Dodaj do ulubionych

Przedszkole prywatne dla 4-latka!!! Pomocy!!!

19.01.14, 20:31
W marcu przeprowadzamy się z Trójmiasta do Torunia. Bardzo proszę polećcie mi jakieś dobre przedszkole prywatne dla mojego synka. Zależy mi najbardziej na jakimś kameralnym, niewielkim przedszkolu, z małymi grupami, placem zabaw. Fajnie jakby była w nim również "zerówka".
Bardzo proszę Was o pomoc ponieważ nawet nie mam jeszcze żadnych znajomych w Toruniu, których mogłabym prosić o takie informacje.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • zamonia Re: Przedszkole prywatne dla 4-latka!!! Pomocy!!! 25.01.14, 12:31
      W jakiej dzielnicy będziecie mieszkać?
      Mam córkę w przedszkolu i dziś wiem, że dobrze mieć przedszkole blisko domu/pracy.
      Pozdrawiam
      Monika
      • fiolkak1 Re: Przedszkole prywatne dla 4-latka!!! Pomocy!!! 25.01.14, 14:12
        Osiedle Nad Doliną.
        • zamonia Re: Przedszkole prywatne dla 4-latka!!! Pomocy!!! 25.01.14, 14:48
          Zobacz te przedszkola. Znajomi mieli tam dzieci i byli zadowoleni.
          Najbliżej domu będziesz miała Słoneczko.
          przedszkolesloneczko.com/mikolajek.org.pl/‎
          Jeszcze pomyślę, jak jeszcze coś mi się przypomni to napiszę.
          Monika

PS. przepraszam, ze pisze "po imieniu" -mam nadzieje ze ok
          • fiolkak1 Re: Przedszkole prywatne dla 4-latka!!! Pomocy!!! 25.01.14, 16:40
            Oczywiscie, że ok :)
            Dziękuję za pomoc. Niestety w Słoneczku nie ma miejsc :/ Wczoraj odwiedziałam przedszkola: Alfik, Bajkowy Dworek, Bim Bam Bino, Dziecięca Odyseja oraz Delfinek. Te dwa pierwsze w zasadzie mi się spodobały, ale ta ilość dzieci w grupie (25 osób) mnie przeraża. No i oczywiście to tylko moje odczucie, chciałabym usłyszeć może jakieś opinie o tych przedszkolach.
            A może znasz jakieś klubiki lub tzw. mini przedszkola? Naprawde bardzo mi zalezy na małych grupach i takiej rodzinnej atmosferze. Do tej pory mój syn właśnie do takiego kameralnego przedszkola uczęszczał. I nie wiem jak się zaklimatyzuje w tak duzej grupie i to jeszcze przy okazji zmiany miejsca zamieszkania :/
            • zamonia Re: Przedszkole prywatne dla 4-latka!!! Pomocy!!! 25.01.14, 16:43
              A jaki masz stosunek do katolickiego przedszkola.
              Jeśli chcesz to pisz do mnie na prv- będzie łatwiej.
              Monika
              monika.zarecz@interia.pl
              • domiangli Re: Przedszkole prywatne dla 4-latka!!! Pomocy!!! 28.01.14, 21:03
                Raczek !!! Przy Kaszowinku. Super przedszkole.
                • fiolkak1 Re: Przedszkole prywatne dla 4-latka!!! Pomocy!!! 30.01.14, 09:29
                  Dziękuje za pomoc.
                  A słyszałyście jakieś opinie o punkcie przedszkolnych Mali Odkrywcy, ul. Curie-Skłodowskiej w Toruniu??
                  • achna.1 Re: Przedszkole prywatne dla 4-latka!!! Pomocy!!! 14.02.14, 20:53
                    Od września chodzimy do Raczka.Jestem zadowolona i co najważniejsze chłopcy również.Mają zerówkę i informację na stronie,że mają miejsca w 4 i 5 latkach.

www.raczek.wbsystem.eu/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka