Dodaj do ulubionych

wiolonczela metoda suzuki

28.01.13, 19:42
witam was, chcialam sie zapytac czy ktos z was poslal dziecko na nauke gry na wiolonczeli metoda suzuki? Pytam dlatego ze poszukuje teksty piosenek w jezyku polskim do nauki, mieszkam za granica i mam tylko te teksty w jezyku angielskim i hiszpanskim a chcialabym spiewac razem z corka po polsku a nie po hiszpansku, mam nadzieje ze ktors mi tutaj na forum pomoze, pozdrawiam! Ania
Obserwuj wątek
    • werbena11 Re: wiolonczela metoda suzuki 29.01.13, 18:04
      posiadam corke, gra od lata na wiolonczeli
      piosenki sa te same chyba co na skrzypce, tu slowa znajdziesz
      www.szkolasuzuki.pl/SZKOLA/dzieci_slowa_piosenek_suzuki.php
      mam jeszcze gdzies slowa do perpetuum motion, jesli tez chcesz to napisz na priva - poszukam i ci odpisze
      tytuly piosenek to:
      kurki-twinkle
      koncert lightly row
      kaczki - song of the wind
      mam mala lalke (dla chlopcw rozbojnik) - go tell aunt rhody
      Malgosiu - O come little children
      A ja sobie - may song
      Szybkim smyczkiem allegro
      Long long ago - Kolysanka dla Tomcia
      Allegretto - Byl raz krol
      Andantino - Daj mi znak
      Powiedz tata - perpetual motion (ale my znamy inna wersje pt.Tik tak)
      • kulju Re: wiolonczela metoda suzuki 02.02.13, 00:17
        wiecie co, moj synek (6) skonczyl suzuki 1 na skrzypce, a ja nawet nie wiedzialam, ze sa jakies slowa do piosenek wink) Co za gapa.
        4 latek uczy sie wiolonczeli, ale tradycyjna metoda, nasza nauczycielka bardzo nie lubi suzuki crying
        Pozdr,
        Magda
        • hermosilla Re: wiolonczela metoda suzuki 26.02.13, 16:05
          > wiecie co, moj synek (6) skonczyl suzuki 1 na skrzypce, a ja nawet nie wiedzial
          > am, ze sa jakies slowa do piosenek wink) Co za gapa.
          > 4 latek uczy sie wiolonczeli, ale tradycyjna metoda, nasza nauczycielka bardzo
          > nie lubi suzuki crying
          > Pozdr,
          > Magda

Ja jestem nauczycielem gry na wiolonczeli, tez tej metody nie lubilam i ja krytykowalam - ale sytuacja sprawila ze zrobilam kurs z tej metody i uwazam ze jest to doskonala metoda do nauczania - jesli jest dobrze aplikowana -szczegolnie jesli chodzi o naczuanie dzieci malych 3, 4 latkow - w Polsce sie ja krytykuje i krytykuja ja osoby ktore nie znaja tej metody dobrze - moze znaja tylko podreczniki - ale metoda a podreczniki to dwie rozne sprawy.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka