Dodaj do ulubionych

Zespol/Dj na polsko-angielskie wesele 23.08.2014

06.09.13, 14:41
Prosze o polecenie zespolu na polsko-angielskie weslele z bieglym angielskim.
Repertuar polski, zagraniczny, biesiadny, disco pop itp.
W przerwach puszczana muzyka ( a najlepiej zeby grano bez przerw lol)
Ludzie z poczuciem humoru, lubiacy robiz tzw. jaja. Nie chcemy zadnych sztywniakow.
Chcemy by chodzili pomiedzy stolami, usmichnieci.

Jak znacie jakis dobre zespoly prosze o namiary.
Obserwuj wątek
    • misiulka27 Re: Zespol/Dj na polsko-angielskie wesele 23.08.2 11.09.13, 13:20
      Na naszym weselu, jak i dwoch innych w rodzinie grał zespół Red Shoes. Zespół nie gra non stop disco polo z podkładu, ma prawdziwe wykształcenie muzyczne i nie fałszuje.
      Ładne głosy wokalistów (my mieliśmy głos damski, na innym był meski):
      Nie są tani ale warto bo grają baaaardzo profesjonalnie:
      red-shoes.pl/frakersi/
      Za nich nie będziesz się wstydzic przed zagranicznymi gośmi!
    • koteria1 Re: Zespol/Dj na polsko-angielskie wesele 23.08.2 16.09.13, 21:22
      Proponujemy oprawę muzyczną w wykonaniu Agnieszki Konarskiej z zespołem

To grupa muzyczna którą tworzą zawodowi i doświadczeni muzycy.

Zapewniamy:
      - muzykę na najwyższym poziomie w ciekawych aranżacjach,
      - repertuar dopasowany indywidualnie do potrzeb klienta,
      - projekty muzyczne w różnej stylistyce - lata 70', 80', 90' oraz najnowsze hity polskie i zagraniczne,
      - instrumentalne światowe standardy jazzowe.

Próbki wykonań wokalistki Agnieszki Konarskiej:

www.youtube.com/watch?v=bSn4r4Ipbhc
      www.youtube.com/watch?v=pKsDnkdZLto
      www.youtube.com/watch?v=oYeFNzojifA
      Gwarantujemy wspaniałą zabawę z zachowaniem dobrego smaku, największe przeboje muzyki polskiej i zagranicznej, znakomity kontakt z publicznością oraz niezapomniane wrażenia.

budujemymiasta.pl/agnieszka-konarska/
      Wszelkie stawki, gaże dla artystów omawiane są indywidualnie i dopasowane do rozmiaru imprezy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
      Z wyrazami szacunku,
    • sabrina203 Re: Zespol/Dj na polsko-angielskie wesele 23.08.2 14.10.13, 21:58
      Z czystym sumieniem polecam: muzyka.pulawy.pl/. DJ/Wodzirej. Zabawia gości, bogaty repertuar, prowadzi biesiadę przy stołach, ciekawe zabawy na oczepiny. Cena przystępna, warunki umowy przejrzyste. Muzyka zgodnie z preferencjami Klienta. Nie wiem jedynie na jakim poziomie Pan zna angielski- warto dopytać.
      Jedynie nie polecam brania w pakiecie Fotografki, dlaczego?...bardzo złe podejście do Klienta, zdjęcia robione na dworze, w tym plener bardzo złej jakości, nie ostre, album nie przygotowany dla Klienta, wrzucanie w sieć zdjęć bez zgody właściciela, a krytykę i uwagi reakcja agresywna.

DJ- ogromny plus i szczerze polecam. Fotograf- odradzam.
    • asia16091989 Re: Zespol/Dj na polsko-angielskie wesele 23.08.2 15.10.13, 13:17
      Miałam podobny problem, długo szukałam odpowiedniego DJ na wesele, który biegle potrafiłby mówić po angielsku i trafiam do DJ Jacky, spisał się znakomicie, prowadził zabawę w dwóch językach bardzo płynnie, wszyscy goście byli bardzo zadowoleni, wybawili się za wszystkie czasy. Moja rodzina z USA pierwszy raz była na takim weselu i właśnie jego styl i klimat, który zapewnił p. Jacek bardzo im odpowiadał, bardzo swobodny i zabawny. Dj Jacky jest na prawdę profesjonalistą w każdym calu, korzysta ze swojego, wysokiej jakości sprzętu, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych sprostał wszystkim moim oczekiwaniom i zrealizował wszystkie życzenia dotyczące przebiegu imprezy, doboru muzyki i zabaw, a do tego z poczuciem humoru. Korzystałam z jego usług i jeśli miałabym kogoś polecać to tylko Jego, na prawdę można na niego liczyć. Namiary do niego e-mail: info@djjacky.pl i telefon 602 760 943
      • wixa111 Re: Zespol/Dj na polsko-angielskie wesele 23.08.2 12.08.16, 18:07
        Witam serdecznie,
        Natknęłam sie na Pani post sprzed dwóch lat dotyczący zespołu moonwalkers. Właśnie jestem na etapie wyboru zespołu na wesele i moonwalkers ma wspaniałych wokalistów i muzyków. Czy mogłaby Pani udzielić mi kilku więcej szczegółów na ich temat m.in czy dobrze prowadzą wesele i zabawiają gości. Zależy mi żeby zespół nie był sztywny. Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedz, z góry dziekuje za odpowiedz !! Pozdrawiam:)
    • a-o-a Re: Zespol/Dj na polsko-angielskie wesele 23.08.2 18.11.13, 18:46
      Witam,
      www.zespolstm.pl
      Profesjonalnie, uczciwie, solidnie, kilkunastoletnie doświadczenie.
      Dojedziemy wszędzie.
      Muzyka taneczna wielopokoleniowa.
      Prowadzenie imprezy, konkursy, biesiada, bloki: cygański, góralski, włoski.
      Wszystko po wcześniejszym uzgodnieniu z klientem.
      Zapraszamy
      zespół S T M
    • rcbmanagement Re: Zespol/Dj na polsko-angielskie wesele 23.08.2 19.11.13, 13:21
      [b]REPLIKA COVER BAND[/b] to zespół doświadczonych muzyków oferujący profesjonalną oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez i wydarzeń.
      Gramy tylko i wyłącznie „na żywo” wykorzystując wysokiej klasy instrumenty takie jak: akustyczny zestaw perkusyjny, gitara basowa, gitary elektryczna i elektroakustyczna, instrumenty klawiszowe, różnego rodzaju „przeszkadzajki perkusyjne” oraz nasze własne wokale.
      Przyjęcie weselne z oprawą muzyczną zespołu REPLIKA COVER BAND to gwarancja dobrej i niezapomnianej zabawy przy muzyce na żywo z prowadzeniem na bieżąco imprezy, ewentualnymi zabawami i konkursami (na Państwa życzenie), profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, oraz satysfakcja z dobrego wyboru zespołu.

[url=https://www.youtube.com/user/ReplikaCoverBand/videos]www.youtube.com/user/ReplikaCoverBand/videos[/url]

[url=http://www.facebook.com/ReplikaCoverBand]www.facebook.com/ReplikaCoverBand[/url]

[url=http://www.replikacoverband.pl]www.replikacoverband.pl[/url]

[video]https://www.youtube.com/watch?v=xaD5l-VoXLI[/video]

Zapraszamy do współpracy !
    • kolpek Re: Zespol/Dj na polsko-angielskie wesele 23.08.2 04.02.14, 20:54
      Jesteśmy zespołem Space, z okolic Lublina, gramy WYŁĄCZNIE NA ŻYWO. Pięcioosobowy skład - klawisze, perkusja, gitara elektryczna, gitara basowa, wokalistka. (wokal damski i trzy wokale męskie). Ten termin mamy wolny, zachęcamy do współpracy. Istnieje możliwość przyjazdu na próbę i posłuchania nas na żywo.;)
      kontakt: kolpiewicz@onet.pl
    • exclusivedjs222 Re: Zespol/Dj na polsko-angielskie wesele 23.08.2 06.03.14, 12:18
      Witamy serdecznie

W tej chwili sprawdzamy termin 23.08.2014
      Wieczorkiem okolo godz 22 bedzie odp
      Gramy kazdy rodzaj muzyki , gramy wszystko na Panstwa zyczenie , dj plus wodzirej zabawiajacy gosci weselnych. Posiadamy nowoczesne oswietlenie i naglosnienie (mega czysty dzwiek)

Zapraszamy na nasza strone exclusivedjs.pl
      Pzdr serdecznie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka