Dodaj do ulubionych

Szukam kamerzysty na 17.08.2013

12.09.12, 10:07
Szukam kamerzysty na wesele w Chełmie w rozsądnej cenie - zależy mi na tym, żeby nie był to 3-godzinny film - relacja z całego wesela albo osób, które potrafią kręcić filmy lustrzanką. Proszę o informacje na forum albo e-maila gazetowego
Obserwuj wątek
    • maja2986 Re: Szukam kamerzysty na 17.08.2013 13.09.12, 21:08
      Witam. Wiesz polecam Wam świetnego kamerzystę. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Młody- kreatywny. Kręci lustrzankami. Na płycie znajduję się tzw. meni główne, gdzie znajdują się do wyboru filmiki podzielone na części ( przygotowania młodych, błogosławieństwo, kościół i takie różne, ale dodatkowo jest właśnie skrót całości - to szczerze większość naszej rodziny oglądała). Co prawda piszesz o Chełmie, my mieliśmy w Kraśniku i bez problemu, więc myślę, że można się dogadać. Dodatkowo jest tani...www.videotdi.pl/filmy.html
    • juzeklbn Re: Szukam kamerzysty na 17.08.2013 17.09.12, 11:13
      Witam,

Jeżeli nadal szukasz polecam odwiedzić ten portal www.ogloszenieslubne.pl

Zamieścić ogłoszenie w dziale szukam, i czekać na oferty mailem.
      Otrzymasz propozycje usług z wolnym terminem podaną ceną za usługę:)
      Jeżeli chcesz kogoś kto kręci aparatem napisz o tym :) a na pewno ktoś odpowie
        • videostudiotdi Re: Szukam kamerzysty na 17.08.2013 19.09.12, 14:13
          Witam,
          Zauważyłem, że na nasz temat pisało się w tym temacie, dlatego postanowiłem osobiście zabrać głos ;)
          Faktycznie nagrywamy lustrzankami. Na stronie widnieją stare zdjęcia, gdzie nie widać lustrzanek, ale po prostu jest sezon i mamy dużo pracy, dlatego nie mam czasu aktualizować stronki. Wiem, wiem, reklama dźwignią handlu, ale skoro sami klienci nas zachwalają, to chyba jednak coś tam potrafimy.
          Co do wymagań, to oczywiście możemy zrobić krótki reportaż z całej uroczystości. W pigułce, że tak powiem. Dostosowujemy się do potrzeb klientów i tak naprawdę zrobimy wszystko (w miarę możliwości) o co nas poprosicie.
          Maja2986 nie kłamała co do ceny. Tyle zapłacili i takie ceny oferujemy, ponieważ na rynku Lubelskim działamy od niedawna i dopiero tworzymy sobie rynek ;)
          Jeżeli chciałabyś lepiej zapoznać się z naszą ofertą to wyślij proszę zapytanie na naszą skrzynkę (videotdi.pl/kontakt.html) i podeślemy Ci ofertę.
          Pozdrawiam,
          VideoStudio TDI
      • maja2986 Re: Szukam kamerzysty na 17.08.2013 25.09.12, 23:22
        weramix.pl - może i lustrzanką ale za to bardzo słabo z ostrością!!! a dodatkowo z tego co wiem, to kamerzysta powinien być z fotografem by sobie nie wchodzili w kadr, a tu kilka razy widać fotografa który kieruje młodych
        videostudiotdi - tak pozwoliłam sobie napisać pozytywną opinie o Panu, jeszcze raz dziękuje:)
        • thorg Re: Szukam kamerzysty na 17.08.2013 26.09.12, 00:43
          maja2986 napisał(a):

> weramix.pl - może i lustrzanką ale za to bardzo słabo z ostrością!!! a dodatko
          > wo z tego co wiem, to kamerzysta powinien być z fotografem by sobie nie wchodzi
          > li w kadr, a tu kilka razy widać fotografa który kieruje młodych
          > videostudiotdi - tak pozwoliłam sobie napisać pozytywną opinie o Panu, jeszcz
          > e raz dziękuje:)
          Przede wszystkim to kamerzystow powinno byc dwoch ! To nie kamera lecz nadal aparat dslr ! dzwiek nagrywa sie oddzdielnie w kosciele i w sali weselnej, do tego oczywiscie dobra wspolpraca z fotografem... Minimum trzy obiektywy na kamerzyste, rigi, folow focusy, statywy, monopady, slider i steady cam oraz UMIEJETNOSCI to podstawa sukcesu ! To ze kupie sobie lustrzanke i bede nia nagrywal bo obraz jest fajny nie znaczy ze sam zapanuje nad wszystkim. Lustrzanka nagrywa tylko 12 min longiem, tylko w 25p. Gdy nagrywamy z reki to efekt widac u gory w linku konkurencji " galaretkowatosc obrazu". Oczywiscie wszystko za odpowiednia cene. Nie wiem nie widzialem i chce byc obiektywny ale jesli nagrywaja tak jak widac ( chyba ze to zamierzone) to cena 1200 PLN cena jest akurat !
          • ezaljash Re: Szukam kamerzysty na 17.08.2013 21.12.12, 23:29
            Zajrzałem na to forum ... zachwycają się tdi ... myślę że skoro turbodiesel to fajne filmy robi ... oglądam przygotowania pana młodego i wycieram monitor bo zaplułem :)
            Ludzie to jest fajne ???
            Na warsztatach ludzie uczący się robią lepsze materiały.
      • thorg Re: Szukam kamerzysty na 17.08.2013 26.09.12, 00:27
        masakra ... do filmowania lustrzankami trzeba miec oprocz lustrzanki odpowiedni osprzet. Jak widze krecone z reki to mi sie .... Ludzie co wy wpypisujecie, pokupowaliscie lustrzanki naciskacie rec i tyle?! nigdy w lublinie nie bedzie dobrej jakosci ! Kolego przynajmniej wystabilizuje ten obraz bo masz galarete !

nie oficjalnie w trakcie tworzenia: hosting9269184.az.pl/wp/ jeszcze nie na firmowym koncie :]
    • kwidzo Re: Szukam kamerzysty na 17.08.2013 27.09.12, 12:24
      Witam zajmuje sie produkcja filmowa jestem po szkole operatorskiej, wspolpracuje ze swietnymi operatorami pracujemy na lustrzankach,
      Cena za wesele za klip w zaleznosci od dlugosci to sa koszta ok 1500zl z montazem plus transport.
      pozdrawiam,
      Mkwidzinski.
      kwidzo@gmail.com
    • e88e Re: Szukam kamerzysty na 17.08.2013 03.10.12, 09:04
      Rectime Pictures zaprasza na stronę www.rectime.pl , proszę o zapoznanie się z naszym portfolio i kontakt z nami poprzez formularz zamieszczony na naszej stronie. Proponujemy państwu wspaniałą jakość obrazu, niebanalny montaż, ciekawe pomysły, miłą współpracę, atrakcyjne ceny. Dysponujemy sprzętem najwyższej klasy i jedyni w Polsce tworzymy profesjonalne filmy dla państwa młodych. Zapraszamy :)
      • thorg Re: Szukam kamerzysty na 17.08.2013 04.10.12, 09:25
        "Nasze produkcje filmowe zawsze realizowane są dwoma kamerami DSLR. Dodatkowo, by uzyskać efekt kinowy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt filmowy. " - nic dodac, nic ujac :0

Powalil mnie lektor ze skrzynia :]
        Ale szacun !
    • megg-i80 Re: Szukam kamerzysty na 17.08.2013 24.10.12, 14:37
      mojuu napisała:

> Szukam kamerzysty na wesele w Chełmie w rozsądnej cenie - zależy mi na tym, żeb
      > y nie był to 3-godzinny film - relacja z całego wesela albo osób, które potrafi
      > ą kręcić filmy lustrzanką. Proszę o informacje na forum albo e-maila gazetowego

Ja mogę polecić camvi.pl/, znają się na rzeczy i nie kręcą bzdurnych filmików dla wypełnienia płyty tylko uwieczniają na prawdę wartościowe momenty z wesela i ślubu.
    • mustang8 Re: Szukam kamerzysty na 17.08.2013 05.11.12, 12:00
      Witam, a ja zaproponuję Państwu piękne i rzadko spotykane auto do ślubu jakim jest Mustang. Auta tego nie trzeba specjalnie przedstawiać - robi ogromne wrażenie i świetnie się prezentuje. Proszę poświęcić kilka minut i zajrzeć na stronę www.mustangdoslubu.com oraz FB, gdzie znajdzie Pani zdjęcia oraz opis auta wraz z ofertą,

pozdrawiam

Sebastian Wójcik.

mustangdoslubu.com/
    • sandra123abc Re: Szukam kamerzysty na 17.08.2013 20.11.12, 01:15

Cześć.

Jestem Sandra, w maju braliśmy z mężem ślub.

Piszę do Ciebie, ponieważ, być może jesteś właśnie na etapie poszukiwania zespołu weselnego i interesuje cię tylko taki, który jest przez kogoś sprawdzony – taki który był już przetestowany przez inną Młodą Parę na weselu. Osobiście mogę ci polecić zespół, który z mężem mieliśmy na swoim weselu.

Tu można posłuchać jak śpiewają:

zespol-impuls.com.pl/
      Namiary na nich dostałam dwa lata temu od innej zadowolonej dziewczyny. Długo szukaliśmy zespołu, który gra muzykę zarówno dla gości młodych jak i tych starszych. Zależało nam bardzo na dobrym głosie, bogatym repertuarze i kulturalnym podejściu do wszelkich spraw.

Wiele osób w trakcie wesela podchodziło do nas i gratulowało nam tak trafnie wybranego zespołu. Parkiet zapełniony był praktycznie do rana. Dla nas zespół był najważniejszy- to od niego zależało czy wesele bedzie udane.

Nie wiem jednak jak u nich z terminami.

Mam nadzieję, że moja wiadomość była pomocna-w końcu od tego jest to forum :) byśmy mogły sobie pomagać

Sandra-Krzysztof (maj 2012)
      • wideofilm Re: do sandry 20.11.12, 08:20
        Przestań spamować po forach. Temat jest o poszukiwaniu kamerzysty, a ty piszesz o jakims zespole. Chyba to sam zespół pisze o sobie. Fajna autoreklama.
    • jacek.kaszlikowski Re: Szukam kamerzysty na 17.08.2013 21.12.12, 17:55
      Witam Serdecznie, jestem zawodowym operatorek kamery TV (TVN) pracuję w TVN od 15 lat jako grafik 3d i operator kamery. Filmowaniem wesel zajmuję się od ponad 20 lat. Polacam swoje usługi w zakresie filmowania i fotografowania Waszego wesela :), moje prace możecie znaleść na youtube wpisując Jacek Kaszlikowski. Cena do dogadania. Proszę o odpowiedź meilem lub tel. 603 198 019. Pozdrawiam JK.
    • nczerska Re: Szukam kamerzysty na 17.08.2013 04.01.13, 12:31
      firma Filmateria nagra Państwu piękny film w formie reportażu, zbliżony do formy filmu dokumentalnego. Do zaoferowania mamy również profesjonalną skrzypaczkę która swą grą uświetni ceremonię ślubu.

www.filmateria.net

oto link do showreela ślubnego:

www.youtube.com/watch?v=ze2nvH8SOz0

aby zachęcić Państwa do naszej oferty chcemy się pochwalić że dzięki temu portalowi znalezlismy juz parę młodą która wybrała nas do nagrania ich wesela w nowym roku:)

Pozdrawiamy
      Paweł Kacprzak i Natalia Czerska-Kacprzak
    • kamerzysta2000zl Re: Szukam kamerzysty na 17.08.2013 18.02.13, 18:07
      dynamiczny film ok 80min, wywiady z goścmi oraz piękny klip z przysięgą
      www.weddingpassion.pl Kamerzysta sląsk cena 3000zł
      UWAGA!!!
      do końca lutego promocja film tylko 2000zł
      sprzęt: lustrzanki canon, jazda kamerowa, steadycam
      w opcji również kran kamerowy
      ekipa: absolwenci szkół filmowych

www.youtube.com/watch?v=ZAkMRQiK6L0
      HTTP://WWW.WEDDINGPASSION.PL
    • kasiawiesyk Re: Szukam kamerzysty na 17.08.2013 02.04.13, 17:11
      Witam, jeśli byli by Państwo przy okazji zainteresowani wynajmem auta do ślubu mogę polecić zabytkowy Chrysler Imperial z 1960r jedyny w Polsce-okazyjna cena
      Pozdrawiam
      tablica.pl/oferta/samochod-do-slubu-amerykanski-chrysler-imperial-1960r-IDDBvx.html
      mojuu napisała:

> Szukam kamerzysty na wesele w Chełmie w rozsądnej cenie - zależy mi na tym, żeb
      > y nie był to 3-godzinny film - relacja z całego wesela albo osób, które potrafi
      > ą kręcić filmy lustrzanką. Proszę o informacje na forum albo e-maila gazetowego
    • mbkstudio.pl Re: Szukam kamerzysty na 17.08.2013 02.08.13, 23:16
      Śluby, wesela, to niezapomniane chwile przywołujące najwspanialsze wspomnienia. Nasza firma istnieje, aby pomóc Państwu w uwiecznieniu tych uroczystości oraz aby najszczęśliwsze momenty w Waszym życiu stały się naprawdę nieprzemijalne. Dlatego też MBKstudio oferuje Państwu najwyższej jakości usługi wideo i foto, miłą atmosferę oraz profesjonalne wykonanie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wideofilmowania i fotografii.
      Zapraszam na MBKstudio.pl
      tel:535882516
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka