Dodaj do ulubionych

Komis dziecięcy, sklepik z używaną odzieżą :)

07.06.12, 18:16
Dziewczyny - może któraś z Was byłaby zainteresowana :) Na moim osiedlu jest super komis dziecięcy - babeczka sprzedaje odzież dziecięcą, trochę zabawek, akcesoria dzieciowe. Ciuszki posegregowane, czyste na wieszakach, ułożone rodzajami i rozmiarami. Duuuużo firmówek.
Polecam bo... wiem, że ma problem z rozreklamowaniem sklepu, a sama nie chciałabym aby musiała zwinąć działalność :( System ma taki że oddajesz ciuszki do niej - płaci ok 5 zł/szt. Jak kupujesz to większość kosztuje ok 10 zł/sztukę.
Często robie tak że zanoszę pakę ciuchów po moich dzieciakach i biorę rozmiar większe po prostu :)
Adres? Targowa 49 - rząd białych budek na końcu ulicy, budka między krawcową a drogerią.
Naprawdę polecam!
Obserwuj wątek
    • karolina_k28 Re: Komis dziecięcy, sklepik z używaną odzieżą :) 13.07.12, 13:28
      Witam serdecznie,
      ja byłabym zainteresowana. Czy ta pani przyjmuje ciuszki bez problemów?
      • iwa-15 Re: Komis dziecięcy, sklepik z używaną odzieżą :) 18.08.12, 21:06
        Mam nadzieje,ze sklepik jeszcze jest,mam zamiar sie wybrac,a dopiero znalazłam ten wątek:))Pozdrawiam
        • aleks2539 Re: Komis dziecięcy, sklepik z używaną odzieżą :) 21.08.12, 22:36
          Hej, sklepik istnieje. Pani na chwilę obecną ma masę ciuszków, jakieś wózki itd, ale na chwilę obecną bardziej zainteresowana jest sprzedażą niż zamianą. Niemniej jednak - polecam :)
          • kasia12385 Re: Komis dziecięcy, sklepik z używaną odzieżą :) 24.10.12, 15:37
            jest nowy komis w Toruniu, ul Poznanska 34 (miesci sie tam studio meblowe Artmeble), chetnie przyjmuja ubrania, zabawki i jest tez odzież ciązowa. Warto sprawdzic:)
    • aska0905 Re: Komis dziecięcy, sklepik z używaną odzieżą :) 06.01.13, 18:32
      Witam serdecznie, od lutego 2013 roku.komis i sklepik z ciuszkami dziecięcymi zostaje przeniesiony na ulicę Wiązową 3 w Toruniu w dzielnicy Mokre,wjazd od ul. Podgórnej. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy mają wszelkie akcesoria,zabawki oraz sprzęty po swoich dzieciach, nadające się do dalszej sprzedaży,warunki i ceny uzgadniamy wspólnie na miejscu.
      • karo_la86 Re: Komis dziecięcy, sklepik z używaną odzieżą :) 07.01.13, 23:01
        Fajny Komis z artykułami dla dzieci jest też na Ul.Prostej 26(przed pizzeria Piccolo) od dłuzszego czasu przeniesiony z ul.Male Garbary .Istnieje juz kilka lat. Jeden z pierwszych komisów w Toruniu. Oferuje moim zdaniem najwięcej artykułów dla dzieci i obsługa jest zawsze bardzo miła.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka