lexuswarszawa
20.01.16, 17:22
[img]https://lexusdoslubu.com/wp-content/uploads/2015/08/Lexus-Kamila-1a-e1439750607862.jpg[/img]
Wyślij do nas email na lexuswarszawa@gmail.com z trasą przejazdu a wycenimy dla ciebie ofertę. Wynajem bez limitu godzin, dekoracją oraz kierowcą w cenie 700zł. Zapraszamy
[url=lexusdoslubu.com]Tekst linka[/url]
[img]https://www.weselezklasa.pl/certyfikat/12278.png[/img]
[video]https://www.youtube.com/watch?v=cfLJ8pWBxZ4&feature=youtu.be[/video]
Zapraszamy na jazdę testową!
Naszym priorytetem jest dbałość o klientów. W tym celu staramy się być niezwykle elastyczni proponując stałe pakiety lub pakiety a`la zrób to sam ( DIY ).
Zawsze podpisujemy z klientem umowę, która jest gwarancją najwyższej jakości obsługi a zarazem daje możliwość odstąpienia od niej w terminie 2 miesięcy.
Po podpisaniu z nami umowy możesz spokojnie zająć się pozostałymi sprawami związanymi z organizacją Najpiękniejszego Dnia Waszego Życia, gdyż sama umowa z nami gwarantuje Tobie z naszej strony karę umowną w razie nagłego wycofania się z umowy tuż przed ślubem, nawet mimo siły wyższej ( korków, pogody).
Podchodzimy również bardzo elastycznie co do dekoracji ( w naszym pakiecie są tablice „Młoda Para” oraz sztuczne białe róże przy klamkach i na bagażniku) i jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów, którzy sami w swoim zakresie zamówią dekorację, którą kierowca wraz z florystyką zamocuje bez dodatkowego kosztu ( prosimy o wcześniejsze podanie adresu i kontaktu do kwiaciarni ). Istnieje również możliwość zamówienia tablic imiennych za niewielką dopłatą – polecamy gdyż koszt jest niewielki a zdjęcia z pamiętnymi tablicami bezcenne wink
Koszt tablic od sztuki to 7 PLN
Kolejną sprawą jest auto. Poza faktem, iż auto w 100% jest produkowane w Japonii (w fabryce Tahara) możemy dodać, że Lexus na świecie cieszy się bardzo dobrą renomą i niezawodnością. Oferujemy najnowszego hybrydowego Lexus’a IS 300h. Samochód pachnie jeszcze nowością i został sprowadzony bezpośrednio z Japonii. Auto jest w pięknym a zarazem wzbudzającym prestiż czarnym kolorze z przyciemnianymi szybami ( elegancka suknia Panny młodej na zdjęciach będzie wspaniale widoczna na tle czarnego auta!).
Samochód jest bardzo wygodny i podczas jazdy napędzanej elektrycznym silnikiem niezwykle cichy, natomiast podczas jazdy w trybie „Sport” jest niezwykle zwinny i głośny jak Subaru.
Wasi goście będą zdumieni na widok auta elektrycznego (ponieważ takich aut w Polsce nie ma dużo) w szczególności jak zobaczą jak szybko pojazd się rozpędza i jak cicho się przemieszcza.
Podsumowując:
podpisując z nami umowę niczym nie ryzykujesz rezerwując auto z wyprzedzeniem. Masz gwarancję:
1) wykonania usługi z zachowaniem najwyższej jakości,
2) elastycznego podejścia co do dekoracji
3) spokoju gdyż umowa Nas zobowiązuje karą umowną wypłacaną w terminie 40 dni na konto!