) 28.11.03, 09:33
                                          Długie ramię sprawiedliwości cię dosięgnie
                                          • Gość: Maciek Re: ogladanie w lustrze :))) IP: *.ssss.gouv.qc.ca 28.11.03, 13:30
                                            Ty mnie nie stresuj !!!
                                            • figo15 Re: ogladanie w lustrze :))) 28.11.03, 14:59
                                              Nie stresuję. Ja tylko tak pyrkam.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka