Dodaj do ulubionych

Kwasnewska Jolka -lubicie czy nie?

16.04.04, 16:46
serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,2024274.html
wcale mnie to nie martwi,bo niestety ale nie znosze
kwasniewskiej.Okropnie,wiem ze cieszy sie popularnoscia ,uwazana jest za
ciekawa osobowosc a ja widze ten glupi usmieszek i pieprzenie glupot, a takie
hasla ze jest"krolowa polskich serc"to nie napawaja
wstretem,bleeeeeeeeeeh,jak z tabloidu:((((((Ja nie chce tym postem nikogo
urazac,jezeli ktos mysli innaczej to niech sie wpisze,bo naprawde ciekawa
jestem co sadzicie o Kwasniewskej:)
Obserwuj wątek
    • aleks44 Re: Kwasnewska Jolka -lubicie czy nie? 16.04.04, 17:59
      ,jezeli ktos mysli innaczej to niech sie wpisze

ja mam podobne zdanie na ten temat,ale się w pisze
      "taką"popularnośc zawdzięcza swojemu mezowi i dziennikarzą wielu gazet które
      uprawiają nic innego jak wazeliniarstwo.
      oczywiscie nie mozna powiedziec ,ze nic nie robi ale roznie mozna to odbierac
      telewizja publiczna czesto pokazywala pierwsza dame tak jak by inni nic nie
      robili .jest wiele kobiet ktore robia tez duzo bez takiego rozglosu,ale jak sie
      ma telewizje to caly swiat niech wie.
      dzisiaj przeczytalem o dziennikarzu ktory podpisal kontrakt z telewizja
      publiczna,a wiec jest oplacany tez i z moich pieniedzy pochodzacych z abonamentu
      w nastepnym miesiacu przestaje placic bo wyrejestruje ,nikt za moje pieniadze
      nie bedzie sie hustal i to jakie ??????, jak innym brakuje na chleb
      • ellenai Re: Kwasnewska Jolka -lubicie czy nie? 16.04.04, 18:03
        wlasnie aleks jest jak mowisz, jest wiele kobiet ktore wiecej robia ,niz ta
        lansowana przez media kwasniewska:(((((a z tym dziennikarzem to niech ich szlag
        trafi,podpisywac takie kontrakty za ktore czlowiek placi,niezla swinie podlozyl
        kwiatkowski z tym pozal sie Boze dziennikarzyna:(
        ale ja dzis wredna jestem!kurcze!
      • 0kowita Re: Aleks 16.04.04, 18:11
        Abonament jest od "posiadania telewizora".

Nie będziesz już "posiadał" tego pudła ???? Czy będziesz oszukiwał jak innych
        wielu ?
        • ellenai Re: Aleks 16.04.04, 18:14
          a jak to sie oszukuje ze z glupio zapytam,telewizor to wynalazek malo mi znany:
          (ale ciekawa jestem jak to w polsce zdzieraja za to cudo myto:(((((
          • 0kowita Re: Aleks 16.04.04, 18:26
            Oszukuje mnóstwo ludzi. Po prostu nie płacą i już. Ja płacę. Jakaś taka głupia
            jestem, że płacę wszystkie swoje należności. Jest podatek (abonament) od
            posiadania telewizora to go płacę...... choć nikt tego nie kontroluje......a ja
            publicznej telewizji nie oglądam prawie wcale. Jest podatek od psów to go
            płacę....choć nikt go nie kontroluje a mój pies sra wyłącznie na WŁASNĄ
            trawę.......itd.
            • ellenai podatek od psow? 16.04.04, 18:32
              tego to nie wiedzialam!ale jaja! to od kiedy to jest???????????
              dzieki za info z tym abonamentem,teraz sobie przypominam ze u nas cos takiego
              bylo ale nikt nie placil bo bylo to pudlo na babcia a ona miala za friko:(a ja
              ci powiem okowita ze moj przyszly slubny potrafi placic 120 dolcow na miesiac
              za satelite tv, i to jest jedna wielka rzecz ktora mnie w nim strasznie
              drazni!!!!!
              • 0kowita Re: podatek od psow? 16.04.04, 19:05
                Ja płacę 86 zł na miesiąc za cyfrę, płacę też abonament "za posiadanie
                telewizora"......nie pamiętam ile - trza by spojrzeć na rachunek. Telewizji nie
                lubię, nie oglądam.Jestem sama w domu..... telewizor w ogóle włanczany nie
                jest. Sami widzicie, że wieczorami jestem tutaj a nie przed pudłem.......ale
                uważam, że płacić trzeba. Jeżeli mam wyklinać na czyjąś nieuczciwość sama muszę
                być czysta.
                • ellenai Re: podatek od psow? 16.04.04, 19:09
                  okowita wez no zaloz jaka partie polityczna!!!!!!!!ja sie pierwsza do ciebie
                  zapisuje,!takich ludzi z twoim mysleniem to ze swieczka szukac na tym
                  swiecie::)))))az czlowiekowi lepiej jak takie cos czyta!
                  • 0kowita Re: podatek od psow? 16.04.04, 19:18
                    ellenai napisała:

> okowita wez no zaloz jaka partie polityczna!!!!!!!!

Żadnej partii, Słonko. Żadnej !!!!!!!!

Bądżmy my, szare ludki uczciwe i wtedy żądajmy i krytykujmy polityków. A nie
                    tak..... ja zarobię bo nie zapłacę za psa ale ten co wyżej to już niech
                    wszystko płaci !!!!!!
                    • aleks44 Re: podatek a za co ?????? 16.04.04, 19:45
                      tu nie chodzi o dobranocke
                      skoro jest to telewizja publiczna to ma sluzyc zwyklym ludzią a nie jednej
                      grupie wybrancow.
                      uczciwosc to tak,zgodze się z Tobą ,ale jak by tak szukac to cieżko znalezc.
                      zawsze znajdzie sie ktos kto inaczej zrozumie definicje uczciwosci i bedzie
                      ja wdrażał w życie,dlatego ja mam na to inne spojrzenie,bo przykładów nie
                      trzeba daleko szukac.My na dole mamy byc uczciwi a tam na gorze gdzie cały czas
                      cos sie dzieje jedna afera za drugą to co ????? oczywiscie, trzeba byc uczciwym
                      ale jakis umiar musi byc!!
                      • 0kowita Re: podatek a za co ?????? 16.04.04, 20:03
                        Podatki też mają służyć zwykłym ludziom....... a nie służą.
                        Trzeba się uczciwie rozliczyć ze swojego PIT-a ??? Trzeba ????
                        TRZEBA !!!!!!!

A że ONI go potem zamrnują ???? To co, mamy też oszukiwać ?????

Ja tam wolę spać spokojnie czego i Tobie Aleks życzę.
                        • aleks44 Re: podatek a za co ?????? 16.04.04, 20:35
                          no mozna i tak na to spojrzeć,nie mowie ze nie macie racji ale tak rozowo nie
                          jest.Pita jeszcze nie rozliczyłem ale rozlicze uczciwie i nie chce ani jednego
                          grosika wiecej, tak zresztą robie od lat.Ale nie zgodze się z tym ,że jeżeli
                          pieniadze są nasze ,to to ze dałem, ma mnie nie obchodzic co się z nimi dzieje
                          na jakie cele są wydawane???? dlaczego ????? w myśl zasady daj, a reszte to
                          nich cie g...obchodzi,co my z tym zrobimy??? z tym się nie zgodze
                          uczciwosc tak, ale marnotrawienie pieniedzy obywateli NIE
        • aleks44 Re: Aleks 16.04.04, 18:24
          Okowitko ja nigdy nie oszukuje ,ale czy mnie nie ma prawo krew zlewac, jak
          taki prezenter czyta co mu dadzą ,wciska swoje komentarze a za to bierze taką
          kase jak wielu ludzi nie ma na chleb?????
          mam kablówke,mam antene sat. i place abonament co miesiac.
          i nie oglądam tel. publicznej bo mnie zaraz zalewa
          patrzac na naszych dysydentow ,wydajacych nasze pieniadze.czy oni maja inne
          zoładki niz my????? w niemczech placilo sie przy kupnie telewizora jednorazowo,
          tak jak przy kupnie tunera sat.
          czy masz wplyw na to co bys chciala ogladac ??? chyba nie ????
            • aleks44 Re: Aleks 16.04.04, 18:37
              jak mialem psa to tez placilem,ale i tak zawsze do mnie na kontrole przychodzili
              ale to ,sasiedzi taki juz los.
              jezeli chodzi o oplaty to duzo ludzi nie placi ale dzisiaj jak przeczytalem o
              durczoku to mnie zagotowalo,mozna szastac panstwowymi pieniedzmi ale nie w ten
              sposob tu nie chodzilo o jakas inwestycje ale o wyplate za prace, wiec moja
              wypowiedz jest taka, a nie inna.
              • 0kowita Re: Aleks 16.04.04, 18:46
                Aleks, uczciwoścć zacznimy od siebie. Od siebie !!!!!
                JA płacę - ja wymagam !!!!! Tak ma być.
                JA jestem uczciwy - żądam uczciwości od innych !!!!Tak ma być.
                A nie..... ja nie płacę za telewizję bo mi się dobranocka nie podoba ale dajcie
                mi taki film aby mi się podobał to może zapłacę za dwa lata!!!!!
    • korky Re: Kwasnewska Jolka -lubicie czy nie? 17.04.04, 12:23
      Nie znam Jolki, ale z tego co wiem to jest w porzo, ale bym na nia chyba nie
      głowoswał, bo i tak za plecami żądziłby Aleksander pewnie

------------------------------
      Słupsk pomaga w zwiększaniu ilości postów w Gorlicach :)
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=237
    • grekaa Re: Kwasnewska Jolka -lubicie czy nie? 18.04.04, 14:28
      i ja dorzucę swoje trzy grosze

powiem tak, jest pierwszą damą i robi to, zachowuje się tak, jak należałoby to
      robić będąc na tym miejscu
      jest elegancka, potrafi sklecić konkretne zdanie, zna języki, potrafi odnaleźć
      się w każdej, często trudnej sytuacji - czego więcej oczekiwać?
      porównać ją z panią wałęsową albo panią miller... chyba wystarczy?

nie widze jej jako prezydenta, ale nie mówcie, że na prezydentową się nie
      nadaje!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka