Dodaj do ulubionych

Szukam zespołu na wesele wrzesień 2013

18.01.13, 14:02
Witam, szukam zespołu na wesele w Lublinie w dniu 14.09.2013. Nie interesują mnie zespoły grające wyłącznie muzykę disco polo - podczas wesela chciałabym mieć max. 3-4 takie piosenki.
Obserwuj wątek
    • sylwester60 Re: Szukam zespołu na wesele wrzesień 2013 19.01.13, 16:24
      Witam z Sokołowa Podlaskiego

Termin zaznaczony jeszcze mamy wolny. Gramy w składzie 4 - osobowym z dziewczyną.

Każdy z nas od wielu lat ma bezpośredni kontakt z muzyką i instrumentami.

Gramy muzykę żywą a zestaw instrumentów to saksofon, 2 akordeony, gitara, klawisze

i perkusja z zależności od imprezy akustyk lub elektryk.

Gramy wszystko co taneczne, nowości i starsze utworki, ewentualne życzenia muzyczne. Konferansjerka i zabawy integrujące z humorem i taktem.

Imprezy z nami są zawsze sympatyczne, wesołe i niezapomniane.

Zabiegamy i dbamy o szacunek dla klienta, kreujemy pozytywny wizerunek zespołu.

Koszty za imprezę jednodniową niewysoki bo 3100 zł z dojazdem na miejsce.

Część repertuaru i utworów oraz fragmenty imprez dostępne na stronie zespołu

www.kapelaes.pl/

Pozdrawiam Sylwek - Kapela Es
    • mustang8 Re: Szukam zespołu na wesele wrzesień 2013 19.01.13, 16:41
      Witam, a ja zaproponuję Panu piękne i rzadko spotykane auto do ślubu jakim jest Mustang. Auta tego nie trzeba specjalnie przedstawiać - robi ogromne wrażenie i świetnie się prezentuje. Proszę poświęcić kilka minut i zajrzeć na stronę www.mustangdoslubu.com oraz FB, gdzie znajdzie Pan zdjęcia oraz opis auta wraz z ofertą

pozdrawiam

Sebastian Wójcik.

mustangdoslubu.com/
    • kapela-remix Re: Szukam zespołu na wesele wrzesień 2013 22.01.13, 19:17
      Witam serdecznie
      Kilka słów o nas.
      Formacja REMIX istnieje na rynku od kilkunastu lat
      i w związku z tym mamy duże doświadczenie w prowadzeniu wesel i zabaw.
      Zespół występuje w składzie trzy osobowym (dwa wokale męskie i jeden żeński)
      plus profesjonalny wodzirej który prowadzi całe wesele bawiąc gości różnego rodzaju zabawami i konkursami z zachowaniem wysokiej kultury osobistej.
      Repertuar składa się z samych znanych przebojów polskich i zagranicznych w stylu pop,
      dance, rock, disco, disco polo, klasyka .
      Demo i film reklamowy wysyłam mailem. Cena do uzgodnienia.
      Zespół posiada profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie.
      Kontakt z zespołem : 608-559-607

remixkluczbork.freehost.pl e-mail. remix.adam
    • comono13 Re: Szukam zespołu na wesele wrzesień 2013 25.01.13, 10:29
      Witam,
      tu zespół muzyczny COMO NO ( 2 wokale damskie, piano, keyboard, saxofon, trąbka , gitara). Gramy bardzo różnorodną muzykę od lat 30 aż do czasów współczesnych. Oferujemy także pełna konferansjerkę, wspólne zabawy integracyjne,niekowencjonalne podziękowania dla Rodziców i wiele innych. Zapraszam serdecznie na naszą stronę internetową www.comono.home.pl, oraz do kontaktu ze mną.
      pozdrawiam Katarzyna Komorek 696 059 769
    • pawel.n1 Kapela z wodzirejem 25.01.13, 19:20
      Witam serdecznie! Jeżeli poszukujecie zespołu muzycznego, a zależy Wam, aby wesele nie było monotonnym odegraniem 80 kawałków to moja oferta będzie idealna. Mam zaszczyt współtworzyć kapitalne przedsięwzięcie polegające na połączeniu profesjonalnej wodzirejki ze świetną kapelą (gitara, perkusja, akordeon, klawisze, wokal), a przy tym wszystko za naprawdę niewygórowaną kwotę. Przy tym pragnę wskazać, iż jesteśmy w stanie zagrać praktycznie wszystko. Nasz program przewiduje autorskie zabawy z gwarancją, że nigdy goście na innych weselach z czymś takim się nie spotkali, a tańce prowadzone przez wodzireja jak waka-waka, czy YMCA, podgrzeją atmosferę do temperatury wrzenia.
      Jeżeli chcecie Państwo poznać bliżej naszą ofertę (demo zespołu) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Gwaratnuję, że gdy zapoznacie się Państwo z naszymi dokonaniami zamieszczonymi na youtube, myślę, że wszystko będzie jasne...
      Pozdrawiam
      Paweł tel. 721-200-099
    • andystar Re: Szukam zespołu na wesele wrzesień 2013 30.01.13, 10:38
      Witam , jeśli nadal poszukujecie zespołu na swoje wesele proszę o kontakt: 604 970 438-Andrzej
      Nazywamy się HAPPY. Występujemy w składzie 5 osobowym grając całkowicie na żywo( bass, gitara, wokal, perkusja, klawisz ) W repertuarze piosenki krajowe jak i zagraniczne. Gramy też piosenki biesiadne oraz disco polo, ale jeśli klient tego sobie nie życzy to nam w to graj:)
      Równocześnie, oprócz wokalistki oczywiście jesteśmy członkami zespołu THE LIVERPOOL grającego The Beatles i Czerwone Gitary. Zapraszam na stronę: liverpool.pl
      Pozdrawiam
      nasz adres mail: happy2013@wp.pl
    • kamilwrx Zespół Coros 04.02.13, 18:32
      Zapraszam do odwiedzin naszej stronki internetowej.
      Cena za jedniodniowe wesle to od 2300-2500 w zależnosci od czasu trwania.
      Gramy tylko na żywo i tylko współcześnie-a repertuar dobieramy we współpracy z klientem. Gramy na terenie całego kraju.

www.coros.pl
    • musicband Re: Szukam zespołu na wesele wrzesień 2013 05.02.13, 20:12
      Polecam się jako D.J, dodatkowo gram za stołami na akordeonie, lub do tańca też na saxofonie. Posiadam też zespół - skład 5 os z wokalistką. na 5 os 4 śpiewają, sax ,akordeon, gitara rytm. i solowa, instr klawiszowe i perkusyjne. Cała Polska. prowadzenie imprezy również w j. ang . i niemieckim. repertuar Louis Armstrong, Frank Sinatra, Elvis Presley, polski rock, biesiada, disco polo na życzenie. Demo do przesłuchania na e-mail
      tel 500-225-459
    • zawialowd Re: Szukam zespołu na wesele wrzesień 2013 13.02.13, 23:19
      Witam !!! Jestem zwyciężczynią finału ''Szansy na sukces'' , laureatką programu ''Mam Talent''. Nazywam się Daria Zawiałow i wraz z moim zespołem gramy na weselach....może to zabrzmi nie skromnie, ale jesteśmy najlepsi ! :) Nie gramy disco polo (chyba, że na specjalne życzenie) , gramy wspaniałą muzykę, lata 60,70,80,90 oraz współczesne! Z nami będą się Państwo bawili do białego rana w rytmach salsy, twista, rocka, cha -cha i wielu innych gatunków muzycznych i hitów, które znacie Państwo na pamięć !!! Gorąco polecam :) Proszę dzwonić na numer 506-549-048 lub pisać na maila zawialowd@gmail.com
    • zawialowd Re: Szukam zespołu na wesele wrzesień 2013 13.02.13, 23:22
      Witam !!! Jestem zwyciężczynią finału ''Szansy na sukces'' , laureatką programu ''Mam Talent''. Nazywam się Daria Zawiałow i wraz z moim zespołem gramy na weselach....może to zabrzmi nie skromnie, ale jesteśmy najlepsi ! :) Nie gramy disco polo (chyba, że na specjalne życzenie) , gramy wspaniałą muzykę, lata 60,70,80,90 oraz współczesne! Z nami będą się Państwo bawili do białego rana w rytmach salsy, twista, rocka, cha -cha i wielu innych gatunków muzycznych i hitów, które znacie Państwo na pamięć !!! Gorąco polecam :) Proszę dzwonić na numer 506-549-048 lub pisać na maila zawialowd@gmail.com www.moonwalkers.pl/
    • crownband Re: Szukam zespołu na wesele wrzesień 2013 14.02.13, 19:45
      ZESPÓŁ CROWN BAND
      Zajmujemy się oprawą zarówno muzyczną jak i konferansjerską wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych: wesel, bankietów, studniówek, balów, a także koncertów.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Woli Dębińskiej. Usługi muzyczne świadczymy głównie na terenie południowej Polski.

Wykonujemy muzykę na żywo, dzięki czemu mamy nieograniczoną swobodę w kształtowaniu własnego brzmienia, a przede wszystkim możemy dzielić się swoimi emocjami i przekazywać naszym odbiorcom ogromne pokłady pozytywnej energii.

Posiadamy bardzo szeroki repertuar. Wykonujemy utwory najbardziej znanych polskich i światowych wykonawców w naszych własnych aranżacjach, zróżnicowanych zarówno pod względem brzmieniowym jak i stylistycznym.

Aby jak najlepiej wykonać swoją prace potrzebne są odpowiednie narzędzia, dlatego gramy na instrumentach muzycznych najwyższej klasy i systemie nagłośnieniowym z wykorzystaniem najnowszych technologii, dzięki czemu mogliśmy stworzyć własne i unikalne brzmienie.

Wiemy jak ważny jest doskonały efekt nie tylko pod względem muzycznym jak również wizualnym, dlatego podczas naszych występów wykorzystujemy różnego rodzaju oświetlenie sceniczne i efekty świetlne, które w połączeniu z dymem tworzą niepowtarzalny i wyjątkowy klimat.

Występujemy w składzie 5-cio osobowym. Nasze instrumentarium to: gitara elektryczna, gitara basowa, instrumenty klawiszowe oraz perkusja. Taki dobór instrumentów pozwala nam swobodnie poruszać się w różnych stylach muzycznych. Wszystko to wzbogacone wokalami: żeńskim i męskim.

Każda zagrana przez nas impreza jest wyjątkowa, gdyż czerpiemy inspiracje od naszych odbiorców, dobierając i wykonując utwory, które najlepiej wpasują się w klimat danej imprezy. Dokładamy wszelkich starań i zaangażowania aby każda impreza poprowadzona była na jak najwyższym poziomie.

Mówiąc w skrócie…
      POZOSTAWIAMY PO SOBIE NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA!!!

KONTAKT:
      info@crownband.pl
      www.crownband.pl
      facebook.com/zespolcrownband
      kom. 509 984 287, 530 22 55 44
    • bettys21 Re: Szukam zespołu na wesele wrzesień 2013 15.02.13, 07:51
      Zapraszam na www.tytanband.com
      Skład 5-osobowy (perkusja, gitara basowa, gitara elektryczna, klawisze, wokal -m+ż) , muzyka w 100% na żywo.
      Istnieje możliwość spotkania na jednej z naszych prób.
      W celu uzyskania szczegółowych informacji, proszę dzwonić lub pisać na podane na www dane kontaktowe.
      pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka